New Posts New Posts RSS Feed - Kako izgubiti cm u struku
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Kako izgubiti cm u struku

 Post Reply Post Reply
Author
aelam View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Travanj 2017
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote aelam Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Kako izgubiti cm u struku
    Posted: 05 Travanj 2017 at 00:59
Imam 21 godinu. Visoka sam 174cm i teska 55kg. Mjere su mi 84-66-89. Trebala bi izgubiti u struku 3cm. Imamo jako lose prehrambene navike te nisan fizicki aktivna.
Kondicija mi je 0. Neki savjeti kako izgubiti ta 3cm u struku? Kakva prehrana (koliko kalorija)? Koje vjezbe i koliko ucestalo?

Edited by aelam - 05 Travanj 2017 at 01:00
Back to Top
Warrior98 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Srpanj 2016
Location: Radoboj,Krapina
Status: Offline
Points: 198
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Warrior98 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Travanj 2017 at 18:53
Ovo je način na koji bi JA to napravio s minimalnim vremenom vježbanja.
Svako ujutro,nakon što se probudiš,radi oko 100 čučnjeva što brže možeš. Ako nemožeš napraviti 100 na početku,radi svako jutro 20 i nastoj povećati brojku na 100. Ako ti je maksimum 20 brzih čučnjeva,napravi ih ali jako brzo. Kad ti dosade ili ako više voliš vijaču,preskači vijaču što brže možeš svako jutro natašte nakon što se probudiš. 10-15 minuta preskakanja onako da ti srce jače tuče,maksimalna brzina koja ide. Počni s 5 minuta ako ti je kondicija 0 kao što kažeš. Povećavaj vrijeme i intenzitet s vremenom
Izbaci ih prehrane kruh,tjesteninu,krumpir,slatkiše,grickalice,McDonalds i sva ostala Frankenstein sranja.
Ponedjeljak Srijeda Petak Nedjelja  - masti + proteini
Uto Čet Subota -ugljikohidrati + proteini

Primjeri jela za dane masti + proteini : jaja na sve načine,meso svo,sirevi,orašasti plodovi s najvecim djelom masti,riba,kokos,avokado,domaće majoneze,vrhnje,punomasno mlijeko,koristi za pripremu maslac,mast,kokosovo ulje za prženje kuhanje te maslinovo za salate,zeleno povrće    
p.s. na ovakve dane u vidu deserta možeš dodati borovnice,aroniju,uglavnom bobičasto voće s niskim glikemijskim indeksom

Primjeri jela za dane UH + proteini : nemasna piletina,posni sir,batat,zob,krumpir,nemasno meso,jaja s naglaskom na bjelanjke, tuna sa što manje masti,zeleno povrće,salate
deserti za ovakve dane: voće

Nemoj miješati masti i ugljikohidrate. Njihovo miješanje mora biti minimalno. Baci vagu i prihvati ogledalo i svoju odjeću kao mjerilo. Ne boj se zdrave hrane. Ako ideš van u svrhu socijaliziranja,možeš naručiti piletinu s povrćem prženu na maslacu,masti ili nešto iz UH + proteini ako je takav dan. Ako ne možeš bez junk fooda,dopusti si jedan obrok tjedno i to kad je UH + proteini dan neki obrok koji je tipa pizza,hamburger,kolač,sladoled itd.

Ako padneš s trake zdravije prehrane,ustani,nije ništa,nastavi s zdravijim pristupom. Bolje ćeš funkcionirati s zdravom prehranom nego s sranjem od hrane.

Sretno!
"Exercise is the thing we must do to replicate the conditions under which our physiology was - and still is - adapted, the conditions under which we are physically normal."
Back to Top
lucijaprsa12 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Rujan 2015
Status: Offline
Points: 84
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lucijaprsa12 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Travanj 2017 at 17:57
Jutro počni zagrijavanjem i zelenim čajem, ako imaš ujutro vremena za vježbanje, preskači uže formira tijelo i učvršćuje ga, a 15min preskakanja može potrošiti čak i do 400kcal. Radi i bodyweight vježbe. Ja sam jedno vrijeme koristila CLA kapsuke, 2x dnevno i u 8dana izgubila 3cm u trbuhu, naravno tu su bili treninzi svaki dan i prehrana 110% čista, ali nemoj si prehranu smatrati teretom, neka bude balansirana i ja osobno svaki dan jedva čekam doručak zato što mi bude najfiniji i najkaloričniji (500-600kcal), jedi sve i uh i m i p, jednom tjedno ili 2 tjedno uvrsti si u dnevne kcal neki slatkiš ili cheat, javi se u box za bilo kakvo pitanje
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.