New Posts New Posts RSS Feed - kako ga izgubim trbuh i 7 kilograma?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

kako ga izgubim trbuh i 7 kilograma?

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
barbara.o View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Ožujak 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote barbara.o Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: kako ga izgubim trbuh i 7 kilograma?
    Posted: 19 Ožujak 2008 at 09:38
Imam problema sa 7 kg. viska i uvijek sam imala poveci trbuh,cak i kada sam imala manje kila. probala sam i trbusnjake neko vrijeme,medjutim nisam bas puno postigla. lijepo molim ako mi neko moze dati kakav savijet. pozdrav B. 
Back to Top
Nikola View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Ožujak 2008
Status: Offline
Points: 65
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nikola Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Ožujak 2008 at 10:29
sa trbusnjacima neces skinuti stomak,sredi ishranu uzmi trci,crobik...cekaj da ti se javi Mr.G   on zna vise o tim zenskim stvarima 
Slabi ste vi za mene!
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Ožujak 2008 at 11:00
Trebas urediti prehranu u potpunosti.
Smanjit unos UH i krenut sa vjezbanjem, kardio treninzima.

Vidi ovaj jelovnik pa vidi sto ti od toga jedes.. :
Zdrava prehrana

Trbusnjake je ok raditi no samim time neces puno postici.

Znaci sredit prehranu i krenut sa vjezbanjem.
 
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
barbara.o View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Ožujak 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote barbara.o Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Ožujak 2008 at 21:27
Puno hvala na savijetima,potruditi cu se promjeniti prehranu i krenuti na  vjezbanje.  Pozdrav! 
Back to Top
d3m0n View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Ožujak 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 312
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote d3m0n Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Ožujak 2008 at 04:36
Prvo mrzim kad cujem zdrava i nezdrava hrana! G L U P O S T

sve je zdravo ovisno o kolicini i na nacin koji to jedes!
 
Bez odmora nema ni napretka!
Back to Top
Mamalina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Rujan 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mamalina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Rujan 2009 at 11:53
Originally posted by d3m0n d3m0n wrote:

Prvo mrzim kad cujem zdrava i nezdrava hrana! G L U P O S Tsve je zdravo ovisno o kolicini i na nacin koji to jedes! 
male stvari za velike ljude
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Rujan 2009 at 13:39

Originally posted by d3m0n d3m0n wrote:

Prvo mrzim kad cujem zdrava i nezdrava hrana! G L U P O S T

sve je zdravo ovisno o kolicini i na nacin koji to jedes!
 
 

znaci ako npr. ujutro pojedeš jednu malu krafnicu i popiješ cašu cole, pa za međuobrok uzmeš oko 50 g cokolade, pa za rucak zavrtiš manju pizzu, pa opet malo zaviriš u vrecicu cipsa (opet malo jer pazimo na kolicinu ), a onda na kraju sve zakljuciš jednim burekom za veceru....hmmmm da li je stvarno SVE zdravo d3m0n?

Dobro, ovo je možda malo brutalan primjer hehe, slažem se da nema panike i da nam nece ništa bit ako povremeno sve ovo uvrstimo u dnevni red (vjerujem da si na to mislio), ljudi smo kvragu ali ne znam da li baš možemo reci da ne postoji razlika između zdrave i nezdrave hrane....uvjerila sam se na sebi u tu razliku, i izvana i iznutra, ne trebaju mi studije i istraživanja 

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Lovro View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Rujan 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 71
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lovro Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Rujan 2009 at 16:29
  nitko nije  spominjao zdravu hranu nego zdravu prehranu.

Back to Top
Leonora2102 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Kolovoz 2009
Status: Offline
Points: 101
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Leonora2102 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Rujan 2009 at 15:46
kakav nezdravi primjer je navela Gym girl...
neme bi bolio zeludac nakon toga svega, kao da sam se
kamenja najela....

zagovornik zdrave , ili sto zdravije prehrane
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Rujan 2009 at 22:50

Originally posted by Leonora2š02 Leonora2š02 wrote:

kakav nezdravi primjer je navela Gym girl...
neme bi bolio zeludac nakon toga svega, kao da sam se
kamenja najela....

zagovornik zdrave , ili sto zdravije prehrane
 

brutalno nezdrav  zato i kažem da nebi mogli rec da ne postoji zdrava i nezdrava hrana/prehrana i da je sve zdravo - možemo samo rec da nam malo ove nezdrave nece naškodit povremeno ali ne da nema razlike među njima...

..a da bi ovo palo ko kamenje...uff..samo pol dana od svega toga bi me satrlo sad

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Rujan 2009 at 16:26
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Originally posted by d3m0n d3m0n wrote:

Prvo mrzim kad cujem zdrava i nezdrava hrana! G L U P O S T

sve je zdravo ovisno o kolicini i na nacin koji to jedes!
 
 

znaci ako npr. ujutro pojedeš jednu malu krafnicu i popiješ cašu cole, pa za međuobrok uzmeš oko 50 g cokolade, pa za rucak zavrtiš manju pizzu, pa opet malo zaviriš u vrecicu cipsa (opet malo jer pazimo na kolicinu ), a onda na kraju sve zakljuciš jednim burekom za veceru....hmmmm da li je stvarno SVE zdravo d3m0n?

Dobro, ovo je možda malo brutalan primjer hehe, slažem se da nema panike i da nam nece ništa bit ako povremeno sve ovo uvrstimo u dnevni red (vjerujem da si na to mislio), ljudi smo kvragu ali ne znam da li baš možemo reci da ne postoji razlika između zdrave i nezdrave hrane....uvjerila sam se na sebi u tu razliku, i izvana i iznutra, ne trebaju mi studije i istraživanja 


Zapravo, nije bio toliko daleko od istine.

Zašto? Jer doista možeš pojesti npr. cokoladicu za pwm, griz, cokoladno mlijeko, keks, pekmez sa bijelim kruhom itd itd. jer je najmanja šansa da ce otic u salo. Jednaka stvar je ujutro.
Također, kao što je i on rekao, bitna je kolicina i tempiranje.

Ovo što si ti navela baš i nije dobar primjer tempiranja i kolicine jer je to nabacivanje bez reda i umjerenosti.

 

Edited by ThornOfFaith
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Rujan 2009 at 16:34

Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Zapravo, nije bio toliko daleko od istine.

Zašto? Jer doista možeš pojesti npr. cokoladicu za pwm, griz, cokoladno mlijeko, keks, pekmez sa bijelim kruhom itd itd. jer je najmanja šansa da ce otic u salo. Jednaka stvar je ujutro.
Također, kao što je i on rekao, bitna je kolicina i tempiranje.

Ovo što si ti navela baš i nije dobar primjer tempiranja i kolicine jer je to nabacivanje bez reda i umjerenosti.

 
 

Rekla sam da je primjer brutalan :)

Ma tocno je sve to što kažeš, i ti i on, al ne govorim ja o tome....normalno da nece otic u salo ako se ne pretjeruje i dobro tempira...tu je sve cisto...

ja govorim da ne možemo rec da je npr. cokoladica zdrava hrana - ne kako ce ona djelovat na naše masne naslage itd. - nego da ona jednostavno sa svojim bogtepitaj kojim sastojcima nije isto što i npr. brokula  kužiš?

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Rujan 2009 at 11:08
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

ja govorim da ne možemo rec da je npr. cokoladica zdrava hrana - ne kako ce ona djelovat na naše masne naslage itd. - nego da ona jednostavno sa svojim bogtepitaj kojim sastojcima nije isto što i npr. brokula  kužiš?


Kužim narednice gym g



Isto tako je i dekstroza smece, možda cak i najvece koje postoji, ali ipak ju roknem iza treninga radije nego brokulu što ce rec da je smece ali u bb uvjetima je blagodat
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Rujan 2009 at 11:31
A kad se može pojesti mcdonalds big mac i pomes frites?
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Rujan 2009 at 12:51
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

A kad se može pojesti mcdonalds big mac i pomes frites?

Navecer prije izlaska

Ne, ak bi ga vec jeo to bi bilo il ujutro ili kao pwm.

Dokl god si ti u kcal deficitu nema beda. Naravno da to ne znaci život na junku ali eto, tu i tamo zašto ne.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Rujan 2009 at 13:37
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

ja govorim da ne možemo rec da je npr. cokoladica zdrava hrana - ne kako ce ona djelovat na naše masne naslage itd. - nego da ona jednostavno sa svojim bogtepitaj kojim sastojcima nije isto što i npr. brokula  kužiš?


Kužim narednice gym g



Isto tako je i dekstroza smece, možda cak i najvece koje postoji, ali ipak ju roknem iza treninga radije nego brokulu što ce rec da je smece ali u bb uvjetima je blagodat
 

 taako je, dobar budi

šta znaš, možda bi brokula poslije treninga bila otkrivenje  

je blagodat u tom određenom trenutku al je smece :) znaci ako maknemo sve to na stranu (sve te uvjete i određene trenutke) i gledamo samo namirnicu kao namirnicu onda ne možemo rec da je baš sve isto zdravo - necemo propast od povremenog smeca ali sastavi te cokoladice i brokule govore sami za sebe :)

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.