New Posts New Posts RSS Feed - Kako dugo vježbaš, koji ti je cilj?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Kako dugo vježbaš, koji ti je cilj?

 Post Reply Post Reply Page  <123
Author
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Lipanj 2011 at 21:13
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

po meni savršena građa T&#šš1;ngue

*slika*



vidi pi*ke što se uslikao! T&#šš1;ngueT&#šš1;ngueCool


Uh, nebi se žalio Big smile za sad mi fali š7 kg za takvu formu i dosta manji bf LOL
tip na toj slici ima šš7 kg da se razumijemo

@đimka
vidim prepoznala si rijecanina Big smile

@pitbull
jep T&#šš1;ngue

@mariya

Jbg, ne želimo svi bit manekencici od 70kg i kosicom do ramena. Nije moj đir.
Rijeąeno na PM.
Back to Top
Mariya View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Lipanj 2011
Status: Offline
Points: 20
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mariya Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Lipanj 2011 at 23:24
Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

@mariya

Jbg, ne želimo svi bit manekencici od 70kg i kosicom do ramena. Nije moj đir.


Daleko od toga, svatko ima svoj ukus i svatko zna što mu se sviđa. :)
Samo sam prokomentirala kako meni to nije baš privlacno. Smile
Jedini dio svemira koji moľemo promijeniti smo mi sami.
Back to Top
berlava View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 414
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote berlava Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Lipanj 2011 at 03:16
dakle moj cilj je bija skinit kile i u tome sam uspila iako sad ka jos uvik se govori od strane ne upucenih da bi tribala imat jos 3 kg manje dakle 55kg.e to mi se stvarno ne da i necu!

neku idealnu sliku koju bi mogla nac na netu i zalipit je ovdi bas i nemam,al savrseno dobro znam sta nebi tila -a to je pogresno izvizbat se.ja recimo ne zelim da vjezbanjem nekih skupina misica na sebi izgubim zensku liniju(bokove,struk,prsa-ruzno mi ono kad je prsni misic veci i izrazeniji od dojke).ali isto tako preglupo mi je ako ti misici nisu vizbani.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Lipanj 2011 at 09:37
Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:


@đimka
vidim prepoznala si rijecanina Big smile


Ipak smo mi jedno veliko selo..a i glava mu viri iz svake reklame LOL Smile


Originally posted by berlava berlava wrote:

al savrseno dobro znam sta nebi tila -a to je pogresno izvizbat se.ja recimo ne zelim da vjezbanjem nekih skupina misica na sebi izgubim zensku liniju(bokove,struk,prsa-ruzno mi ono kad je prsni misic veci i izrazeniji od dojke).ali isto tako preglupo mi je ako ti misici nisu vizbani.


Jel ja to osjecam strah od utega, ono postat cu prevelika, ravna i muškobanjasta? T&#šš1;ngue Baš suprotno...ako si složiš dobar trening NAGLASIT ceš žensku liniju. Nikako da se predvladaju te krive predodžbe o ženskom treningu....koji ne mora biti ništa razlicit od muškog. Ja i decko imamo iste treninge ( s malim razlicitostima za detalje al to je manje bitno, osnove su iste). Ja prirodno imam "ženske linije", tek sam se sada u 25-oj navikla na njih LOL i vjeruj mi da mi u ove zadnje 2 god. ozbiljnog treninga ništa nije nestalo, dapace ;). Još uvijek sam pješcani sat, samo sada malo manje razliven i iskrivljen LOL Struk je tu, bokovi su tu, prsa još uvijek na mjestu :)

Neceš tako lako doc do izraženijeg prsnog mišica...pogotovo ako radiš sa manjim težinama i ne napreduješ, onda neceš nikako. Uostalom, da pojacaš trening i treniraš progresivno, da se i desi da ti se neki mišic pocne pretjerano izražavat, uvijek možeš stat..održavat ili smanjivat...to i je car treninga utezima..jednostavno se kreiraš  Wink I ne samo da je preglupo kad ti ti mišici nisu vježbani nego nije ni dobro, stvaraš si mišicni disbalans. Kako ceš radit na leđima ako istovremeno ne radiš na prsima, kako ceš radit na trbuhu ako ne radiš na donjim leđima, na kvadricepsu ako ne radiš na loži.....sve treniraj, samo si odredi koliko jako na cemu treba raditi. Negdje ceš forsati di treba jacati, negdje ceš lagano održavati di treba ostati kako je...al ništa ne zanemaruj.

Za sve što hoceš postoji odgovarajuci trening, sve ovisi o tvojim ciljevima.....zato se prvo treba dobro promotrit u ogledalo, odredit di treba šta popravit, naucit kojim vježbama cemo to postic i držat se toga. Simple as that ;)
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
spicy View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Svibanj 2011
Status: Offline
Points: 78
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote spicy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Lipanj 2011 at 20:53
vježbam tek nekoliko mjeseci,sama kod kuce,bez teretane.
no mislim da sam napokon skupila hrabrosti i da cu se uspjet riješit tog straha i srama pa na jesen krenuti i u teretanu:)
cilj mi je skinuti još par kila,ucvrstiti tijelo i biti zdrava:)
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Lipanj 2011 at 22:43
Originally posted by spicy spicy wrote:

vježbam tek nekoliko mjeseci,sama kod kuce,bez teretane.
no mislim da sam napokon skupila hrabrosti i da cu se uspjet riješit tog straha i srama pa na jesen krenuti i u teretanu:)
cilj mi je skinuti još par kila,ucvrstiti tijelo i biti zdrava:)

cemu strah i sram? C&#šš1;nfused
Back to Top
spicy View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Svibanj 2011
Status: Offline
Points: 78
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote spicy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Lipanj 2011 at 23:05
ma ne znam,cudna sam malo po tom pitanju Unhappy
ne bih se osjecala ugodno među hrpom ljudi  dok vježbam..ali kao što rekoh,napredujem po tom pitanju Big smile
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Lipanj 2011 at 23:19
Originally posted by spicy spicy wrote:

ma ne znam,cudna sam malo po tom pitanju Unhappy
ne bih se osjecala ugodno među hrpom ljudi  dok vježbam..ali kao što rekoh,napredujem po tom pitanju Big smile

Ma šta se imaš osjecat neugodno, ak nije neugodno onima s velikim viškom kg, nece bit ni tebi Wink
Back to Top
spicy View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Svibanj 2011
Status: Offline
Points: 78
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote spicy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Lipanj 2011 at 23:37
a znam,totalno sam djetinjasta po tom pitanju,umišljam si da ce svi tamo mene gledat..Embarrassed
al zato do š0.mjeseca ima još puuno vremena i do onda cu biti puno više fit Big smile
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Listopad 2011 at 20:47
Poceo sam vježbati prije oko 6 tjedana nisam siguran, cilj mi je dobiti 3-4 kg mišica ( inace imam 72 kg na š80 cm ), ali se prvenstveno bavim kettlebell fitnessom , a nadam se da cu se baviti i sportski !
Naravno glavni cilj je LJETO I OTOK VIRHeart
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Listopad 2011 at 11:05

Vježbam mjesec dana, glavni cilj je cvrsto tijelo, s kilažom nemam problema (ok 2-3 kg trebam skinuti Big smile).

Imam 30 godina,2 djece (š i 3 god), i ovo je moj cilj Cool

Back to Top
1Ivana View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Listopad 2011
Location: Rijeka
Status: Offline
Points: 44
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote 1Ivana Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Studeni 2011 at 18:23
e bebolina,ja pratim zuzano skoro dvije godine i daleko sam od ove slike..plus...mislim da bi ona bila puno manje ženstvena da nema implatente...(ajde necemo sad opet o njenim grudima, samo kažem, velika je to razlika)...

Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Studeni 2011 at 13:03

Ako je ravna ko daska da, ali valjda je imala nešto svojih Big smile,

ali da imam njen trbuh, ruke, noge i guzu  bila bi sasvim zadovoljna Cool

Cice platiš i imaš, a za ovo treba prolit hektolitar znoja LOL

Back to Top
1Ivana View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Listopad 2011
Location: Rijeka
Status: Offline
Points: 44
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote 1Ivana Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Studeni 2011 at 14:05
imaš pravo..trbuh joj je woooow...
a niš, nema druge nego proljevati znoj kad se para za cice nema...
ja upravo završila sa treningom, brišem pod tuš
Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Studeni 2011 at 23:29
Paaa recimo da ovako nesto jurim...



Mrsavost mi nije prioritet, vise mi je bitna tonizacija tela i te neke plesacke linije.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.