New Posts New Posts RSS Feed - kako do plocice?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

kako do plocice?

 Post Reply Post Reply Page  <123
Author
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Travanj 2010 at 11:20

 Gajba ak ovak nastaviš ode kortizol u nebo a to ne bu dobro

Hvala bogu da ak nešto tvrdiš "odokativno" ko što sam kažeš da ce te ekipa odmah srušit na tome jer nemaš dokaza osim svojih nekih razmišljanja.

Može naturalac dobit nekoliko kg bez da se umasti previše, bitno je sam hoce li to bit cista masa il junk load masa, kakva je tjelesne građe te kako ce treninge odrađivat. Samo..takvih je ljudi malo što automatski ne znaci da nije moguce. Itekako se može fino popet na kilaži bez prevelikog bf-a.

To što ti, ja i neko treci viđamo po teretanama wannabe pro builder fat assove, to je druga stvar. Decki jednostavno oponašaju profice i rade tak jer su im to rekli prijatelji profici, jer su tako vidjeli da radi cutler, coleman, ruhl, branch i druga ekipa.

Profic si može dozvolit ekstremno skakanje s niskog na visoki bf, može, ali i ne mora.

 

Edited by ThornOfFaith
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Travanj 2010 at 01:20

 Gajbo, di gori, šta se žestiš covjece 

Super za posni i masti, a sad imaš još jedan zadatak - da nauciš razliku između mršavljenja i definicije

Možda nisi toliko fulao cijelu stvar samo si se malo krivo izrazio....sa ovim tvojim dijelom da je nekome sa malo više kila pametnije  prvo skinut taj višak  - dakle da je primarni cilj skidanje masnih naslaga do neke prihvatljive granice - pa onda krenut na masu se i ja slažem...ali kad smo kod definicije, tu vec govorimo o necem drugom...

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
tare View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 703
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tare Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Travanj 2010 at 20:17
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

 Gajba ak ovak nastaviš ode kortizol u nebo a to ne bu dobro

Hvala bogu da ak nešto tvrdiš "odokativno" ko što sam kažeš da ce te ekipa odmah srušit na tome jer nemaš dokaza osim svojih nekih razmišljanja.

Može naturalac dobit nekoliko kg bez da se umasti previše, bitno je sam hoce li to bit cista masa il junk load masa, kakva je tjelesne građe te kako ce treninge odrađivat. Samo..takvih je ljudi malo što automatski ne znaci da nije moguce. Itekako se može fino popet na kilaži bez prevelikog bf-a.

To što ti, ja i neko treci viđamo po teretanama wannabe pro builder fat assove, to je druga stvar. Decki jednostavno oponašaju profice i rade tak jer su im to rekli prijatelji profici, jer su tako vidjeli da radi cutler, coleman, ruhl, branch i druga ekipa.

Profic si može dozvolit ekstremno skakanje s niskog na visoki bf, može, ali i ne mora.

 


Puno prije glukagon.
Kortizol je stresni hormon, on vise sluzi npr.da se digne secer u stresnim situacijama soka (zajedno sa adrenalinom djeluje).
U normalnim situacijama, kad je jednotavno manjak secera, glukagon je glavni hormon.

Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Travanj 2010 at 20:24

Originally posted by tare tare wrote:


Puno prije glukagon.
Kortizol je stresni hormon, on vise sluzi npr.da se digne secer u stresnim situacijama soka (zajedno sa adrenalinom djeluje).
U normalnim situacijama, kad je jednotavno manjak secera, glukagon je glavni hormon.

 

Stari moj gajbu je hebeno prao kortizol, a vjeruj mi ono nije bila normalna situacija kad se svima maltene nahebao po spisku

Tare, valjda znaš i sam kad te pere kortizol nemojmo pravit znanost od ovoga  

Back to Top
tare View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 703
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tare Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Travanj 2010 at 21:01
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by tare tare wrote:


Puno prije glukagon.
Kortizol je stresni hormon, on vise sluzi npr.da se digne secer u stresnim situacijama soka (zajedno sa adrenalinom djeluje).
U normalnim situacijama, kad je jednotavno manjak secera, glukagon je glavni hormon.

 

Stari moj gajbu je hebeno prao kortizol, a vjeruj mi ono nije bila normalna situacija kad se svima maltene nahebao po spisku

Tare, valjda znaš i sam kad te pere kortizol nemojmo pravit znanost od ovoga  



Znam vjeruj mi.
Kad trcim po klinici 7-8 sati bez prestanka a nista ne stignem jesti nit minute sjesti, pocnem se tresti... E to je kortizol
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Travanj 2010 at 21:10

Originally posted by tare tare wrote:


Znam vjeruj mi.
Kad trcim po klinici 7-8 sati bez prestanka a nista ne stignem jesti nit minute sjesti, pocnem se tresti... E to je kortizol
 

Pa jasno, al kak onda objašnjavaš cinjenicu da je kortizol ono što te budi ujutro? a nema trcanja po klinici

Al da budemo jasni, gajba nam se malo osjecao ugroženim i napadnutim pa u takvoj situaciji jbg fight or flight sistem radi svoje i eto ti malo stresa i kortizola jer šta bi ga inace natjeralo na onakav post heh. Mislim da je manjak uh manje bitan

Zajeban je taj kortizol

 

Edited by ThornOfFaith
Back to Top
tare View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 703
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tare Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Travanj 2010 at 18:49
  Pravilo je ujutru, nataste odraditi jedan LI-cardio za skidanje sala !
Jel se u to ubraja voznja biciklom nataste u trajanju od sat vremena, puls otprilike šš0-š20 ? :)
Tek sam nedavno oktrio cari vozanja bicikla u rano jutro, kad je zrak presvjez...
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Travanj 2010 at 19:07

Originally posted by tare tare wrote:

  Pravilo je ujutru, nataste odraditi jedan LI-cardio za skidanje sala !
Jel se u to ubraja voznja biciklom nataste u trajanju od sat vremena, puls otprilike šš0-š20 ? :)
Tek sam nedavno oktrio cari vozanja bicikla u rano jutro, kad je zrak presvjez...
 

Da.

Rijeąeno na PM.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.