New Posts New Posts RSS Feed - kako do plocice?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

kako do plocice?

 Post Reply Post Reply Page  123>
Author
belay View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 62
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote belay Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: kako do plocice?
    Posted: 11 Travanj 2010 at 13:10
  ljudi moji..trenutacno radim na nabijanu mase,jel moguce da odma dobijem i plocice paralelno s nabijanjem mase?ako je,molim vas da mi napišete trenig za trbuh..i vidio sam nekakvu kremu za trbuh u dm-u(kao za skidanje masnog tkiva)..plocice mi se vec naziru,ali ima onaj masniji dio na njima znam da moram pazit jako na prehranu..pa jel valjaju takve kreme šta?
stipo...
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Travanj 2010 at 13:32
 ma kakva krema..uvati se utega
Rijeąeno na PM.
Back to Top
cooperw View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Srpanj 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote cooperw Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Travanj 2010 at 13:40
Sumnjam da ikakva krema može pomoc.

Definicija is the best way to go. Na masi teže.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Travanj 2010 at 14:21
 na masi nikako nego definiciji,tako da ako si na masi strpi se
Back to Top
belay View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 62
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote belay Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Travanj 2010 at 14:52
  aha..zato i pitam..ok decki..ma strpit cu se ja..e koliko se mišicne mase može nabit u teretani (dobrim vježbanjem) za jedno 5mjesci (znam da se to mora dugo radit,godine..)ali ovo pitam iz znatiželje
stipo...
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Travanj 2010 at 15:05

 a gle to ti ovisi o par stvari prehrana/trening/odmor/tjelesni tip/aas 

Jako tesko ti je rec koliko mozes dobit misicne mase...jedi kako treba, trenkaj,odmaraj pa ces vidit za 5 mjeseci

 ako se budes pridrzavao ovog gore mozes ocekivat fine rezultate i pomak za 5 mj



Edited by soner_9393
Rijeąeno na PM.
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Travanj 2010 at 15:41

 belay ajd ti lijepo pocni citati malo po internetu i forumima tako da ubuduce ne postavljaš takva pitanja.

Prvo tražiš savjet za masu, a onda nit si to dovršio kak spada, vec bi plocice na trbuhu, i sve bi nešto ovo ono.

Probaj pa ceš vidjet da ne pricam gluposti, što više znaš, manja je šansa da ceš postavljat ovakve teme

Back to Top
belay View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 62
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote belay Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Travanj 2010 at 17:05
  aha..pa sam ti reci..ja sam samo pito jel moguce..
stipo...
Back to Top
Furai View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Furai Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Travanj 2010 at 21:40
svi bi mi to, i masu i skinit sve salo odjednom. E . Il pucas na masu il na skidanje sala. Dok skidas salo mozes izgradit misice, al ih neces nabit u toj mjeri koliko bi na samoj masi.
There are few things graven in stone, except that you have to squat or you're a pussy.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Travanj 2010 at 21:44
 svati salo ka komad odjece ako skines majici vide se misici,ako stavis kaput izgledas veci,ali onda do misica tribas skinit prvo kaput pa majicu
Back to Top
belay View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 62
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote belay Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Travanj 2010 at 22:45
  aha..hvala ljudi..pa moro sam pitat jel može,ali sam skoro vec znao odogovor..
zmaju moro sam par puta procitat da skužim metaforu..ali sam na kraju uspio i dobra je..moram priznat..
stipo...
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Travanj 2010 at 00:39
  zasto ljudi kada dodju, koliko god debeli bili uvijek prvo bubaju masu?
postojecu mast zatrpavaju s jos vise masti i onda i jednom kada krenu u definiciju ili izgledaju kao veliki komadi nabildanog speka ili izgube toliko misica da postignu niski bf da se postavlja pitanje ''kaj su radili u teretani zdnjih godinu dana?''

po meni, prvo ovo kaj imas masti, skini, a tek onda kreni u masu. tim vise sto jedan pocetnik (a ovdje govorimo o pocetnicima) ne zna pravilno izvoditi vjezbe i vec se natrpava tezinama koje su za njega maksimum (na masi se dizu velike tezine uz manji broj ponavljanja).

svi bi mi htjeli biti veliki, ali postavi si pitanje da li zelis biti velika gromada puna sala ili imati lijepo nabildano tijelo.
svaki pocetnik mora:
š. mjesec uciti pravilno izvoditi vjezbe i u drugoj polovici lagano dizati tezine da testira svoje mogucnosti.
2. istovremeno, ukoliko su debeli, raditi crobno i promjeniti prehranu u skladu s definicijom
3. u 2. mjesecu poceti raditi s primjerenim tezinama i raditi do max kraja 3. mjeseca
4. u 3 mjeseca, uz pravilan trening i prehranu i najvece ''svinje'' (bez uvrede ), osim ekstrema, mogu krenuti na masu


Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Travanj 2010 at 07:42

Ne kuzim na temelju cega si ti zakljucio da ljudi koji su debeli idu odmah na masu, 99 % ih je krenulo u teretanu zato sto su frustrirani izgledom i zele se rijesiti viska kila, vecina njih i ne razmislja o nekom extra tijelu nego samo zele tijelo dovest u normalno stanje.

ovo sto si naveo pod brojevima š.,2.,3... to isto ovisi o pojedincu ne vrijede za svakog ista pravila, netko ce tehniku vjezbi savladat za 2 tjedna a nekom ce trebat 3 mjeseca, tako da takvi zakljucci nemaju smisla.

tu si naveo da za 3 mjeseca i najveca svinja moze skinuti salo, to isto nema logike.Uzmimo u obzir da se mjesecno preporuca skidanje oko 3-4 kile ne vise.Ako netko ima 20 kg viska tesko da ce skinut sve i pocet masu za 3 mjeseca.

Rijeąeno na PM.
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Travanj 2010 at 12:58
  vec sam 6 godina u teretani, vidim ljude koji dolaze kaj pricaju da zele napraviti, a i pricam ne samo u teretani, i van teretane kad me netko pita, pita za masu, rijetko, ali rijetko tko pita za definiciju, tj. mrsavljenje. Ovdje govorim iskljucivo o debelim pocetnicima koji ce u pocetku izgubiti vodu i ispraznit se, a onda gubiti 4-5 kg mjesecno i moci ce izgubiti skoro pa 20kg.

imas pravo, netko nece tehniku svladati niti nakon 3 mj., ali ti isti svejedno cim dodju vjezbaju s tezinama. jer ih (najcesce) nitko ne upucuje kaj i kako trebaju raditi.
postoji razlog zasto bodybuilderi (barem oni koje ja znam) izmjenjuju masu i definiciju svaka 3 mjeseca. mislim da je razlog da nakon 3 mjeseca vise nije toliki ucinak treninga. Napominjem Ršš; mislim, a ne tvrdim!

 

Edited by GajbaPive
Back to Top
NOpain-NOglory View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 41
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NOpain-NOglory Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Travanj 2010 at 14:28
  pa ako ide u teretanu i ujedno je na masi nece se udebljat? mozda ce nakupit nes sala al nis pretjerano... nije da se mora tovit nezdravom hranom nego visikoproteinskom sta ne?
to sto dobije lako ce kasnije trcanjem skinut.... ili se varam? se moram ugojit da bi masu dobio?
You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit.It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward.
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Travanj 2010 at 14:30

Originally posted by NOpain-NOglory NOpain-NOglory wrote:

  pa ako ide u teretanu i ujedno je na masi nece se udebljat? mozda ce nakupit nes sala al nis pretjerano... nije da se mora tovit nezdravom hranom nego visikoproteinskom sta ne?
to sto dobije lako ce kasnije trcanjem skinut.... ili se varam? se moram ugojit da bi masu dobio?
 

Pa jel vi znate da se masa dobiva u kuhinji?? tko god radi na masi, dobije i masnih naslaga.. i onda kasnije crobnim radom i visokim udjelom proteina u prehrani se skidaju same masnoce, a istodobno trudeci se zadrzati sto vise misica..

I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.