New Posts New Posts RSS Feed - kako do plocica?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

kako do plocica?

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Srpanj 2008 at 15:48
Originally posted by sotf sotf wrote:

hehe malo si tema ostavia na ovom forumu...radi cardio trening dok ne skines salo...onda pocni radit gornje.donje,bocne trbusne i unosi puno proteina(whey je pozeljan)iako ga ja ne koristim iman š3 godina ali iman trbusne:) 

I vec imaš kredita dijeliti ovakve famozne pametne savjete? Radije se suzdrži.
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
coflek View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Lipanj 2008
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote coflek Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Srpanj 2008 at 10:51
kako se može izracunati Body Fat??molim vas za odgovor....  
Back to Top
masa15 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Travanj 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote masa15 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Srpanj 2008 at 15:28
 ne možeš precizno moraš otic u ljekarnu ili tako nešto da ti oni izmjere
ljudi jeste li svjesni da se povecao sveukupan broj gedora u svijetu
Back to Top
Tom View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Ožujak 2008
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tom Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Kolovoz 2008 at 13:42

Pozdrav svima,

evo jos jednoga gnjavatora sa plocicama:) sorry, znam da je tema pretresena, ali toliko misljenja na razlicitim stranama.....zbunjujuce. Uglavnom je sam se drzao savijeta forumasa i kombinacijom kardia i teretanom te izmjenom prehrane skino dosta sala (pao sa 99 na 84 kg) u 5 mjeseci....sada se osijecam puno bolje u vlastitoj kozi:) radim klasicna trbusnjake, podizanjem svega par cm od podloge, svaki drugi dan cca xš00.....plus kombiniram trcanje, plivanje i biciklu. Da li sam na dobrom putu i kojim vijezbama unaprijediti rad na trbusnima?

hvala

 

Back to Top
d3m0n View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Ožujak 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 312
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote d3m0n Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Kolovoz 2008 at 01:05
Originally posted by coflek coflek wrote:

kako se može izracunati Body Fat??molim vas za odgovor....  


pa imas vise vrsta!Imas mehanicki i elektronski,a dobro je napravit i krvnu sliku di ti vide kakvo je stanje

MEhanicki ide s onim spravicom zaboravih ime

a dok elektronicki imas vise nacina.

Od kojekakvih skeniranja tjela do putem nekih impulsa kroz odredjena podrucja!

Ali najjednostavnije imas u dosta ljekarni spravicu(heh) u koju ubacis 5 ili š0 kn ovisi kak di i ona ti izmjeri odprilike(nema nekih velikih variacia)
Back to Top
d3m0n View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Ožujak 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 312
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote d3m0n Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Kolovoz 2008 at 01:06
Originally posted by Tom Tom wrote:

Pozdrav svima,

evo jos jednoga gnjavatora sa plocicama:) sorry, znam da je tema pretresena, ali toliko misljenja na razlicitim stranama.....zbunjujuce. Uglavnom je sam se drzao savijeta forumasa i kombinacijom kardia i teretanom te izmjenom prehrane skino dosta sala (pao sa 99 na 84 kg) u 5 mjeseci....sada se osijecam puno bolje u vlastitoj kozi:) radim klasicna trbusnjake, podizanjem svega par cm od podloge, svaki drugi dan cca xš00.....plus kombiniram trcanje, plivanje i biciklu. Da li sam na dobrom putu i kojim vijezbama unaprijediti rad na trbusnima?

hvala

 



Pa sad ovisi nekad kardio vjezbanje nije najbolji put do smanjenja BF.

Pitate se zasto,e pa zato jer s trcanjem i bajsom kojeg vozite ako i mrsavite koza vam mohavi dosta a i cim prestanete desava se jo-jo efekt.

Po meni je teretana bolja 2x od kardio vjezbe!

ja sam imo 3 operacije uha od toga 2x tumor,one su bile su u razdoblju od 3 godine i u tom razdoblju nakon svake operacije sam dobio 8 do š0 kg i nisma uspjevo skinut ni pola vec dosla druga,tako da sam nakon 3 godine bio tezi 30 i nes kila(imo sma i jos par operacija ali dobivo sam puno kod ovih jer je oporavak dug)

Znaci nakon tih 3 godine tezio sam š08kg,sad 2 godine kasnije imam 89 kg.
Mogu vam reci nikad nisam volio kardio vjezbu i u teretani nisma presao š0 km na traci od kad idem!
Ali zato teretanu sam dosta zagrizo ne toliko zbog kilaze neg zato sta je bila dobra ekipa koja je isla pa mi je bilo i zabavno radit!

tajna kako smrsat dosta je da radite noge,a noge zato sto su najveca misicna skupina!Kombinirajte teske kilaze s manje ponavljanja max do 8 i lakse kilaze s ponavljanjima od 20 do 40.Mozda necete toliko gubit zeljenu kilazu vjezbajuci s utezima ali ogledalo ce sve reci!

ps:
uzmite u obzir da sam nabio dosta misicne mase koja je teza od masnog tkiva!
kad sma krewno poceo sma s 50 kg u bencu a sad dizem max š20 kg 
  

Edited by d3m0n
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.