New Posts New Posts RSS Feed - Kako  disciplinovati prehranu
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Kako disciplinovati prehranu

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
tare View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 703
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tare Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Kako disciplinovati prehranu
    Posted: 01 Prosinac 2011 at 22:45
Pozdrav...
Vec sam duze ovdje na forumu i ova stranica i ekipa mi je stvarno pomogla da se dovedem u red, barem djelimicno.
Sa nekadasnjih š07 kg spao sam 9š kg, na š87 cm visine, izgradio finu kolicinu misicne mase, pogotovo gornji dio tijela.
U teretanu idem aktivno tek nekih 5-6 mjeseci, prije toga sam povremeno isao, al vise se bavio crobnim aktivnostima-dosta plivanja, trcanja, vozanja bicikla, ponekada sam ubacivao i ancrobne aktivnosti tipa P90X itd.
Moj problem: iako sam fino oblikovao tijelo i izgleda puno bolje nego prije dvije godine, NIKAKO ne mogu postici ono sto zelim, a to je krajnji rezultat-stesati svo salo sa sebe.
Salo imam skoro iskljucivo samo na stomaku- ondje gdje najteze ide, al i tu ne puno, jedan saluf koji nastane kad sjednem, sagnem se itd.
Treninge sam doveo u jako lijepu formu, teretana 3-4 puta sedmicno, vecinom radim upper body, lower body, ponekad full body, nesto rjedje split treninge. Najcesce ubacim poslije toga 20 minuta kardia na climberu ili trcanja koje me ubije i osjecam da je to maximum za taj trening.Dakle, ne ljencarim i ne izvlacim se na treningu Od crobnih aktivnosti jos cesto ubacim trcanje- nekada nataste, ponekad HIIT,
plivanje...
Bude mi cesto zao sto sa toliko treninga ne mogu postici maksimalne rezultate.
Dakle jedino moze prehrana biti problem, ili ?
Tipicni dan:
ujutru- zobene pahuljice (š20-š50g ), neka vocka, zeleni caj, cesto kuhana jaja, ako ne- onda whey
medjuobrok- najcesce neki sendvic od crnog tijesta sa citavim zitaricama sa puretinom i povrcem
rucak- sve moguce, al najcesce neko povrce + meso, npr. krompir+puretina, tona zelene salate + piletina, krompir+ riba itd. Ponekada, al rijetko, desert- i tu pazim isto da nije neko totalno smece, najcesce su to neki integralni keksi itd.
medjuobrok- najcesce neko voce, npr. jabuke, narance, kivi, kaki
navecer- posto svoje treninge uvijek raidm navecer, prije treninga: neki izvor UH, npr. riza plus whey,a poslije treninga whey sa nekim UH opet, npr. grozdjice, i prije spavanja direktno posni sir-200 g

Ovo gore je tipicni dan, al moram priznati da nisam neki perfekcionista, zna mi se desiti da udarim po komadu torte, alkoholu itd. iako relativno rijetko- jednom u š5-20 dana...

Iako smo vise puta presli gradivo i osnove ishrane znam, volio bih neke korisne savjete, uvijek  mi dobro dodju... Gdje je greska... Previse UH, premalo proteina ... ???

Hvala ekipa
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Prosinac 2011 at 00:55
Previse uh,a znas li uopce gdje si s kalorijama,mislim suficit,deficit? Jer za zavrsni touch u definiciji stvarno trebas bit precizan i pedantan oko prehrane. A i trening bi se mogao modificirati sigurno
Back to Top
BorG View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Lipanj 2008
Status: Offline
Points: 155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BorG Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Prosinac 2011 at 11:58
Da se prikljucim i ja ovoj prici,
imam gotovo identican problem kao i tare, jedino u mojim obrocima nema uoce kruha bilo koje vrste taj dio nadopunim zitaricama(citaj:zobene).
Takodjer je problem kada se sagnem ili sjedim, taj slauf :(
pokusavao sam sa dosta vrsta treninga, znao sam kombinirati takav trening i ishranu da se stesem do te mjere da imam fantasticno izdefinisana orav dva reda 6paksabs-a, ali zadnji, donji dio nikako i to opet kada sjednem, slauf.
da bi dosao do ovoga toliko se iscrpim i iscjedim duireticima...ali opet 0 bodova.
pa ako tko ima kakav kosristan savjet koji, mozda , nisam pokusao, bilo bi mi od velike pomoci.
Train Smart. Eat Right. Sleep 10 Hours a Day.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Prosinac 2011 at 00:20
tare, pa di je ta biokemija sad kad treba Wink

Kao što kaže Phoenix - ne možeš ovo baš raditi napamet, pogotovo ako ti je još nešto malo ostalo što želiš rješit. Lako je na pocetku promjenom prehrane i treningom izgubiti pocetne masne naslage i kilažu - al na kraju kako ideš sve dalje moraš manipulirati nutrijentima sve više i više. I ja bih rekla da je problem u višku ugljikohidrata, pogotovo ako ovako jedeš iz dana u dan -  reci nam, kako ti izgledaju dani kada ne treniraš, što onda jedeš navecer?

Osim toga da si možda u suficitu ili na održavanju, ovako dosta provociraš inzulin tokom dana, a time neceš baš uspjeti istopiti taj ostatak jer ne dopuštaš mastima da se koriste kao izvor energije....morat ceš se više pozabaviti prehranom kako biš mastima omogucio da se iskoriste. Jesi li probao kada cikliranje UH-ima?

Možda je problem i u prevelikoj kolicini uh-a u jednom obroku, odnosno preveliki omjer uh-a u odnosu na P...btw. kolike su ti kolicine P po obroku?

š. Koliko si vec na istoj prehrani - otkad si krenuo sa mršavljenjem ili? Mijenjaš li izvore UH-a i P?
2. što od povrca jedeš?
3. Jesu li ti treninzi dosta intezivni, napreduješ li u težinama, koristiš osnovne vježbe? Mijenjaš li kada treninge?
4. Kako jedeš u danima odmora?
5. Kako ti tjelesna težina varira, ti stoji vec duže na istome?

A možda si i dijetom malo usporio metabolizam ako si naglo smršavio i jeo manje nego što si trebao, pogotovo ako je u pitanju bio samo crobni trening....moguce da se i tu tijelo malo opustilo, izgubilo tonus pa su se masti lakše nagomilale zbog gubljenja mišicne mase i tvrdoglavo tu ostale, a sad ih još taj inzulincic drži zarobljene :)

BorG...zašto ne jedeš kruh? Smile Donji dio je ocito problem i s njega ide zadnje - što ne znaci da ne može. Diuretici ti tu nece pomoc ako se radi o masnim naslagama jer oni rješavaju problem vode. Ocito nisi išao do kraja Smile Trebalo je tu još nešto modificirat i zapet još jace...


Edited by Gym_girl
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
BorG View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Lipanj 2008
Status: Offline
Points: 155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BorG Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Prosinac 2011 at 11:46
Ne jedem kruh, jer nemam kontrolu nad sobom sa kruhom, kad pocnem jesti, za svaki obrok pojedem zbilja dosta kruha...na znam granicu, pa sam shvatio da je nabolja solucija, izbacit ga skroz.
za diuretike sam shvatio, samo iscjede vodu...
znam da nesto krivo radim u ishrani, jer sam promjenio par programa treninga, neki su dali efekta, ali nedovoljno...
nesto sve odgadjam zapet ponovo sa dijetom,jer ce praznici i trpanje kolacima :(
Train Smart. Eat Right. Sleep 10 Hours a Day.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Prosinac 2011 at 12:36
Uh, slažem se s ovim za kruh - i kod mene isti problem, moram ga vagat jer sam inace sposobna pol kile strefit. Sreca da bar jedem domaci pa mogu kolko tolko kontrolirat što je unutra :) Meni je to najdraži izvor uh-a i zadnjih 2 godine sam valjda bila samo na njemu i zobenima hehe  pa kad cujem da netko ne jede kruh odmah pomislim na one savjete "kruh deblja", zato i reagiram Smile

cuj, možda si krivo radio, možda nisi bio dovoljno strpljiv, možda i treninzi nisu bili dovoljno intezivni...kako god bilo - odradi ti sad ove blagdane pa kreni ispocetka poslije :) A možeš nam onda i pisat tu prehranu i treninge pa da vidimo u cemu bi mogao bit problem...


Edited by Gym_girl
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
alpinist View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Kolovoz 2011
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 344
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote alpinist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Prosinac 2011 at 12:42
heheh ja zato jedem integralni koji je vec narezan. i svaka šnita je š0g UH, tak da je lako kontrolirati :)
Adapt what is useful, reject what is useless, and add what is specifically your own...

http://www.spk-strik.hr
Back to Top
BorG View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Lipanj 2008
Status: Offline
Points: 155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BorG Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Prosinac 2011 at 14:42
O tome ti pricam gym_girl, ja volim kruh...bilo koji..i kad krenem, ne stajem :(
sada cu, dok ne prodje ovo trpanje slatkisima, radit zestoki trening za masu, da bar malo iskoristim ovaj kalorijski suficit... a poslije nove godine,kompletan tretman oblikovanja...ponovo ;) mislio sam ukljucit CLA, mozda bude rezultata...
Train Smart. Eat Right. Sleep 10 Hours a Day.
Back to Top
tare View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 703
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tare Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Prosinac 2011 at 20:06
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

tare, pa di je ta biokemija sad kad treba Wink

Kao što kaže Phoenix - ne možeš ovo baš raditi napamet, pogotovo ako ti je još nešto malo ostalo što želiš rješit. Lako je na pocetku promjenom prehrane i treningom izgubiti pocetne masne naslage i kilažu - al na kraju kako ideš sve dalje moraš manipulirati nutrijentima sve više i više. I ja bih rekla da je problem u višku ugljikohidrata, pogotovo ako ovako jedeš iz dana u dan -  reci nam, kako ti izgledaju dani kada ne treniraš, što onda jedeš navecer?

Osim toga da si možda u suficitu ili na održavanju, ovako dosta provociraš inzulin tokom dana, a time neceš baš uspjeti istopiti taj ostatak jer ne dopuštaš mastima da se koriste kao izvor energije....morat ceš se više pozabaviti prehranom kako biš mastima omogucio da se iskoriste. Jesi li probao kada cikliranje UH-ima?

Možda je problem i u prevelikoj kolicini uh-a u jednom obroku, odnosno preveliki omjer uh-a u odnosu na P...btw. kolike su ti kolicine P po obroku?

š. Koliko si vec na istoj prehrani - otkad si krenuo sa mršavljenjem ili? Mijenjaš li izvore UH-a i P?
2. što od povrca jedeš?
3. Jesu li ti treninzi dosta intezivni, napreduješ li u težinama, koristiš osnovne vježbe? Mijenjaš li kada treninge?
4. Kako jedeš u danima odmora?
5. Kako ti tjelesna težina varira, ti stoji vec duže na istome?

A možda si i dijetom malo usporio metabolizam ako si naglo smršavio i jeo manje nego što si trebao, pogotovo ako je u pitanju bio samo crobni trening....moguce da se i tu tijelo malo opustilo, izgubilo tonus pa su se masti lakše nagomilale zbog gubljenja mišicne mase i tvrdoglavo tu ostale, a sad ih još taj inzulincic drži zarobljene :)

BorG...zašto ne jedeš kruh? Smile Donji dio je ocito problem i s njega ide zadnje - što ne znaci da ne može. Diuretici ti tu nece pomoc ako se radi o masnim naslagama jer oni rješavaju problem vode. Ocito nisi išao do kraja Smile Trebalo je tu još nešto modificirat i zapet još jace...


š.Ne mogu reci da provodim neke "dijete" u periodima, otkada sam se dao u aktivne treninge i ovaj nacin zivota pazim koliko-toliko sta jedem. Kilograme sam skinuo vec prije skoro dvije godine... OD UH su mi izvori uglavnom: crni hljeb, riza, krompir-pire,zobene, voce... Ponekada, kao sto sam rekao, se zalomi i neki komad torte, kolac- al vecinom oko blagdana, rodjendana itd. dakle nije redovno... Od proteinskih izvora: posni sir, whey, mlijeko, niskomasna mozarella, drugi niskomasni, visokoproteinski mlijecni proizvodi, meso- piletina, puretina, riba, nekada janjetina, teletina...

2. Od povrca sve i svasta- paradajza, zelene salate, luka, saransaka, krompira, mahunarki, mrkve itd.

3. Treninzi su mi dosta intenzivni, nikada ispod sat i po, u 90% slucajeva ubacim i neki kardio iza rada utezima... Mjenjam nacine treninga, nekada full body, nekada upper-lower body, nekada split trening... Mjenjam i vjezbe... Od kardia poslije rada utezima radim climber, trcanje, steper, orbitrek... I to mjenjam gotovo uvijek... Ponekada, jednom do dva puta u sedmici ubacim i lagani kardio nataste...

4.U danima kada ne treniram vecinom slicno kao i u danima treninga, al se vecinom trudim da ne uzimam toliko UH kao u danima treninga... Tu svedem UH vecinom na 80-90 g dnevno...
Probao sam da provodim i dane bez UH, al uz moj tempo zivota nema sanse- posao, intenzivno ucenje, treninzi- krene mi se onda mantat i bude mi muka pred kraj dana...

5. Vec godinu dana na 90 kg, plus minus kilo-dvaSmile

Ne vidim u cemu je problem... Bude mi cesto krivo, jer znam da bi drugi ljudi iz moj rezim vec odavno postigli puno bolje rezultate od mene i kada vidim da drugovi oko mene uz duplo manje truda postizu bolje rezultate...

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Prosinac 2011 at 20:09
e borg, to je sad pitanje discipline :) Mogu i ja reci da ne mogu stati kad krenem jer bi ga stvarno mogla jesti dok se ne prevrnem valjda koliko ga volim ali ipak stanem  kada mi je dovoljno - jer izvažem koliko mi treba i znam da je to to - ni više ni manje Smile Znaš i sam da moraš malo stisnut zube ako želiš malo više od sebe...joj koliko ja toga volim jesti....ali nema, šta je - tu je, moram izabrat što mi je važnije Wink

...mislim, naravno, ako ti je lakše kontrolirati se sa necim drugim, nema problema, olakšaj si što je više moguce...samo kažem da je moguce stati i sa onim što najviše volimo ako si damo dovoljno dobar razlog za to.

Bit ce rezultata sigurno, i bez i sa CLA ako sve posložiš kako treba i držiš pravac Wink


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Prosinac 2011 at 20:39
tare, morat ceš malo bolje organizirat prehranu....to spuštanje na 80 g uh-a na dane bez treninga ti baš i ne donosi neki efekt....ili treba probat sa nekom verzijom cikliranja ili sa postupnim spuštanjem uh-a...bilo cime što ce potaknuti tijelo da prepozna promjenu za ozbiljno - jer se ovako pomalo blesira :) U svakom slucaju treba ti jedan konkretan plan. Tijelo pomalo stagnira...

Jesu li treninzi zaista dovoljno intezivni kada radiš sat i po? Smile Možda da probaš neke kružne treninge, s manjim pauzama ali isto osnovnim vježbama..mada bi ja tu vecinu posla odrađivala u kuhinji, tu treba bolja strategija. Treba potaknut te tvrdoglave masne naslage, a za to se treba malo sa inzulinom igrat :)

I kad kažem povrce mislim na zeleno lisnato povrce - kupus, kelj, špinat, brokule..i ostala glavata i grmolika ekipa :)



Originally posted by tare tare wrote:


Bude mi cesto krivo, jer znam da bi drugi ljudi iz moj rezim vec odavno postigli puno bolje rezultate od mene i kada vidim da drugovi oko mene uz duplo manje truda postizu bolje rezultate...



S tim ti se ne isplati zamarati - prihvati ono što ne možeš mijenjati, a mijenjaj ono što možeš promijeniti Wink Nastoj biti bolji od sebe, pusti druge....i da, ocito onda nešto u režimu ne štima tvome tijelu i to je ono na cemu moraš raditi....to što bi to funkcioniralo ili funkcionira za nekog drugog - nema nikakve veze ...mijenjaj ono što možeš promijeniti i što ne donosi rezultate Smile



Edited by Gym_girl
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Prosinac 2011 at 23:32
 Zajutrak : š jabuka Dorucak : š00g žžitarica+0.4 L mlijeka trening : 20 g whey-a + 35g dekstroze međuobrok: mahune ili prsica, šŠkola : 2 sendivca od purece salame+u svakoj ementaler sir i kruh je ražženi Vecer 9h: tuna+š.5 ššnita ražženog+cikla Zadnji obrok : 80 g posnog+šaka š lješšnjaka !
DAJTE SAVJETE !
Back to Top
tare View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 703
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tare Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Prosinac 2011 at 00:40
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

tare, morat ceš malo bolje organizirat prehranu....to spuštanje na 80 g uh-a na dane bez treninga ti baš i ne donosi neki efekt....ili treba probat sa nekom verzijom cikliranja ili sa postupnim spuštanjem uh-a...bilo cime što ce potaknuti tijelo da prepozna promjenu za ozbiljno - jer se ovako pomalo blesira :) U svakom slucaju treba ti jedan konkretan plan. Tijelo pomalo stagnira...

Jesu li treninzi zaista dovoljno intezivni kada radiš sat i po? Smile Možda da probaš neke kružne treninge, s manjim pauzama ali isto osnovnim vježbama..mada bi ja tu vecinu posla odrađivala u kuhinji, tu treba bolja strategija. Treba potaknut te tvrdoglave masne naslage, a za to se treba malo sa inzulinom igrat :)

I kad kažem povrce mislim na zeleno lisnato povrce - kupus, kelj, špinat, brokule..i ostala glavata i grmolika ekipa :)



Originally posted by tare tare wrote:


Bude mi cesto krivo, jer znam da bi drugi ljudi iz moj rezim vec odavno postigli puno bolje rezultate od mene i kada vidim da drugovi oko mene uz duplo manje truda postizu bolje rezultate...



S tim ti se ne isplati zamarati - prihvati ono što ne možeš mijenjati, a mijenjaj ono što možeš promijeniti Wink Nastoj biti bolji od sebe, pusti druge....i da, ocito onda nešto u režimu ne štima tvome tijelu i to je ono na cemu moraš raditi....to što bi to funkcioniralo ili funkcionira za nekog drugog - nema nikakve veze ...mijenjaj ono što možeš promijeniti i što ne donosi rezultate Smile



A gle, jedini problem koji mogu vidjeti u svemu ovome (ispravi me molim te, ako grijesim) je eventualno previse UH, sto potice preko inzulina liposintezu, tj. stvaranje sala, ili bolje receno, ne da salu da se otopi... Al u cemu previse UH kad ih doslovno svodim na dorucak i vrijeme prije i poslije treninga...I tu pazim da su kvalitetni izvori, tipa skrobastog povrca, integralne tjestenine ili zobenih... Ako ih ima za rucak, onda umjereno i opet dobri, slozeni UH...Voce isto ne bi trebalo biti problem, jer ni tu ne pretjerujem.
Junk food tipa mikrovalne hrane, zapakovane hrane pune konzervansa, pica, kebaba, hamburgera, mcdonaldsa i sl. sam odavno izbacio iz svog zivota i apsolutno nemam problem s time... Kad mi drustvo ide u Mcdonald´s, svi po hamburgeru, a ja po grckoj salati...
Ide mi lagano na zivce ovo hodanje u krugC&#šš1;nfused
Hvala ti na savjetima.
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Prosinac 2011 at 09:29
Probaj ici na metabolic diet.. 
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
tare View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 703
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tare Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Prosinac 2011 at 00:18
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Probaj ici na metabolic diet.. 


Kakav link za preporuciti, literaturu da se malo informiram... Iskreno, prvi put cujem...Big smile
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Prosinac 2011 at 08:20
Pošto bi po opisu prehrane rekla da stvarno sve držiš po planu, ako je stvarno tako i konstantno, možda si si stvarno i usporio metabolizam i navikao ga da je u tom modu, ti se hraniš ko na defki a tijelo to ni ne kuži. Morao bi promjeniti trening i uvesti dane punjenja da sve skupa to malo pokreneš. Imala sam identican problem, ako si endo..tim više.... Jer ovako kako jedeš, ako je kcal dovoljno nisko, imaš jake treninge, ne junkaš...to mora ici ako ti metabolizam nije usporen. 
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.