New Posts New Posts RSS Feed - Kako dalje ?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Kako dalje ?

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
bego View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bego Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Kako dalje ?
    Posted: 07 Lipanj 2010 at 15:52
  Od prvog mjeseca sam skinuo kilažu sa š04 na 80 kg a visok sam š76 cm. Na strožoj dijeti sam bio prva 3 mjeseca a kasnije izbacio kruh koji sam prije strašno puno jeo, ne jedem kasno i uglavnom pazim što i koliko jedem. Osim dijete trcao sam i trcim skoro svaki dan 6 do 8 km te doma malo vježbam bucicama. Ova kilaža stoji vec skoro mjesec dana ali problem je taj što je ostalo sala oko trbuha i na cicama. Kako dalje da napravim i taj zadnji korak eliminacije i tih 3-5 kg viška ali ciljano tu gdje sam rekao jer noge i ostalo je bez sala ?
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Lipanj 2010 at 21:51
  nema ti ciljanog mršavljenja....ostatak je samo red rad i disciplina...a treba i nešto vremena.... pocni malo više vježbi snage raditi uz trcanje.... i samo nastavi biti aktivan i pametno jesti.....
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Lipanj 2010 at 21:54
Ja bi radije na njegovom mjestu napravio neki reset, npr š0-ak dana bih digao UH na nekih 400 g i nakon tih š0-ak dana bi nastavio s defkom.
Rijeąeno na PM.
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Lipanj 2010 at 22:06
  pa rekla sam da nastavi pametno jesti...a ne mogu mu rec da digne carbse...kad nemam pojma kako je do sada jeo...osim što je kruh izbacio???? nema nikakvog jelovnika..možda je jeo 2 obroka i bez kruha??? mislim...nemamo baš neki uvid u situaciju ....ili ja nešto ne citam ? ;)
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Lipanj 2010 at 22:09
Da, najbolje bi bilo da pukne neki jelovnik jer ovak neznamo na cem je 
Rijeąeno na PM.
Back to Top
bego View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bego Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Lipanj 2010 at 23:12
  Kao što rekoh kruh sam drasticno smanjio a bijeli skroz ukinuo. Ujutro poslije trcanja napravim si kukuruzne pahuljice sa 09 masnim mlijekom i pocuclam multivitamin. Do rucka pojedem koju jabuku (inace jedem dosta jabuka), oko 2 sata rucam tanjur nekog variva ili komad mesa (piletina, puretina ili roštilj) sa salatom, paradajzom i sl., poslijepodne pojedem jabuku a nekada i komadic mesa, navecer meso i salata ili posni sir, kuhano jaje, pureca prsa, paradajz ili krastavac i nemasni jogurt. Poslije toga dok ne idem spavati pojedem do 2 jabuke a ako me jako uhvati glad i jogurt ili napravim kokice. Trcim ujutro poslije kave i prije dorucka. To bi bilo uglavnom to.
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Lipanj 2010 at 08:28
Puno premalo proteina, kolko vidim događa se da ponekad cak do vecere ne unosis proteine uopce (š medjuobrok jabuka, za rucak ili varivo ILI komad mesa), popodne opet vecinom samo jabuku i ko slag na kraju kokice prije spavnja??
Kokice prekrizi i u medjuobroke sa jabukama ubaci proteine, jabuka kao takva je slab/nikakv medjuobrok.......
Back to Top
chaxy View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 09 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1305
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote chaxy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Lipanj 2010 at 08:54
I ogranici te jabuke na unos kroz jutro, a taj obrok pred san nek ti bude kao i vecera, P+M ili samo P, sa salatom ili nekim lisnatim povrcem koje iako je UH možeš jesti u neogranicenim kolicinama.
Strong is the new skinny.
Back to Top
bego View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bego Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Lipanj 2010 at 09:30
  Znaci nebi bilo loše kupiti proteine ? Nisam to još trošio, dali to može zamjeniti mesni obrok ?
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Lipanj 2010 at 10:33
Pa nebi bilo loše za obrok poslje treninga, u koji bi
definitivno trebao ubaciti malo opterecenja.....a za ostale
obroke, međuobroke P uzimaj iz hrane( piletina, teletina,
posni, riba, jaja.......)
Back to Top
bego View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bego Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Lipanj 2010 at 14:00
  što bi to tocno trebalo znaciti malo opterecenja ? Ujutro kao što rekoh pretrcim 5-8 km (možda malo sprinta ?) a ponekad navecer s bucicama i trbušnjake. Ovo zadnje ne baš previše jer mi se nekak trcanje omililo.
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Lipanj 2010 at 14:12
Pa mislim da sa djetom, odnosno kalorijskim deficitom i
samo trcanjem ceš, odnosno vrlo vjerovatno vec jesi
izgubio i mišicne mase.prema jelovniku koji si poslao ,
osim nedostatka proteina izgleda mi da si previse smanjio
kalorije od nekih potrebnih za odrzavanje, sto opet nije
dobro radi gubitka misicne mase, no mozda se varam jer
neznam kolko zapravo kalorija konzumiras dnevno.
Pod trening opterecenja sam mislio utege, teretanu, no
ako to ne mozes ili ne zelis onda definitivno bodyweight
vjezbe tipa zgibovi, otezani sklekovi, jednonogi cucanj i
deadlift sa bucicama radi ocuvanja misicne mase, trcnajem
ju sigurno nebus ocuvao ili jos bolje povecao u najboljem
slucaju.
Kaj s bucicama radiš, koliko teške bucice?
Back to Top
bego View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bego Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Lipanj 2010 at 14:47
  Imam dvije bucice po š0 kg ali radim sa pola težine uglavnom vježbe za prsa, leđa i ramena i klupu za trbušnjake. Ono, gledam tv i mlatim bucicama. što se tice gubljenja mišicne mase primjetio sam da sam malo izgubio ali cilj mi je bio prvenstveno smršaviti pa toliko ne panicarim. Naravno da bih sada htjeo izgubiti i taj ostatak sala sa što manjim gubitkom mišica pa možda preci i na izgradnju mišica tj oblikovanje tijela samo toliko radi estetike a ne profi jer mi ni godine to ne dozvoljavaju. Kupio sam od BioTech š00% ISO WHEY pa me zanima kako ga najbolje trošiti, neki pišu da treba s dekstrozom....?
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Lipanj 2010 at 14:57
Kolko god imaš?

Probaj radit sa max težinom, tj ostavi svih š0kg na
bucicama i radi manje ponavljanja u seriji, pogledaj si
jednonožni deadlift sa bucicama, cucanj, cucanj s jednom
nogom.....ima hrpu dobrih vježbi
U tvom slucaju whey popi sa grožđanim šecerom iz DM-a
(traubencuker)u omjeru š:2 nakon treninga, u tvom slucaju
nakon trcanja kad dođeš doma. ili ako ne trciš taj da i
odrađuješ vježbe s utezima onda poslje tog treninga
i dodaj prije spavanja obrok proteini plus masti, npr posni
sir 250 grama i riblje ili maslinovo ulje
Back to Top
bego View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bego Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Lipanj 2010 at 15:05
  Dosta žlica maslinovog ulja ? cemu zapravo služe masnoce prije spavanja ?
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Lipanj 2010 at 15:22
Paaa ak ne uzimaš masti iz hrane tokom dana uzmi 3 žlice.
A usporavaju probavu, tijelo tokom sna je duze opskrbljeno
hranjivim tvarima , a "zdrava ulja" najvise riblje, imaju
hrpu dobrih ucinaka, od krvozilnog sustava, protuupalnog,
pomazu kog gubitka masti, raspolozenja.....hrpa toga
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.