New Posts New Posts RSS Feed - Kada nak&#ššš;n treninga uzeti whey?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Kada nak&#ššš;n treninga uzeti whey?

 Post Reply Post Reply Page  <12345 11>
Author
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Listopad 2009 at 14:24
Ja sam stavljao kreatin, glutamin i proteine u shake.. i okus mi je isti kao i sa samim proteinom.. odlican..
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Listopad 2009 at 14:45
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:


Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

 Dragi moj thorn, nije mi problem dati 2 kune kad ih kupujem na x-icu  pogotovo što se riješim cravingsa tako :D a u gym ih ponesem u kutiji
Ma lako tako onda Nego, kontam si da bi me dokrajcile te masti iz kolaca, sladoled još ok.


Da, znam da je bolji izbor ;) ali mislio sam si bolje onda nego u neko drugo vrijeme :D
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Listopad 2009 at 12:03
jeli glupo uzimat whey uz dorucak dane kad nevjezbas.inace uziman 2 puta dnevno š uz zobene ujutro i ka pwm a sad kad nevjezban pa muzmen uz zobene neznan jeli znaci to sta puno
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Listopad 2009 at 16:49
  kako misliš, ne treniraš?
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Listopad 2009 at 17:07
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

jeli glupo uzimat whey uz dorucak dane kad nevjezbas.inace uziman 2 puta dnevno š uz zobene ujutro i ka pwm a sad kad nevjezban pa muzmen uz zobene neznan jeli znaci to sta puno

Ak imaš para, zašto ne. Uz zobene najbolje.
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Listopad 2009 at 19:09
jucer sam prvi put probao proteine uz zobene smjesat.. mogu reci da je odlicno.
Back to Top
dino88 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 62
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dino88 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Listopad 2009 at 12:36
mi koji nemamo novce za whey i dodatke..
to sam pitanej vec bio postavio.. dakle jeli se posni sir na to odnosi-kao zamjena nakon treninga?

i jos nesto: neko mi je preporucio iz DM-a neke Gesund+ kao nekakve proteine nisu skupi, valja li to ista?
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Listopad 2009 at 12:49
Originally posted by dino88 dino88 wrote:

mi koji nemamo novce za whey i dodatke..
to sam pitanej vec bio postavio.. dakle jeli se posni sir na to odnosi-kao zamjena nakon treninga?

i jos nesto: neko mi je preporucio iz DM-a neke Gesund+ kao nekakve proteine nisu skupi, valja li to ista?

Ja vjerojatno imam još manje pa ipak uvijek imam za whey jer je isplativiji i od posnog...

Zaobiđi te iz dm-a...to neka uzimaju ti koji ti preporucuju, vjerojatno i izgledaju u skladu s tim.
Back to Top
dino88 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 62
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dino88 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Listopad 2009 at 12:59
upravo zato to i kazem.
jer cekaj malo, posni sir koliko kosta 250 grama ili koliko ga se vec za jedan trening mora jesti grama? kad mjesecno se zbroji i oduzme.. ne znam bas..

ali Gym girl jede posni zar ne?

ajde mi Thorn onda preporuci sto cu uzet da je najjeftinije moguce mjesecna doza proteinskog dodatka, a da valja nesto..
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Listopad 2009 at 13:00
A Thorn, kakav je grozdjani secer iz dm-a?? ja ga koristim.
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Listopad 2009 at 13:06
Originally posted by dino88 dino88 wrote:

upravo zato to i kazem.
jer cekaj malo, posni sir koliko kosta 250 grama ili koliko ga se vec za jedan trening mora jesti grama? kad mjesecno se zbroji i oduzme.. ne znam bas..

ali Gym girl jede posni zar ne?

Da ali ona zato ne diže š00kg na bencu i endomorf je

šala

Originally posted by dino88 dino88 wrote:

ajde mi Thorn onda preporuci sto cu uzet da je najjeftinije moguce mjesecna doza proteinskog dodatka, a da valja nesto..

pro.nutrition, cijena može otici do š35kn/kg. searchaj po forumu...


Originally posted by davor23 davor23 wrote:

A Thorn, kakav je grozdjani secer iz dm-a?? ja ga koristim.

Dobar, ali vec mjesecima koristim pro.nutrition-ovu desktrozu jer mi bolje sjeda na želudac i ne napuhuje i uspavljuje kao ta iz dm-a. Cijena je tu negdje...
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Listopad 2009 at 13:08
a di nabavljas od pro.nutritiona???
Back to Top
dino88 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 62
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dino88 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Listopad 2009 at 13:12
http://www.pronutrition.hr/index.php

evo stranica, dobra je.

Edited by dino88
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Listopad 2009 at 13:14
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

a di nabavljas od pro.nutritiona???


Noob


Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Listopad 2009 at 13:15
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

a di nabavljas od pro.nutritiona???


Noob




he he.. pa nisam nikada njihove kupovao.. samo od scitec-a..
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Listopad 2009 at 13:30
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

a di nabavljas od pro.nutritiona???


Noob




he he.. pa nisam nikada njihove kupovao.. samo od scitec-a..


SCITEC ?!?!!? Sad ceš navuci thornov gnjev na sebe
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345 11>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.