New Posts New Posts RSS Feed - jutarnji obrok prije treninga
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

jutarnji obrok prije treninga

 Post Reply Post Reply
Author
trip-to-fit View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Veljaca 2014
Location: gym
Status: Offline
Points: 128
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote trip-to-fit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: jutarnji obrok prije treninga
    Posted: 19 Lipanj 2015 at 22:45
nisam našla neku sličnu/relevantnu temu pa...
dakle, do sad sam uvijek trenirala popodne, ali zbog promjene rasporeda i obaveza sad ću to moći odraditi jedio u jutro i to vrlo brzo nakon buđenja.
Problem je u tome što imam jako nizak tlak i bude mi slabo stajati u jutro ako ništa nisam jela, tako da bi to posebno trebala napraviti prije treninga. Također imam i naviku jesti malo veći doručak nakon kojeg nebi mogla neposredno odmah ili vrlo skoro (10ak, 15 min) vježbati pa mi treba neki savjet ili preporuku što bi mogla pojesti kao prvi obrok u danu i onaj prije treninga, a da mi pozitivno utječe na tlak i trening?

cijenila bih svaku pomoć
Don't complain about things you're not willing to work hard to change.
Back to Top
Paf View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Veljaca 2015
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Paf Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Lipanj 2015 at 23:07
Čokolino...
Back to Top
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Lipanj 2015 at 23:32
Mislim da zobenima ne mozes pogrijesiti
Back to Top
musclegain123 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Ožujak 2015
Location: Ivanec
Status: Offline
Points: 37
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote musclegain123 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Lipanj 2015 at 08:47
Pozz,evo ovo ti je moj prvi obrok, tj. obrok prije treninga za danas(pošto sam na masi)....
130g zobenih sa 250 ml mlijeka i jednom bananom izmiješanom zajedno sa njima + 4 jaja(radi proteina)
Back to Top
yasska View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 33
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote yasska Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Lipanj 2015 at 11:54
U takvim slučajevima ja najčešće zblendam posni i malo jogurta s nekom voćkom i 2 žlice zobenih da mi da energiju a da ne prepunim želudac, pa onda pravi doručak nakon treninga :)
Back to Top
trip-to-fit View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Veljaca 2014
Location: gym
Status: Offline
Points: 128
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote trip-to-fit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Lipanj 2015 at 20:50
hvala svima na prijedlozima, iskušavam što mi najbolje paše :D
Don't complain about things you're not willing to work hard to change.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.