New Posts New Posts RSS Feed - Just do it, eyery damn day :P
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Just do it, eyery damn day :P

 Post Reply Post Reply
Author
amy23 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Sijecanj 2013
Location: RI
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote amy23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Just do it, eyery damn day :P
    Posted: 29 Sijecanj 2013 at 22:46
heloo...
nakon dužeg pracenja foruma, evo i mene :)
umjesto da pratim forum i gubim kile, ja pratim sve živo i neživo vezano uz fitness i dijete, i usput jedem i kile idu gore...i stalno odgadjam pocetak...

imam 23 godine, 170 sam visoka, a teška oko 71/72 kg... (nemam vagu doma, nego kod decka, al malo mi je bed vagati se tamo....)

prije nekih otprilike 6 mj bila sam na 62/63 kile... onda je došao ljetni posao, novi decko (koji je za razliku od bivšeg, hmm, pa jedno 30-ak kila teži, sportski tip i tako)... i onda sam ja uz njega pocela malo više jesti, pa vecerice, pa cokolada svaki dan itd...
i došla sam do 72 kile... :( 

iskustva s vježbanjem imam, redovito sam  6 mjeseci vježbala jillian 5 puta tjedno (prestala s ljetom)... i osjecala se odlicno, nisam bila bolesna, samopouzdanje je mrvicu skocilo (inace mi je na 0 :( ) i šta je najbitnije, cak sam i okej sama sebi izgledala :)

danas mi je kondicija na 0, a proljece samo što je tu (planiram dugeee vožnje biciklom s deckom :)
pocela sam danas sa Jillian 30 day shreed, inace odlicna mi je ona... :)

planovi su vježbanje minimalno 4 puta tjedno...
i prehrana, izbacivanje kruha (ako sam vec mogla 3 mjeseca bez kruha, uspjet cu opet), smanjivanje slatkog, pohanog, masnog itd...

da ne duljim, pozdravljam vas sve, slike stavim sutra :)

za laku noc, evo jedna motivirajuca: yesterday you said tomorrow- just do it (Nike)
Back to Top
opeliac View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 41
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote opeliac Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Sijecanj 2013 at 23:25
Samo da pozdravim i pružim podršku. I ja sam danas pocela pisati ovdje, ali se vec neko vrijeme pridržavam koliko-toliko redukovanog režima. Nekada sam i ja vježbala uz Jillian, ali meni to brzo dosadi, sada idem na aerobik, pa mi je zanimljivo jer nisam sama, i uvijek se radujem treningu. 
Piši ovdje jelovnik po danima, da imaš uvid, a i da ostali mogu prokomentarisati nešto Smile
Sretno.
Back to Top
amy23 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Sijecanj 2013
Location: RI
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote amy23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Sijecanj 2013 at 19:23
Evo slikice, kako sam prije izgledala, i sada... Budite realni :)





na cemu da poradim, koje vježbe itd...

prehrana danas:
banana
š.tosta i sira, 2 mandarine
cvjetaca i kuhana kobasica
mandarina
jogurt + jabuka

Back to Top
amy23 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Sijecanj 2013
Location: RI
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote amy23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Veljaca 2013 at 21:05
malo sam neaktivna :) ugl uvela sam vježbanje s jill, za vikend 3 puta, i ovaj tjedan samo 2 dana... (moram nabavit onu spužvu za na pod...:)

MOTIVACIJA: http://beforeandafterfatlosspics.tumblr.com/page/59

i da, u zadnjih sat vremena sam pregledala 59 strana :P
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.