New Posts New Posts RSS Feed - Junk meal
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Junk meal

 Post Reply Post Reply Page  <1234 5>
Author
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Lipanj 2014 at 08:21
Originally posted by motivation_ motivation_ wrote:

ja pojedem tako svaki peti ili sesti dan nesto 'lose', sta ja znam kad mi kebab zamirise kupim ga, uglavnom pravim slastice kod kuce ono low carb itd.al ponekad mi se jede nutela, kinder maxi king il tako nesto i pojedem to da zadovoljim zelju, mislim da je bolje pojest ponekad tako nesto nego ne jest mjesec dana pa se onda prezderavat, jer se onda osjecam uzasno i napuhano, ali trudim se da junk uklopim u kalorije za taj dan Big smile juce ne znam sta mi je bilo al sam se prezderala kinder countrijem i doslo mi je zlo sad mi je muka kad pomislim na slatko...mrzim kad to sebi napravim Cry


Thumbs Up

Treba biti opušteniji sa takvim pristupima slažem se...no tijelo nekada jednostavno pukne..kao što je bio i tvoj slučaj...

Često povezujem sa pre treniranjem i ne dovoljnim odmorom....takve stvari.... ako izgubiš neke cilljeve i lutaš svakako to očekuj ponovno xD

Mislim možda nije kod tebe razlog...kod mene je bio...taj jedan dan gdje sam uzeo cijelu teglu nutele... i kilu kruha...nisam stao dok nisam sve pojeo...a kada sam sve slistio....ne mogu pogledati nutelu više...

Niti išta od tih čokolada haha :)

Desi se tako nekada..ne brini...disciplina 365 dana... u godini...pa mi ti reci tko može skroz izdržati  :) Ako je slab na hranu naravno :D
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Domo96 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Travanj 2013
Location: Rab
Status: Offline
Points: 187
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Domo96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Lipanj 2014 at 13:10
Evo poslusao sam vas i sad cu svakih 1-2 tjedna nesto zanimljivo pojest :)
Ali imam sad jednu situaciju,jucer je bio junk,a danas idem na veceru u jedan restoran,koja bi jela općenito bila dobar izbor u restoranu,mozda biftek ili nesto?
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Lipanj 2014 at 13:22
Ja kada sam išao u restoran... tražio sam kuhano meso i krumpire.... možeš isto..a i ne moraš..uzmi neko meso..neke lignje...ustvari jedi što god...zašto se opterečuješ što si jučer jeo JUNK? 

Ne znam ni što bih bilo JUNK u restoranu... pojedi bilo što...sve će ti dobro doći... odradi 2 treninga danas i da vidiš kako rasteš i sa JUNKOM ;)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
iver View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 22 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 631
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iver Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Lipanj 2014 at 13:41
evo što razni idiotski napisi po netu rade od ljudi... J..m ti, ako je dobro društvo, prepusti se uživanju u restoranu, bilo kakvo psihičko opuštanje je bolje od brojanja kalorija kad već odeš jednom. Prije večere napravi 50 bodyw. čučnja i 50 sklekova, skači 5 minuta ne boj se ili slijedeći dan pojedi malo manje. J...š život kad ne smiješ ni nešto fino pojesti nego te strah u restoranu da ne dobiješ 100 grama.
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Lipanj 2014 at 13:42
Originally posted by iver iver wrote:

evo što razni idiotski napisi po netu rade od ljudi... J..m ti, ako je dobro društvo, prepusti se uživanju u restoranu, bilo kakvo psihičko opuštanje je bolje od brojanja kalorija kad već odeš jednom. Prije večere napravi 50 bodyw. čučnja i 50 sklekova, skači 5 minuta ne boj se ili slijedeći dan pojedi malo manje. J...š život kad ne smiješ ni nešto fino pojesti nego te strah u restoranu da ne dobiješ 100 grama.

A što je najgore... sa takvim razmišljanjima izlčuju kortizol ;) hehehe što vjerovatno nisu niti svjesni :P 
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Lipanj 2014 at 13:50
Hehe....to su ti počeci....sjest će to na svoje mjesto, valjda.
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Lipanj 2014 at 13:53
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Hehe....to su ti počeci....sjest će to na svoje mjesto, valjda.

ZAŠTO VIŠE NIKOME NIJE STALO DO TRENIGA SVE SE OKO HRANE VRTI!? LOL
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Lipanj 2014 at 13:57
Jer nam je dupence teško Smile

Moda Cool
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Lipanj 2014 at 13:58
Mislim, hrana je bitna ali ovi strahovi postaju prežestoki.
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Lipanj 2014 at 14:22
Da al... Slabo je pažnja skrenuta na trening.. :( ja bih 70-te 80-te :D 50 serija čučnjeva iz dosade LOL
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
iver View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 22 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 631
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iver Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Lipanj 2014 at 14:28
jest moda i način razmišljanja usađen od medija i mode :( ... Uskoro više ni svrha ljubavnog života neće biti ista kao do sada, nego će biti koja poza je najbolja za hipertrofiju čega i koja je najbolja za sagorijevanje masnoća, ode zdrav razum u ne znam kamo :) Nekad smo poslije večere pješke pratili cure do doma da trošimo poždereno, danas večeramo kuhanu piletinu sa brokulama i sjedamo u auto pa na smartphone-u surfamo da nađemo koliko smo kalorija pojeli... Jadan gospodin Darwin i njegova evolucija se prevrću u grobu... Mett, ma kakvo vježbanje, svi znaju sve o cikliranju UH, kalorija, fastingu, čudesnim nutrijentima, prepisivanju tuđih trening planova, ali ništa o svom tijelu i prilagodbi trening plana sebi i svom životu - tjelesnom stanju. Ako tako Arnold radi valjda je i meni dobro, jeli :))) Pa pisalo na tarabi ili na netu, na isto dođe ako ne znamo dovoljno da procijenimo informaciju... Pozzz, idem štihat umjesto lamentiranja
Back to Top
Erinye View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2014
Status: Offline
Points: 13
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Erinye Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Lipanj 2014 at 14:36
evo meni uskoro rođendan i razmišljam šta da radim jer je društvo u kojem živimo takvo da se sve slavi hranom. a ja jedem uzorno i clean 2 tjedna, pa sam čak razmišljala da preskočim sve...ali onda mi se ukazao ovaj topic i ne vjerujem da je slučajnost
pizza i cheescake here i comeeee!!   

Edited by Erinye - 18 Lipanj 2014 at 14:37
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Lipanj 2014 at 14:49
Originally posted by iver iver wrote:

jest moda i način razmišljanja usađen od medija i mode :( ... Uskoro više ni svrha ljubavnog života neće biti ista kao do sada, nego će biti koja poza je najbolja za hipertrofiju čega i koja je najbolja za sagorijevanje masnoća, ode zdrav razum u ne znam kamo :) Nekad smo poslije večere pješke pratili cure do doma da trošimo poždereno, danas večeramo kuhanu piletinu sa brokulama i sjedamo u auto pa na smartphone-u surfamo da nađemo koliko smo kalorija pojeli... Jadan gospodin Darwin i njegova evolucija se prevrću u grobu... Mett, ma kakvo vježbanje, svi znaju sve o cikliranju UH, kalorija, fastingu, čudesnim nutrijentima, prepisivanju tuđih trening planova, ali ništa o svom tijelu i prilagodbi trening plana sebi i svom životu - tjelesnom stanju. Ako tako Arnold radi valjda je i meni dobro, jeli :))) Pa pisalo na tarabi ili na netu, na isto dođe ako ne znamo dovoljno da procijenimo informaciju... Pozzz, idem štihat umjesto lamentiranja


Pfff daj mi tjedan dana tvojih instrukcija i znanja u teretani... osvojio bih olimpiju haha :) E tako je to... ja osobno nisam nešto previše ni gledao..hrana je hrana..za mene i toočka.. eksremiteti dolaze ako već ekstremno se natječem..ili nešto radim...kvalitetu namirnica volim za trening koji prilagođavam što više da bude adekvatan,,,

Totalno si upravu...svi znaju o kalorijama cikliranju...bla bla ... bla bla...

A misle da je dovoljno skiniti od Jay Cutlera program...i raditi .... Koji je čovjek prema sebi prilagođavao sa godinama staža sa željezom...  J.C. je primjer ne mojte me sada uzeti...

Ili onih famoznih 6 - 12 ponavljanja za svaku skupinu..za trofiju... 

A masu njih se niti istežu nakon treninga...Zato mi je nekako drago u svojoj sobci .. sa mirisom željeza...trenirati..imati svoj kut dalje od pogleda i komentara...

Koliko samo radosti nakon što sam skužio kako mi trapezni mišić funkcionira...a toliko Je...a sa njime... Kalorije su ostale iste..a mislim da ih piletina nije promjenila...niti cikliranje..niti dukan djeta... 

Ipak mislim da se nakon 2 tjedna vraćam na oldschool treninge... kako god izgledao ili bili rezultati...ali tu se pljuje krv LOL

Bez obzira pod kojim dozama su trenirali ...ja ču se dozirati sa zobi još više LOL

Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
ero-sa-ovoga View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Svibanj 2014
Location: Rijeka
Status: Offline
Points: 100
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ero-sa-ovoga Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Lipanj 2014 at 15:37
Tako ću se izjunkati noćas ako pobijedimo Kamerun da to nisu istine hahaha.Sve stoji, ok je biti fit i jak itd.Samo krajnosti ne valjaju ni na jednu stranu.Umjerenost je najveća vrlina.To je ono što želim osobno postići.Recimo, prošle godine u ovo vrijeme 85 kg, zategnut poprilično.Prije mjesec dana 95 kg masan kao prase.Godinu dana bez ikakvog treninga, a inače sam stalno bio u nekom obliku sporta.Hrana većinom junk, kretanje nikakvo...glava u knjizi, ako ne onda kauč.Unatrag mjesec dana spartanski režim, sve kuhano, povrće, zob, voće, pile, posni.. i ok.Ali ako je izlazak, onda je izlazak...ako idemo na ćevape, idem na ćevape...ako sam 500 ili 1000 kcal u plusu, pa potrošit ću ih sljedeći dan ili u 2 dana, nebitno.Dakle, po meni ne treba se previše ograničavati niti treba ići u krajnost, pogotovo ne u onu u kojoj sam ja bio prošlu godinu.Balans je majka, i da ti je cool popit koju pivu dok gledaš repku na svjetskom hehe.
Mens sana in corpore sano!
Back to Top
Domo96 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Travanj 2013
Location: Rab
Status: Offline
Points: 187
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Domo96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Lipanj 2014 at 17:16
Nije da ja nisam skoncentriran na trening nego nezelim taj trening pokvarit svijin neznajem o prehrani a upravi vi mi pokazujete koliko nrznam i ucite me normalnom razmisljanu jer ocito me cijeli net malo zakrenuo od normalnog razmisljanja hahaha
Hvala vam :D :D

Edited by Domo96 - 18 Lipanj 2014 at 17:17
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Lipanj 2014 at 18:45
Originally posted by iver iver wrote:

nego će biti koja poza je najbolja za hipertrofiju čega i koja je najbolja za sagorijevanje masnoća, ode zdrav razum u ne znam kamo :)


ja saznala
cookies are for pussies
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234 5>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.