New Posts New Posts RSS Feed - Junk Food
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Junk Food

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
dr_darius View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Rujan 2007
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dr_darius Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Rujan 2007 at 16:24
Theia, ti si promasila ovu temu skroz! Ili si bila pospana kad si citala ovu temu ili neke stvari ne razumijes! Pogledaj ponovo pocetak ove teme. Ovo sto si ti napisala za zitarice nema veze s vezom. U neke stvari koje ne razumijes ne treba da se mjesas. Suvisni komentari su nepotrebni. 
dr_darius
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Rujan 2007 at 21:28
Originally posted by dr_darius dr_darius wrote:

Theia, ti si promasila ovu temu skroz! Ili si bila pospana kad si citala ovu temu ili neke stvari ne razumijes! Pogledaj ponovo pocetak ove teme. Ovo sto si ti napisala za zitarice nema veze s vezom. U neke stvari koje ne razumijes ne treba da se mjesas. Suvisni komentari su nepotrebni. 


hehej!

Lakse malo, nemoj nam Theiu dirat

Poanta teksta je da se treba ostavit junka fooda i da treba prionut vjezbanju i provjerenoj zdravoj prehrani!
Back to Top
The Dario View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Rujan 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 40
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Dario Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Rujan 2007 at 23:08
ja gutam sta stignem, i stalno sam na istom, cak sam uspio skinit 4kile, za mjesec dana <----------------nadam se da se nece nastavit

otkad citam ovaj forum stalno sam na zitaricama, vocu i povrcu...nekako se bolje osjecam
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Rujan 2007 at 13:46

Originally posted by dr_darius dr_darius wrote:

Theia, ti si promasila ovu temu skroz! Ili si bila pospana kad si citala ovu temu ili neke stvari ne razumijes! Pogledaj ponovo pocetak ove teme. Ovo sto si ti napisala za zitarice nema veze s vezom. U neke stvari koje ne razumijes ne treba da se mjesas. Suvisni komentari su nepotrebni. 
 

Egotripicu, ja bih te stvarno zamolila da se ostavis komentara kao "nemas ti pojma" jer, neces vjerovati, ali ne moraju svi moji postovi biti orijentirani na tvoju pocetnu konstataciju.

 

Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Rujan 2007 at 13:48

Originally posted by crystal planet crystal planet wrote:



btw, niko nije reko da zitarice i mlijeko ne valjaju, nego treba paziti kada, kako i u kojoj kombinaciji ih se uzima

 

Vidis, OVO je post na koji sam se ja nadovezala sa zitaricama.

Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Rujan 2007 at 13:52

I ako cemo bezobrazno - PIZZA PRIJE TRENINGA?!

Vidi se da si pravi doktor.....

Originally posted by dr_darius dr_darius wrote:

Suvisni komentari su nepotrebni. 
 

Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Rujan 2007 at 17:59
uf al ti je spustila

nikad se s njom ne upustaj u rasprave 
Mozda Bog zeli da upoznas mnogo pogresnih osoba prije nego sto upoznas pravu i na tome ces mu, kad se to bude dogodilo, biti zahvalan.
Back to Top
habitus View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Rujan 2007
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote habitus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Rujan 2007 at 14:42
Originally posted by dr_darius dr_darius wrote:

Zdrava je ishrana definitivno in, samo sto, nazalost, nista posebno dobro necemo za sebe uciniti zamijenimo li krafnu tanjurom pahuljica u mlijeku. Em su pahuljice i toboze zitarice prepune umjetnih zasladjivaca i slicnih gluposti, em je mlijeko sve samo ne mlijeko, a uglavnom nezdrava masnoca.

Ovo ste vi napisali, a tu pise da se ne moze nadci kvalitetno mlijeko. Za hamburgere,kolu,pomfri i ostale stvari ste u pravu... Da bih se ugojio ja moram da jedem sve sto mi padne ruku. Za 4 mjeseca sam se ugojio oko 7 kg uz pomoc malo jace ishrane i teretane. A jeo sam i junk food.

 

si dobio misice ili nakupine sala i vode? ono sta pise na vagi nije uvijek i dobro za oko.

 

Edited by Zoki
Back to Top
Domo96 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Travanj 2013
Location: Rab
Status: Offline
Points: 187
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Domo96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Ožujak 2014 at 19:09
Jel spadaju punjene paprike u junk food (svinjetina,junetina,2 sake rize) ? Sto vi mislite,ja mislim da nije toliko strasno naspram pizzi,bureku?
Back to Top
iver View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 22 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 631
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iver Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Ožujak 2014 at 19:57
Ako je kućna verzija, ne industrijska, zbog čega bi bila junk? Isto, i pizza od kvalitetnih sastojaka, pa i fini burek, ne razumijem, zašto junk? Zato što nekome tko se ne kreće naraste guza od toga ili kao par grama zasićenih masti? I pečena jaja su mi 5 put bolja na domaćoj svinjskoj masti nego bilo kojem ulju. Domo, ako netko treba izgubiti masno tkivo, to ne znači biti ograničen(ne mislim na tebe) :) Naprosto nije svaka hrana za svakoga i svaki cilj i ne brkati industriju sa kvalitetnim kućnim proizvodima.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.