New Posts New Posts RSS Feed - Junk Food
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Junk Food

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
dr_darius View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Rujan 2007
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dr_darius Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Junk Food
    Posted: 04 Rujan 2007 at 15:41

U vasem clanku o junk food-u ispade da ne treba jesti nista! Ne valja pizza,mlijeko,zitarice... Pa sta onda da jedem da bih se zdravo hranio? Mozda treba da postim citavu godinu samo na vodi i suvim sljivama?




EDIT: Smanjen font

 

Edited by Zoki
dr_darius
Back to Top
crystal planet View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 170
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crystal planet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Rujan 2007 at 16:01
zakaj svi postavljaju glupa pitanja a da ne pogledaju ni 2 clanka na ovoj stranici?

sori, al da si i imalo proucio ovu stranicu znao bi da nije tako.

btw, niko nije reko da zitarice i mlijeko ne valjaju, nego treba paziti kada, kako i u kojoj kombinaciji ih se uzima

jedes hranu zavisno o svojim ciljevima. ak si na masi jedes jedno, definiciji drugo, a ako uzgajas pivsku skembu, onda jedes to cim se dobiva...


ubuduce citaj pazljivije ak mislis postavljat pitanja

pozdrav




EDIT: Izmjenjen font


Edited by Zoki
Uspjeh je rezultat stalne brige o cilju.
Back to Top
dr_darius View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Rujan 2007
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dr_darius Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Rujan 2007 at 16:09

Zdrava je ishrana definitivno in, samo sto, nazalost, nista posebno dobro necemo za sebe uciniti zamijenimo li krafnu tanjurom pahuljica u mlijeku. Em su pahuljice i toboze zitarice prepune umjetnih zasladjivaca i slicnih gluposti, em je mlijeko sve samo ne mlijeko, a uglavnom nezdrava masnoca.

Ovo ste vi napisali, a tu pise da se ne moze nadci kvalitetno mlijeko. Za hamburgere,kolu,pomfri i ostale stvari ste u pravu... Da bih se ugojio ja moram da jedem sve sto mi padne ruku. Za 4 mjeseca sam se ugojio oko 7 kg uz pomoc malo jace ishrane i teretane. A jeo sam i junk food.



EDIT: Smanjen font




Edited by Zoki
dr_darius
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Rujan 2007 at 16:32
Kako sam ja shvatio tekst:

Sve namirnice se danas obradjuju pa i mlijeko i corn flakes i ono sve sto je zdravo je industrijski obradjeno pa se ni ne zna vise sto je posve zdravo a sto nije jer je sve prepuno svakakvih aditiva i slicnog.

Npr. corn flakes koji se vodi pod kakvu takvu 'zdravu hranu' moze biti prepun zasladjivaca, raznoraznih aditiva i dodataka. (cokoladne pahuljice itd.)

Vidim da je tekst dosta provokativan i autorica se opcenito 'obrusila' na industrijski obradjenu hranu.

Ovdje vidi primjer zdravog jelovnika:

https://www.fitness.com.hr/prehrana/nutricionizam/Zdrava-preh rana.aspx




Back to Top
dr_darius View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Rujan 2007
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dr_darius Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Rujan 2007 at 16:43

Jos jedno pitanje:

Da li imate recept za neki dobar visokoproteinski shake?
Ja pijem shake: 250-300ml mlijeka,š banana,oko 50-š00g mljevene plazme,švelika kasika meda,izdvojim bjelance iz 2 jajeta i stavim dvije doze cytogen hypermass 5000.




EDIT: Smanjen font 


Edited by Zoki
dr_darius
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Rujan 2007 at 16:48
Imas ovdje par savjeta za pripremanje shake-ova:

https://www.fitness.com.hr/savjeti/prehrana/Proteinski-napici .aspx
  

Edited by Mr G.
Back to Top
dr_darius View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Rujan 2007
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dr_darius Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Rujan 2007 at 16:57

Hvala!
Gdje mogu naci proteinski kocentrat sirutke, a gdje fruktozu? I mozete li mi reci, ako nije problem, koliko proteina otprilike ima onaj shake koji ja pijem?

 


Edited by Zoki
dr_darius
Back to Top
©ime View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 285
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ©ime Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Rujan 2007 at 17:15
Originally posted by dr_darius dr_darius wrote:

Zdrava je ishrana definitivno in, samo sto, nazalost, nista posebno dobro necemo za sebe uciniti zamijenimo li krafnu tanjurom pahuljica u mlijeku.




uf koja glupost.
Back to Top
Signorina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Prosinac 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 318
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Signorina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Rujan 2007 at 17:17

Back to junk food...

Ma meni je tekst ok. Iako je nabrijan prema junk foodu, ipak sam osjetila jedan ton za*ebancije u svemu tome. Uostalom, na kraju kaze:

"Przeno je przeno, brzo je brzo, ali sve zajedno do bola ukusno. Jer mi to zasluzujemo!"

Od nabrojanog ionako ne jedem puno toga, ponesto nikad, pogotovo hot dog i sl, ali pizze se nikad ne bi odrekla, pogotovo kako kaze "Perverzna izdanja poput onih s tikvicama i svjezim sirom i slicnih". Njami

Back to Top
dr_darius View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Rujan 2007
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dr_darius Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Rujan 2007 at 18:02

Zna li neko gdje se moze naci proteinski kocentrat sirutke, a gdje fruktozu? Usput, sto se tice pizze, pojedem je ponekad prije treninga. Daje strasnu energiju!



 

Edited by Zoki
dr_darius
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Rujan 2007 at 18:19
Proteinski koncentrat sirutke mozes naci u bilo kojem ducanu koji prodaje dodatke prehrani (necemo sad tu radit reklamu nekom od proizvodjaca).

Fruktozu mozes kupit u istom tom ducanu - raspitaj se malo.
 

Edited by Mr G.
Back to Top
dr_darius View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Rujan 2007
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dr_darius Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Rujan 2007 at 18:36

HVALA !




Edit:smanjen font


Edited by Zoki
dr_darius
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Rujan 2007 at 09:36

Originally posted by crystal planet crystal planet wrote:

zakaj svi postavljaju glupa pitanja a da ne pogledaju ni 2 clanka na ovoj stranici?

 

Potpuno se slazem s ovom izjavom.

Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Rujan 2007 at 09:38
Originally posted by dr_darius dr_darius wrote:

Jos jedno pitanje:

Da li imate recept za neki dobar visokoproteinski shake?
Ja pijem shake: 250-300ml mlijeka,š banana,oko 50-š00g mljevene plazme,švelika kasika meda,izdvojim bjelance iz 2 jajeta i stavim dvije doze cytogen hypermass 5000.




EDIT: Smanjen font 

 

wooooooooooooooooooooooooooooooooooooow, pa ovo je otprilike kalorija u jednom shakeu koliko ja jedem tijekom ciiiiiijelog dana!!!!!  I to u 5 obroka!!!!!

Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Rujan 2007 at 09:40
Originally posted by dr_darius dr_darius wrote:

Zna li neko gdje se moze naci proteinski kocentrat sirutke, a gdje fruktozu? Usput, sto se tice pizze, pojedem je ponekad prije treninga. Daje strasnu energiju!



 

 

E, citam tvoje postove i samo me jedna stvar zanima - kako ti izgledas?!

I pobogu, pizza prije treninga?!?!! Halo?!?! Ne zelim biti bezobrazna, ali tko je tebe ucio o prehrani + treninzi?

Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Rujan 2007 at 09:45

 E, a sto se tice zitarica......

Naravno da i tu imao ooogroman izbor!

Uzeti one s secerima ili ipak one zdravije....? One najfinije koje hrskaju , mljac su, ali one imaju po š00 do š50 kcal/š00g vise od onih od kojih me znaju boliti misici vilice od grizenja!!!  

Ali, zavisi u kojoj sam fazi, takve cu si zitarice i uzeti! Kao sto sam rekla, stvar izbora...

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.