New Posts New Posts RSS Feed - Jos š nova! Pozz :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Jos š nova! Pozz :)

 Post Reply Post Reply
Author
feliz View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote feliz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Jos š nova! Pozz :)
    Posted: 24 Listopad 2011 at 18:10
Lijepi pozdrav, dragi svi...:)

Odlucila sam se prikljuciti jer sam se eto, nakon dugo vremena pocela aktivnije baviti sportom i more me neka pitanja koja nemam gdje postaviti a vasu stranicu redovito pregledavam jer su clanci zanimljivi i poucni :)
Imam nekoliko zacrtanih ciljeva, neki se ostvaruju, neki ne, barem ne brzinom kojom bi ja to htjela :) Da skratim uvertiru, treba mi pokoji strucni savjet i podrska u vezi vjezbanja i prehrane. Visoka sam š76cm, imam 68 kg icilj mi je smrsaviti nekoliko kg (5 npr T&#šš1;ngue) i oblikovati tijelo. Posljednja 3 tjedna vjezbam 5 puta tjedno, 2 x tjedno kruzni trening (boot camp/crossfit), ostale dane crobni trening (brzo hodanje na traci, orbitrek - 60-90min). Prehranu sam izmijenila u smislu smanjenog unosa UH i povecanog unosa proteina. Takva prehrana mi vise i odgovara buduci da nisam neki ljubitelj ugljikohidrata.:) Problem je u tome sto rezultate primjecujem, ali ne brznom kojom bih ja to htjela! Vjerojatno je problem sto sam se u 29oj odlucila pokrenuti i sad se cudim sto ne ide sve kao nekad, kao od sale :D

Uglavnom, zanima me koji oblici vjezbanja su idealni ako mi je cilj mrsavljenje, radim li nesto krivo i sto bih trebala korigirati.

Hvala, LP i citamo se i tipkamo :)
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.