New Posts New Posts RSS Feed - jos jedna nova :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

jos jedna nova :)

 Post Reply Post Reply
Author
alice1995 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Listopad 2013
Location: split
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote alice1995 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: jos jedna nova :)
    Posted: 13 Listopad 2013 at 14:14
evo dakle i mene,nove :)
dakle, imama 17 godina i zanima me podosta stvari u vezi fitnessa,prehrane i ostalog :) volim citati o tome, informirati se,svaka nova iskustva i preporuke su dobro dosle kao i savjeti Tongue

bavila sam se sportom kao mlada,plivanje,gimnastika,plesovi itd..
uglavnom, ako netko ima zelju i volju da mi malo pomogne sa nekim savjetima u vezi prehrane ili vjezbanja. moj ajmo ga tako nazvati ""problem " je sto bih se htjela malo udebljati jer mi je pirodna grada tijela uza. sto se meni bas i ne svida xD
nikada  nisam imala problema sa tezinom,nisam ni mrsava ni debela,onako taman,al za moj ukus koji kil vise :) primjetila sam da mi tijelo dosta brzo reagira na mjenjanje (npr.prije 2 tjedna sam upisala insanity i vec vidim pomake na nogama,misice..)ali imam podosta tanke ruke pa mi sklekovi nikako ne leze. 
pa eto,ako bi mi netko savjetovao na kakvim vjezbama da poradim,ili u vezi prehrane (jer mogu dosta pojesti) da dobijem malo misice mase. puno hvala unaprid, stranica je super Thumbs Up
Better stand tall when they're calling you out
Don't bend, don't break, baby, don't back down
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Listopad 2013 at 16:29
Dobrodošla alice Wink

Ono što ti ne leži - pocni raditi pa ce ti s vremenom leci Wink

Pred par godina ni moje tanke rucice nisu mogle izdržati ni 2 ženska skleka....sada izdrže preko 20 muških tako da....samo kreni ;)


Možeš dosta pojesti? Ok, da vidimo mi to malo, koliko je to tebi dosta Tongue Može primjer jelovnika bar 3 dana? + težina i visina ;)





Edited by Gym_girl - 13 Listopad 2013 at 16:30
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
alice1995 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Listopad 2013
Location: split
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote alice1995 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Listopad 2013 at 11:53
paaa. visoka san negdi oko 173-175 nezz tocno..
npr,eo ja ne primjecujem ako ne jedem par dana kao i inace normalno (npr ako sam bolesna sto je stvarno rijetko) ne gubim na tezini,bar ne vidim to uopce,isto tako ima perioda kad stvarno imam vise apetita i pojedem puno vise isto tako se ne debljam. a sto se tice kilograma neznam tocno koliko jer nisam opterecena time bas jer mislim da nisu neki pokazatelji mrsavosti tj.debljine.znam puno cura koje su puno mrsavije od mene a imale su vise kg(sicam se jos u 1.srednje na sistematskom)

hmm,jelovnik.. pa uglavnom najvise pojedem za dorucak jer sam tad najgladnija. uglavnom oko 5-6 kriski integralnog kruha,uz to caj ili malo kave,mozda jogurt,ovisi kako koji dan.
za uzinu je neko voce,ovisi koje mi dode pod ruku.
onda za rucak jedem uvijek kuhano,sad ovisi,npr. pasta s nekim umakom(tunjevina,sir itd..), ili krumpiri s ribom,povrcem ili mesom. ne jedem bas previse crvenog mesa. cesto jedem ribu. ma uglavom dosta je raznovrsno. samo pomislila sam da mozda grijesim u kombiniranju namirnica..?
onda za uzinu je ili neko voce ili ako sam u skoli onda neki kreker ili tako nesto(ne jeden inace kruh osim za dorucak )
a za veceru nisam bas navikla jesti nesto kuhano,uglavnom su pahuljice. doduse,otkad sam krenula na trening cesce pojedem kuhanu veceru ..
nezz dali je ista pomoglo? :)
Better stand tall when they're calling you out
Don't bend, don't break, baby, don't back down
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Listopad 2013 at 12:56
Dobro došla :)

Kilice te muce da ih digneš :) Uh to cemo lako riješiti :)  preporucio bih ti paket zobi dnevno litra mlijeka....odmah ujuto :D
 
Ups to je moje hihi šalim se...evo ovako

Vidim ujutro jedeš sami kruh? Ili mi se to cini? Tu ti fali još necega...dodaj koje jaje dorucku..ili sira to bi ti bilo super :)

Cesto jedeš ribu što ej super...zavidim ti jer nisam ljubitelj ribe...a jako je zdrava....Rucak vidim kombiniraš meso povrce ,tijesto kuhano..super super...ne izostavljaj povrce nikako :)

Eh sada užina jabuka..to ti je više manje kao da ništa nisi pojela....mislim ako možeš složi si neki obrok za školu neki sendvic si napraviš...sa salatom piletinom kruhom..ribom ma nešt iskombiniraš..ili malo posnog sira sa nekim bademima orasima ...ma nešto iskombiniraš...

E sad dolazimo kod vecere...dali je vecera obrok poslije treninga? To me sada zanima :)

Što se tice jelovnika ima svašta..ali malo još trebamo tako dodati ...vidim povrce je tu sve super..

Piješ puno tekucine? :)

Kako ti stoji trening...što treniraš koliko cesto? :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Listopad 2013 at 15:15
dobrodošla alice probaj za pocetak barem 3 dana zapisivati sve sto jedes pa prepisi ovdje kako bismo te mogli uputit kako je navela i Gymka
dotada lijep pozdrav
cookies are for pussies
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Listopad 2013 at 00:09
Auff Big smile

Htjela biš se malo udebljati, ne? Kako cemo znat odakle smo krenuli? Smile Ocito je problem u nedostatku mišicne mase, pogotovo u gornjem dijelu tijela i na tome bi trebalo poradit.

Po ovome što si napisala u prvom postu mi se cinilo da si klasicna mršavica (zato sam i tražila težinu), sad pretpostavljam da si više neki skinny fat tip, po svemu navedenom. A i po ovome što jedeš, ne bi se reklo da baš možeš toliko puno Wink


Imaš kakvu opremu doma, za trening?


Kao što rekoh - 3 dana jelovnika - od sutra do cetvrtka, A do Ž Smile I ne moraš se trudit jest savršeno - jedi kako inace jedeš da vidimo kako to izgleda.


Edited by Gym_girl - 15 Listopad 2013 at 00:11
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
alice1995 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Listopad 2013
Location: split
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote alice1995 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Listopad 2013 at 09:36
mettasttaza,nee, za dorucak jedem sir ili sirne namaze,margo ili tako nesto, nutellu (inace jedina "slabost" i najvecaHeart).. uh,jaje. nezz bas za dorucak,vise sam navikla na kruh ujutro ili pahuljice nesto tako..
a vecera je prije treninga, jer treniram insanity vec neka 3tjedna, 6puta tjedno po sat vremena 8trening u grupi,jel..) i onda nekako posli nemam bas teka jer se s trenina vratim u 10 navecer...
sad sam razmisljala dali da nastavim jos mjesec dana s tim ili da nesto drugo (mislila sam teretana)..? imate li neki savjet u vezi toga? a tekucina..a ima dana kad pijem puuuno,ima kad manje al uglavnom se trudim sto vise. i to je 99% voda (osim za dorucak :D )

a doma imam samo pilates loptu i neke bucice od pola kile,al to ne pomaze xD i biciklu haha :D

evo napisat cu te jelovnike docetvrtka :)

al ono sto me zanima, dali trebam povecati samo kolicinu ili nesto mijenjati..? npr,kombinaciju namirnica,ili nesto sto jedem za dorucak ili veceru? :)
Better stand tall when they're calling you out
Don't bend, don't break, baby, don't back down
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Listopad 2013 at 17:01
ma samo ti napiši koju kolicinu i koje namirnice si dosad jela (to je jako bitno da vidimo kako cemo dalje moramo znati što je bilo dosada ) pa ce ti netko vec intervenirati u jelovnik i napisat ti što s cime i kako Što se tice insanitya, savjetujem ti da zavrsis do kraja program kad si ga vec do pola odradila i onda upises teretanu
pozdrav
cookies are for pussies
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.