New Posts New Posts RSS Feed - jos jedna nova :p
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

jos jedna nova :p

 Post Reply Post Reply
Author
yousuck View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Ožujak 2013
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote yousuck Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: jos jedna nova :p
    Posted: 09 Ožujak 2013 at 01:23
Pozdrav svima :-) duze vrijeme pratim ovaj forum i ima super stvarcica.pa odlucih se predstaviti i ja. imam 21 godinu,visoka sam 173 i trenutacno imam 60 kg.Moj cilj je doci na nekih 56-57 kg,ali nisu mi ni bitne kile,vec centimetri i kondicija.Prije 10 dana krenula sam u teretanu,upisala sam No limit :).Prvih par dana jela sam uglavnom proteine,sada jedem proteine i raznoliko povrce, kruh uopce ne jedem jer nisam ni prije bila fan kruha i slatko takodjer (jedino slatko što pojedem je odredjeno voce)...U teretani zasada radim kardio ( traka,steper,orbitrek itd) i plus vjezbe poput squats,cucnjevi,trbušnjaci ...pa sam mislila drugi mjesec lagano i na sprave :-) Htjela bih stanjiti malo bokove i bedra,pa  etoo vaši savjeti su dobrodošli :)) hvala i pozdrav svimaaa
Back to Top
GOSPODIN B. View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2011
Status: Offline
Points: 123
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GOSPODIN B. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Ožujak 2013 at 01:28
Yousuck (hahahahahaha), dobrodošla nam!
Puno uspjeha želim i pitaj ako te nešto zanima, uvijek ce netko rado odgovoriti.

Cheers!
U shumarku skrivenom, medvjeda je malih dom...
Back to Top
yousuck View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Ožujak 2013
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote yousuck Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Ožujak 2013 at 02:17
Originally posted by GOSPODIN B. GOSPODIN B. wrote:

Yousuck (hahahahahaha), dobrodošla nam!
Puno uspjeha želim i pitaj ako te nešto zanima, uvijek ce netko rado odgovoriti.
Cheers!


neznam vise ni sto bih mogla pitat a da nisam� vec vec vecjdj vec ve
vec sto puta procitala haaha.
Salu na stranu,nego moze misljenje recimo zanima me kakve rezultate bi mogla dobiti od jako zdrave prehrane i 3 mjeseca teretane po 4-5-6 puta tjedno?:D ...I dali bi smjela imati jedan dan u tjednu slobodno kada bih mogla jesti sto zelim(ne mislim na junk food)? :-) hvalaaaaaa.zivili
Back to Top
gordan72 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Lipanj 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 98
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gordan72 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Ožujak 2013 at 09:52
Ja mislim da za 3 mjeseca možeš dobiti fine rezultate . samo isto tako ti ne treba 6 dana tjedno u teretani . .možeš cak imati kontraefekt od pretjerivanja s treninzima ...
A što se tice slobodnog dana za prehranu, i to je ok .. mnogi imaju jedan "slobodan" dan u tjednu .. štoviše, taj dan ima, navodno, blagotvoran efekt na tijelo (i um) ;)
Back to Top
yousuck View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Ožujak 2013
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote yousuck Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Ožujak 2013 at 11:07
Originally posted by gordan72 gordan72 wrote:

Ja mislim da za 3 mjeseca možeš dobiti fine rezultate . samo isto tako ti ne treba 6 dana tjedno u teretani . .možeš cak imati kontraefekt od pretjerivanja s treninzima ...
A što se tice slobodnog dana za prehranu, i to je ok .. mnogi imaju jedan "slobodan" dan u tjednu .. štoviše, taj dan ima, navodno, blagotvoran efekt na tijelo (i um) ;)



aha tnx:-) ma to sam mislila ovaj mjesec ici 6 puta tjedno jer jos nemam nista za ucit,pa sljedeci mjesec vec 3 puta jer cu imat dosta za ucit pa nebi stigla bas svaki dan ici :)E imam jos jedno pitanje,kakakva je situacija sa vocem? Koliko i kada ga smijem jesti? HVALAA
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.