New Posts New Posts RSS Feed - Jillian- ripped in 30
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Jillian- ripped in 30

 Post Reply Post Reply
Author
Livada85 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Ožujak 2013
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Livada85 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Jillian- ripped in 30
    Posted: 11 Svibanj 2015 at 19:39
Pozdrav! Evo sad je dva mjeseca kako sam redovita u vjezbanju i napravila sam 30 days shred i zavrsavam ripped in 30 od Jillian. Ima li tko preporuku sto dalje? Jillian mi se svidja, ali od svog tog surfanja i trazenja vise ne znam koje su vjezbe zahtjevnije od rippeda pa ako netko ima iskustva bila bih zahvalna!
Back to Top
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Svibanj 2015 at 19:44
Nemam odgovor nažalost na tvoje pitanje, nego imam jedno pitanje..
Gdje si to skinula? Ako mi možeš dati link bila bih zahvalna :-)
Back to Top
Livada85 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Ožujak 2013
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Livada85 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Svibanj 2015 at 20:05
Uh, to mi je muz jos prije dvije tri godine skinuo od nekud... dok sam vjezbala prije nego sam ostala trudna... ali sam tada radila brasillian butt lift... jill nedavno pocela :) jesi probala neki torrent? JA sam tudum za te stvari -.-
Back to Top
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Svibanj 2015 at 20:57
Probat ću naći. Nema veze, hvala svejedno :)
Back to Top
Wednesday View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 304
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Wednesday Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Svibanj 2015 at 15:26
Ovak, imaš na njenom službenom sajtu popis svih DVD-ova koje je izbacila, pa si pregledaj, nađi kaj ti odgovara i skini torrent. Ja bih ti preporučila kombinaciju Banish Fat, Boost Metabolism i No More Trouble Zones, jedan dan jedno, drugi drugo. Ovo prvo je uglavnom cardio, a drugo neki toning. Yogu izbjegavaj, to je dosta ljudi popljuvalo.

Ako me sjećanje dobro služi, prije koju godinu je bila izbacila tjedni raspored vježbanja koji je sastavljen od pet-šest različitih, već postojećih videa. Ekipa je bila oduševljena. 
Tko želi, naci ce nacin; tko ne želi, naci ce ispriku.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.