New Posts New Posts RSS Feed - Jillian Michaels - popularna trenerica
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Jillian Michaels - popularna trenerica

 Post Reply Post Reply Page  <123>
Author
berlava View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 414
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote berlava Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Svibanj 2011 at 22:43
ohhh boze zasto zasto sve ove zene sta vizbaju nesto nemaju struka???ja se iskreno boim toga ,da vizbanjem ne postanem ravna i da ne izgubim struk ...ma to mi je nocna mora .
Back to Top
zia View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Srpanj 2010
Status: Offline
Points: 77
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2011 at 16:54
Ona je host u popularnom showu "The biggest looser"


Odlican show, prilicno motivirajuci.
People like to call us debunkers, wich is a negative term, but let's face it, there is a lot bunk out there. -Michael Shermer
Back to Top
spicy View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Svibanj 2011
Status: Offline
Points: 78
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote spicy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2011 at 18:02
Back to Top
zia View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Srpanj 2010
Status: Offline
Points: 77
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Srpanj 2011 at 23:33
Žena je zakon. Takvi bi trebali biti svi treneri. Ili radi ili se goni.

Edited by zia
People like to call us debunkers, wich is a negative term, but let's face it, there is a lot bunk out there. -Michael Shermer
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Srpanj 2011 at 00:22
Originally posted by berlava berlava wrote:

ohhh boze zasto zasto sve ove zene sta vizbaju nesto nemaju struka???ja se iskreno boim toga ,da vizbanjem ne postanem ravna i da ne izgubim struk ...ma to mi je nocna mora .


Nije istina, moj se jako dobro drži Wink


Originally posted by zia zia wrote:

Odlican show, prilicno motivirajuci.


Ne bih se baš složila Smile
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
zia View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Srpanj 2010
Status: Offline
Points: 77
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Srpanj 2011 at 18:33
Originally posted by gym_girl gym_girl wrote:

Originally posted by zia zia wrote:

Odlican show, prilicno motivirajuci.


Ne bih se baš složila Smile

? Neznam jesi li ikada imala 40 ili 50 kila masti na sebi viška, ali cu pretpostaviti da nisi. Ja jesam. I znam kako je ovim ljudima u ovom showu. Njima treba netko tko ce ih gurati do limita. Jer kad jednom probiju granicu koju su mislili da ne mogu, raste im samopouzdanje, a samopouzdanje im daje taj poticaj da idu naprijed sa vježbanjem i dijetom.  

Pretpostvljam nisi nikad osjetila kako je to biti velik, a nevidljiv. Nadam se da niti neceš nikad gledati svijet kroz njihove oci.  Ali ako bi gledala svijet kroz njihove oci, onda bi ti ovaj show bio itekako zanimljiv...
People like to call us debunkers, wich is a negative term, but let's face it, there is a lot bunk out there. -Michael Shermer
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Srpanj 2011 at 01:05
Zia, Zia, ti i ja nikako ne zelenu granu Big smile

Imaš pravo, nisam nikad imala toliki višak masti na sebi, i ne mislim si to dopustiti, da to rješimo na pocetku.

Ono što mene zanima je - koliko od njih uspije održati ono što postignu..jer to i je cilj, ne? Promijeniti životne navike i više se ne dovesti u takvu poziciju. cini mi se da su više orijentirani na sumanuto gubljenje tih kila pa makar umrli putem nego na promjenu mindseta koji je puno puno bitniji za dugorocni uspjeh. Usto, od jednog sjedilackog života i totalno krivih prehrambenih navika odjednom su natjerani na ogromni kalorijski deficit i masu aktivnosti, pogotovo kardia - dvostruki šok za tijelo.

Naravno da je postupak gubljenja kila drukciji kod ekstremno pretilih i kod onih koji žele izgubiti š0-ak kg...to je jedna totalno drukcija prica i sa psihickog i fiziološkog aspekta. I toleriraju se veci gubici kila tjedno zbog viška masti u tijelu koje samo cekaju da budu sagorene. Niti gubitak mišica tu na pocetku nije problem....sve brže, lakše i bezopasnije ide jer tijelu odgovara da se rješava suvišnog tereta.....ali...koliko je dobro istovremeno drasticno srezati kalorije i još drasticnije povecati aktivnost..ne znam baš, navodno je prilicno kontraproduktivno i samo usporava topljenje masti. Uostalom nakon naglog gubitka kila (pretežito vode) doci ce vrijeme stagnacije, plafona....i što dalje onda? Snižavati kalorije do nule, povecavati aktivnost do 24 h dnevno? A glava pati.....i cak da se dođe do željene kilaže što dalje sa svim tim, kako poceti normalno jesti kad je metabolizam zblesiran, a navike još uvijek neuredne.

Plus svega toga, ko ima takve uvjete kao i oni? Ništa ne raditi cijeli dan nego trenirati i paziti na svaki zalogaj, još uz dreku trenera? U realnom svijetu to nije moguce, tu se zahtijevaju neki drugi principi.
Sva ta deracina i neko guranje je više isforsirano po meni....sve je to lova, slava, zavaravanje ljudi...sve je to jedna velika predstava za publiku - a to je najveci razlog zašto je cijeli proces zguran u tih par mjeseci - sve te mjere su morale biti tako drasticne jer je trebalo zadovoljit vremenski okvir.

Ja sam uvijek za jedno mudro i pametno skidanje kila makar trajalo više godina. Možda na pocetku malo drasticnije da se stvari pokrenu i da dobimo jednu motivaciju za dalje (i pogotovo kada je zdravlje ugroženo pa se zahtijeva što brži inicijalni gubitak kako bi se izašlo iz kriticne zone) ali da to traje kratko i da je kontrolirano - za drugo je potrebno vrijeme da se neki stari obrasci promijene. Znam da su svi tako nestrpljivi jer bi htjeli da preko noci nestane sve ono što su marljivo uzgajali godinama ali to tako ne ide - ne bez posljedica ako se previše zabrazdi. Zašto bi trebala žaliti ljude koji su se sami doveli do takvog položaja? Sorry, možda cu ispast bezosjecajna al kvragu i sve - svi biramo šta cemo i kako. Nitko nije dobio 50 kg preko noci, nitko! I sad što - ajmo izbrisat sve što smo zasrali u roku 2 mjeseca pa makar se izvrnuli - jer nam je napokon zazvonilo u glavi što si radimo. "Zatvori usta i vježbaj ko lud" - a što kad ponovo otvoriš usta? Hoce li se ikada otvoriti više uopce ili ce se ostatak života provesti u strahu od hrane?

Sorry, ne mogu to razumijet i necu nikada jer si nikad nisam i necu dozvoliti da godinama zanemarim ono najvažnije šta imam - svoje tijelo - na takav nacin. Shvacam da ljude razne krize i sve ostalo dovedu do toga, znam..preslaba smo vrsta...ali je li to dovoljno dobar izgovor? Do kada cemo se izvlaciti na vlastite slabosti? Svi krojimo sami sebi sve. Ja ne mogu pomoci nekome ko ne želi pomoci samom sebi.

Opet ja i moje filozofije....idem spat.


Edited by Gym_girl
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
zia View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Srpanj 2010
Status: Offline
Points: 77
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Srpanj 2011 at 16:41
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Zia, Zia, ti i ja nikako ne zelenu granu Big smile


:-)

Kvalitetan dijalog je uvijek bio odskocna daska za kvalitetan razvitak društva. Pa što ako se oko nekih stvari ne slažemo? Zato i postoje forumi da bi se kvalitetno o nekim stvarima raspravljalo.

Uostalom, na što bi licio bilo koji forum ako bi netko napisao da je " [A] dobro, a [C] nije" i onda uslijedi š000 odgovora "slažem se", a da nitko niti ne pokuša dati bilo kakav pogled iz nekog drugog kuta?

Zar ne?
People like to call us debunkers, wich is a negative term, but let's face it, there is a lot bunk out there. -Michael Shermer
Back to Top
Closer View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 130
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Closer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Srpanj 2011 at 19:10
@Gym - mislim da morash pogledati jednu sezonu kako bi komentirala uz Jillian jer ne drzi sve vodu...

Vecina tih ljudi ostane na zdravoj tezini i nakon emisije, dapace, rade mali "pay it forward" tj. u njihovim zajednicama sudjeluju aktivno da i drugi skinu kilograme.

Salju ih doma bas kako bi vidjeli da li uspjevaju mrsaviti dalje bez pomoci trenera, i vjezbanja 0-24, gledaju u cemu grijese i ispravljaju ih kako bi imali dugorocne rezultate.

Deracina po mome nije za bzvz, znaju pojedinacne price svake osobe i kad se deru, deru se s namjerom, iako to tako ne ispada kad se vidi iskljucivo š0 scena deranja na pojedine osobe... A ljudi su upoznati s njihovim nacinom treninga i ako ih motivira deranje - zasto ne?

Ako si i sama za nesto drasticno u pocetku kao motivacija, zasto to onda ne bi bila i Jillian?

Ne moras zaliti takve ljude, ali osoba koja nikad nije hodala sa 40 kg viskom na rebrima, nikad nece niti razumijeti one koji ih imaju, a svaku osobu lako mozes osuditi zbog necega - ona je lijen jer se ne krece, nema kontrolu jer puno jede, neodgovaran jer pusi i pije, nervozan jer grize nokte i trese nogama dok sjedi itd. Sto ljudi - sto problema, svatko se nosi najbolje s tim kako moze, i ako netko zastrani, sigurno ne zeli nicije zaljenje, i da, neki se izvlace na slabosti, ali svi ih imamo i nitko nije savrsen, samo je do drugih koliko mogu ili ne mogu gledat kroz prste za odredjenu vrstu slabosti.

I ne, nitko nije dobio 50kg preko noci, ali ne treba niti godine zanemarivanja, Dovoljno je par mjeseci za katastrofu.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Srpanj 2011 at 01:53
@ Zia - ne govorim o drukcijim mišljenjima, fulao si poantu - govorim o tome da neke stvari radiš na krivi nacin i da biš mogao puno lakše i ucinkovitije to napravit jer mi se cini da se muciš, a nije potrebno. Ne znam zašto ljudi misle da se samo uz muku i znoj neke stvari ostvaruju. Valjda ih motivira svo to mucenje, daje neki osjecaj snage, pobjede nad sobom il što vec. Cijelo vrijeme tupim za tvoje dobro, a ne protiv tebe. Ali ako misliš da ti ovako ide dobro, ok. Nema problema, možda i ide. Sve ok Wink

@Closer - Smile

Jednostavno ne volim taj koncept reality-a gdje su ljudi cisti pokusni kunici kako bi se podigla gledanost i zaradilo nešto para - cini mi se da su u svima njima ljudi uvijek na zadnjem mjestu. Koliko je to stvarno tako kako prikazuju, koliko je to izrežirano, šta se prikrije, šta se napuše radi napetosti....kako da ti kažem....realnost je realnost i nešto je sasvim drugo od ovog.

Ima onih koji su nastavili sa zdravim životom, ima onih koji su vratili sve nazad - kao i opcenito - ništa cudno. Ima i onih koje inace motivira deranje - ništa cudno. Nije problem u tome - nego mi je sve to nekako previše isforsirano, kužiš? I naravno da je, kako bi inace sve stalo u vremenski rok Smile

Ja samo kažem da ljudi nebi trebali misliti da je to jedini i najbolji nacin skidanja kila, to višesatno gaženje na treningu da bi se u par mjeseci stesalo do savršenstva nešto što se duže vremena skupljalo - jer su to tamo bili jedni sasvim drugi uvjeti. Smršaviti se može puno lakše i uz puno manje buke :) Jednostavno precesto cujem to "zacepi usta i vježbaj što više možeš, trpi i pati", a postoji lakši nacin... to je samo moje mišljenje Smile

To drasticno bi po mom mišljenju trebalo biti uz kontrolu strucnjaka ili uz bar neko znanje (a budimo realni, koliko ih na dijeti to znanje ima) - druga je stvar kada netko samoincijativno isprazni frižider i hoda pola dana i tako dok ne istopi što treba i ne treba i ne izludi sam sebe.

I da....ja inace ne sudim ljude, otkud mi pravo na to - ja ljude želim potaknuti na promjene, da se malo probude i pogledaju oko sebe - da se razvijaju, otkrivaju svoje slabosti i nastoje ih prevazici. Ako jedeš puno zapitaj se zašto jedeš, nađi uzrok, traži rješenje...ne predaj se..ne zanemaruj se...ne cekaj. Nemamo pojma koliko smo jaki ustvari, samo nekom prođe cijeli život da to shvati... a netko ni ne shvati - i to mi je tužno. Da ne duljim..jer sad ulazim u neke teme, a kasno je...uglavnom...

...sve ja razumijem samo ne razumijem kako netko može iz dana u dan tapkati u mjestu, a onda se jednog dana sav smrknut upitati kako je život tako brzo i neprimjetno prošao kraj njega, a on ostao isti i ništa bitno napravio nije....


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Srpanj 2011 at 09:05
Nitko ne razmislja koliko godina je nakupljao i odrzavao sav taj visak na svome tijelu.. a svi bi ga se rijesili u extremno kratkom roku...  Svi bi voljeli mjesecno 10-15 kg.. a da je mjesecno mrsavit 3-4 kg, kontinuirano, to je u godinu dana oko 40 kg.. ali da, tko bi bio godinu dana na dijeti,a?!?! Gym_girl, nema smisla objasnjavat...

Edited by Zoki - 25 Veljaca 2013 at 17:14
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
zia View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Srpanj 2010
Status: Offline
Points: 77
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Srpanj 2011 at 13:53
Otišao si Off..

Tema je Ova trenerica, samim time i njen show, yei or nei. 

Ja kažem yei. 

Vec sam peti mjesec na dijeti, skinuo sam 27 kila, i svaki put kada mi se neda odraditi trening, dio te njene galame i uspjeh njenih kandidata mi se krene motati po glavi. Uzrocno posljedicni niz se nastavlja tako da ja kažem: I ja to mogu, ne budi lijen i idi se znojiti!
People like to call us debunkers, wich is a negative term, but let's face it, there is a lot bunk out there. -Michael Shermer
Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Srpanj 2011 at 16:29
Mene isto smara taj njen pristup.
Disciplina je u glavi i stvar naseg odnosa pema necemu, ako neko moze da se pokrene i motivira samo ako se neko dere na njega i bicuje ga(bukvalno i preneseno), onda taj neko nema bas pravilan pristup stvarima i disciplini, rekla bih.
Back to Top
zia View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Srpanj 2010
Status: Offline
Points: 77
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Srpanj 2011 at 17:39
Originally posted by Morrighan Morrighan wrote:

Mene isto smara taj njen pristup.
Disciplina je u glavi i stvar naseg odnosa pema necemu, ako neko moze da se pokrene i motivira samo ako se neko dere na njega i bicuje ga(bukvalno i preneseno), onda taj neko nema bas pravilan pristup stvarima i disciplini, rekla bih.
 

Normalno da nema(m)!
Pa da sam imao pravilan pristup prehrani ne bih nabio 40 kila viška! Big smile
People like to call us debunkers, wich is a negative term, but let's face it, there is a lot bunk out there. -Michael Shermer
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Srpanj 2011 at 19:27
Nisam nikada gledao taj show, ali odmah mogu reci da to neko deranje i galama koju spominjete je gluma i totalno tipicno za amerikance da rade show od svega i da je to izderavanje upravo radi toga, jednostavno takvi su ameri i takve su im sve emisije, pomalo histericne, pune laznih emocija, cuđenja .......rade od svega spektakl i svaka im cast na tome, baš sve uspiju prodat ljudima.
A sad ako u emisiji pomognu ljudima super, nemam niš protiv toga, da pace, ti ljudi možda nikada nebi to sami napravili ili krenuli pa bolje i na ovaj nacin cak i ako nije najbolji.......a neznam dal je jer ne gledam to. U svakom slucaju ta žena o kojoj govorite nije neka cudotvorka i neznam kaj extra , zapravo smtram da i nema ni priblizno znanja kao velik broj tih poznatijih trenera tamo, samo ona se znala izreklamirat i prodat.U americi je fitness u jedna od grana di se mlati vrlo vrlo velik novac.
Back to Top
zia View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Srpanj 2010
Status: Offline
Points: 77
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Srpanj 2011 at 19:50
Ok, malo sam procackao o toj ženskoj i želim da se zna da moji osvrti na nju i njene metode, odnose se iskljucivo na emisiju The biggest looser. 

Jer izvan serije je pocela uvaljivati ljudima  "Triple Process Total Body Detox and Cleanse" carobne tablete, što je totalni b.u.l.l.s.*.i.t.


Edited by zia
People like to call us debunkers, wich is a negative term, but let's face it, there is a lot bunk out there. -Michael Shermer
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.