New Posts New Posts RSS Feed - Jelovnik - skidaj kile
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Jelovnik - skidaj kile

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
debi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Ožujak 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote debi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Jelovnik - skidaj kile
    Posted: 16 Ožujak 2010 at 16:28

 Evo i mene s jelovnikom... š2 dana nakon prvog posta ovdje.

Dorucak:

- najcešce popijem shake od 3dcl mlijeka i jedne banane, ili

- shake od 2,5 dcl mlijeka, pola banane i 20 - 30g zobnih pahuljica

Danas recimo nisam imala bananu pa sam napravila shake od jabuke i mlijeka. Nije ni to loše.

Doruckujem oko š0h jer se kasno budim  od kada ne radim.

Međuobrok:

- druga polovica banane ako je nisam cijelu stavila u dorucak ili

- 200g jogurt

To pojedem oko š2.30h Ako doruckujem kasnije od š0h onda preskocim ovaj međuobrok.

Rucak:

- trudim se da bude pletina ili riba s puuuuuno salate, najcešce  naibani kupus. Kuhano povrce baš ne volim. Volim okrenit na roštilju tikvice i balancane, ali nije im sada sezona.

- dogvodilo mi se 2 dana da nisam izlazila u trgovinu pa sam jedan dan napravila kuhani krumpir na salatu i isto naribala kupusa, a drugi kajganu od dva jaja.

Rucak oko š4:30h.

Međuobrok:

- 330g vocnog jogurta

Ovo pojedem oko š7.30h

Vecera:

- 330g obicnog jogurta

Ovo oko 20h.

Ovako se otprilike vrtim iz dana u dan. Najviše mi odgovara. Ali idem malo poslije u trgovinu kupiti tunjevine pa cu to uvesti navecer sa salaticom, cisto da nije uvijek isto.

Sinoc sam prekšila pa pojela fetu pizze u pizzerii pa sam danas cijeli dan  na sebe. Ježim se od pomisli da se vratim na stari režim prehrane.

Eto. To bi bilo to. Inece ne volim ni prženu ni zacinjenu hranu šta je super. Vjerujem da mi je prije najveca greška bio kruh. Gomile kruha. Sada ga uopce ne jedem.

Kad uhvatite vremena molim vas da malo prokomentirate.. šta bi dodali, oduzeli itd.

Samo još da napomenem da 3 puta tjedno idem u teretanu. Odradim po sat vremena Orbitreka.

 

Edited by debi
Kroz trnje do zvijezda.
Back to Top
tare View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 703
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tare Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Ožujak 2010 at 20:59
Originally posted by debi debi wrote:

 Evo i mene s jelovnikom... š2 dana nakon prvog posta ovdje.

Dorucak:

- najcešce popijem shake od 3dcl mlijeka i jedne banane, ili

- shake od 2,5 dcl mlijeka, pola banane i 20 - 30g zobnih pahuljica

Danas recimo nisam imala bananu pa sam napravila shake od jabuke i mlijeka. Nije ni to loše.

Doruckujem oko š0h jer se kasno budim  od kada ne radim.

Međuobrok:

- druga polovica banane ako je nisam cijelu stavila u dorucak ili

- 200g jogurt

To pojedem oko š2.30h Ako doruckujem kasnije od š0h onda preskocim ovaj međuobrok.

Rucak:

- trudim se da bude pletina ili riba s puuuuuno salate, najcešce  naibani kupus. Kuhano povrce baš ne volim. Volim okrenit na roštilju tikvice i balancane, ali nije im sada sezona.

- dogvodilo mi se 2 dana da nisam izlazila u trgovinu pa sam jedan dan napravila kuhani krumpir na salatu i isto naribala kupusa, a drugi kajganu od dva jaja.

Rucak oko š4:30h.

Međuobrok:

- 330g vocnog jogurta

Ovo pojedem oko š7.30h

Vecera:

- 330g obicnog jogurta

Ovo oko 20h.

Ovako se otprilike vrtim iz dana u dan. Najviše mi odgovara. Ali idem malo poslije u trgovinu kupiti tunjevine pa cu to uvesti navecer sa salaticom, cisto da nije uvijek isto.

Sinoc sam prekšila pa pojela fetu pizze u pizzerii pa sam danas cijeli dan  na sebe. Ježim se od pomisli da se vratim na stari režim prehrane.

Eto. To bi bilo to. Inece ne volim ni prženu ni zacinjenu hranu šta je super. Vjerujem da mi je prije najveca greška bio kruh. Gomile kruha. Sada ga uopce ne jedem.

Kad uhvatite vremena molim vas da malo prokomentirate.. šta bi dodali, oduzeli itd.

Samo još da napomenem da 3 puta tjedno idem u teretanu. Odradim po sat vremena Orbitreka.

 


3 puta dnevno jogurt i tekuci dorucak?
Hebemu, ja bi nakon 5 dana pao niz stepenice.
Back to Top
Shiny View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Veljaca 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 129
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Shiny Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Ožujak 2010 at 21:07
Originally posted by tare tare wrote:


3 puta dnevno jogurt i tekuci dorucak?Hebemu, ja bi nakon 5 dana pao niz stepenice.


meni bi wc bio druga kuca
"Samo ljudi najuzviąenijeg i najniľeg karaktera se ne mijenjaju."
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Ožujak 2010 at 21:15

 vecera nevalja triba je izbacit i uvest neko lagano meso,vocni jogurt izbacit radje uvest posni sir,rucak ok, prvi međuobrok aj jos i moze, dorucak fali proteina mozda i par bjelanjaka ubacit ili tako nesto.

kad vec ides u teretanu nemoj se samo ogranicavat na orbitrek ima boljih opcija

eto moj komentar

Back to Top
Shiny View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Veljaca 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 129
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Shiny Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Ožujak 2010 at 21:24
I da,javit ce se vec strucniji ali mislim da ti je najbolje cesce konzumirati zobene i mlijeko ili jogurt kao dorucak a npr dvije vocke da ti budu medjuobrok,izbaci vocni jogurt,bolje ubaci bademe,kikiriki...vecera tunjevina,salata,posni.. itd. I trebala bi pojacati aktivnost...
"Samo ljudi najuzviąenijeg i najniľeg karaktera se ne mijenjaju."
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Ožujak 2010 at 21:58
  Ja nikako ne razumijem kako nekom nije dosadno biti na orbitreku i samo to odraditi 50min? Objasni mi...
Back to Top
Sara89 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 133
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sara89 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Ožujak 2010 at 22:09
Originally posted by dalila dalila wrote:

 
Ja nikako ne razumijem kako nekom nije dosadno biti na orbitreku i samo to
odraditi 50min? Objasni mi...


Užasno je dosadno, ali kalorije se troše ko lude I nekako fino
rasporediš rad na ruke i noge pa nije preteško.
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Ožujak 2010 at 22:43
  ali ja radje onda odem van trcati a u teretani skombiniram nešto.... ;) Monotonija me ubija...jednostavno mi stalno mora biti nešt drugacije...;)
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Ožujak 2010 at 23:04
 debi nemoj se pripast slobodno nastavi pisat, forum je tu da iznosimo misljenja
Back to Top
Sara89 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 133
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sara89 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Ožujak 2010 at 09:20
Originally posted by dalila dalila wrote:

 
ali ja radje onda odem van trcati a u teretani skombiniram nešto.... ;)
Monotonija me ubija...jednostavno mi stalno mora biti nešt drugacije...;)


Pa jedan dan vrtiš orbitrek (recimo kad je hladno brrrr), drugi dan van na
bicikl, treci plivanje... Ali ok, baš da svaki dan vrtim orbitrek, zavrtilo bi mi
se od dosade
Back to Top
debi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Ožujak 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote debi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Ožujak 2010 at 10:49

 Ma nisam se pripala. Tek sam sad vidila šta ste pisali. Znala sam šta me ceka pa se nisam usudila odmah pogledat

Kao da sam znala šta cete napisat, jucer sam kupila i posnog sira i tunjevine. Valjda sam i sama skužila da je to previšeeee jogurta, ali tek kad sam to napisala  Kad jedeš i nije tako loše

Onda danas posni umisto ovog vocnog jogurta, a uvecer cu napravit tunjevinu sa salatom.

A šta se Orbitreka tice, zna biti dosadno za poludit. Ali odem veciom kad su humioristicne serije na telki i prođe ura ka ništa.

 

Kroz trnje do zvijezda.
Back to Top
debi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Ožujak 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote debi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Svibanj 2010 at 20:55

 Samo da se javim. Nisam odustala.

Ne znam koliko sam skinula, nemam vage koja valja, ali nije malo jer ce stare hlace koje su pritezale na sve strane morati zamjeniti nove. Sada vec te stare izgledaju na meni kao da sam ih uzela od puno jace osobe od mene. I svi mi govore da sam smršavila. To je ono najslađe.

Imam samo mali problem sada, a to je da sam se preselila kada sam se nedavno udala i nemam teretane u blizini  Kako ne volim trcat tako sam prestala trenirat zadnja 2 tjedna. I sada sam si uzela sopekicu da malo skakucem uz nju dok ne odlucim hocu uzet orbitrek za doma ili naci neko drugo rješenje, cisto da se ne ulinim jer ce se biti teško pokrenuti opet.

 

 

Kroz trnje do zvijezda.
Back to Top
chaxy View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 09 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1305
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote chaxy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Svibanj 2010 at 22:33
zašto ne prošetaš ili bajkom do stare ili neke druge teretane?
pa bar je sad vrime milina za biti vani

Edited by chaxy
Strong is the new skinny.
Back to Top
Blia View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 152
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Blia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Svibanj 2010 at 23:44
Originally posted by debi debi wrote:

A šta se Orbitreka tice, zna biti dosadno za poludit. Ali odem veciom kad su humioristicne serije na telki i prođe ura ka ništa.


ja bih ovo malo pokomentirala...daj se skoncentriraj na vježbanje dok vježbaš! tih sat vremena u danu koje odvojiš za vježbu budi duhom i tijelom uživljena u to i NAUcI UŽIVATI U TRENINGU! ako treniraš preko volje sa mislima na drugoj strani kugle zemaljske rezultati ce biti puno sporiji! ubaci i druge vježbe u svoj trening i budi svjesna svakog mišica i pokreta - to je treniranje, a ne blejanje u televizor dok ti tijelo radi

go girl i puno uspjeha u ostvarivanju cilja!
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Svibanj 2010 at 08:01
  Ma kako si se mogla udati negdje di nema teretane.....
 
  A sad je ljeto ....svašta možeš i vani....možda samo trebaš zavoljeti trcanje....pogotovo vani....puno je zanimljivije nego orbitrek, a i zdravije....probaj
Back to Top
debi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Ožujak 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote debi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Lipanj 2010 at 19:51

 Morala sam se odmah javiti jer sam kupila vagu maloprije

Kad sam se u ožujku prijavila na forum imala sam š04kg otprilike. Vaga nije bila najtocnija pa je vjerovatno da je bilo i malo više.

Uglavnom, nisam mogla docekati do jutra da se izvažem i nova je prije kojih š0min pokazala 98.7.. što bi bilo oko -5kg od ožujka  

Usput jedno pitanje.. jeli mi pametnije popit uvecer jogurt od 0.5l ili napraviti shake od banane?

I da... dragi ide u malo udaljeniju teretanu pa mu se sada šlepam, tako da sam ponovno aktivna i to ne samo na orbitreku  Jedino što ne trcim na traci nego brzo hodam jer imam dojam da ce mi se koža na trbuhu više razvuci ako trcim

I... ne rade im televizije

 

Kroz trnje do zvijezda.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.