New Posts New Posts RSS Feed - Jeli skupo jesti zdravo ?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Jeli skupo jesti zdravo ?

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Kolovoz 2009 at 18:45
Originally posted by Theia Theia wrote:

  JE! Sve što je zdravije je i skuplje.

Pogledaj samo usporedbe integralne riže, tjestenine i kruha s bijelim. O puretini da ni ne pricam. Posni sir koji je neko vrijeme bio i po š9 kn.... Povrce (glupa kristalka je u konzumu prije 2 mj bila š7 kn - za zelene listove!!!!).... Voce (trešnje za 35 kn i sl)....

 Ajde, još se ne žalim jer kad odem van hr, sve sto nije GMO, tj. što je oznaceno kao "organsko" - što znaci da je paradajz normalne velicine, a ne kao lubenica - je 3, 4 puta skuplje!!!

Bilo kako bilo, ne štedim baš na hrani. Izabrala sam hraniti se zdravo, a daljnjeg izbora nema, nažalost.


 slazem se u potpunosti , ali kad zabrijes na takvu vrstu prehrane, puno vise se zadrzavas u ducanu i usporedjujes cijene, ako si u mogucnosti idi svaki put u drugi (konzum, plodine, merkator, intersparr) osim sto ces nac na drugacije cijene, naici ces na slicne proizvode koje ti odgovaraju vise , a usput i malo prosetat... recimo ja sam otkrila sir u lidlu koji mi je najukusniji a najjeftiniji, pa recimo tuna u konzumu ili definitivno najbolji izbor voca u plodinama i po najboljim cijenama(ovi u konzumu su poludili s cijenama onako limun27kn????)
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Kolovoz 2009 at 20:44
Originally posted by Theia Theia wrote:

Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

  Theia otkud sad ovaj napad dark-side misli?

Ja ne znam gdje ti kupuješ i šta kupuješ da je tako skupo da se ne može jesti svaki dan i biti zdravije od junka?

Osvrni se malo oko sebe i citaj šta smo pisali po forumu o ovome


Pa npr. - š kg bijele riže nabaviš i za 5 kn, dok je š kg integrlne i preko 20 kn. Ne možeš reci da nije razlika.

Sad tek vidim ovo

Razlika je jedino u cijeni... a GI im je podjednak
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.