New Posts New Posts RSS Feed - Jel vrijedi sto taj moj blog
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Jel vrijedi sto taj moj blog

 Post Reply Post Reply
Author
themaja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Sijecanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 226
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote themaja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Jel vrijedi sto taj moj blog
    Posted: 18 Lipanj 2007 at 15:28

 Evo ekipa ja sam si dala malo truda i davati cu si ga i dalje, pa me zanima, smatrate li moj blog korisnim, i naravno rado bih vidjela vase prijeloge. Sad trenutno dovrsvam taj rijecnik i to bih volila dok ne odem na more. Poslije odmora, bi krenula zestoko u mnoga pitanja prehrane i suplementacije, pa eto, dajte prijedlog, komentar, misljenje, ispravite me ako sam nest krivo rekla.

Blog imate i u potpisu ali evo http://sportprehrana.bloger.hr/

Hvala na paznji!

http://sportprehrana.bloger.hr/
Back to Top
fitnessHr View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Ožujak 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 238
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessHr Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Lipanj 2007 at 15:36
 Maja, blog ti je odlican i nadam se da ces zavrsiti rijecnik prije odlaska na more. Moram priznati da vec dugo nisam vidio nesto tako kvalitetno i pregledno.
Back to Top
themaja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Sijecanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 226
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote themaja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Lipanj 2007 at 22:47
 evo objavljen je nastavak rjecnika.Zavrsit cu do mora
http://sportprehrana.bloger.hr/
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Lipanj 2007 at 23:28
majo , javi mi se na www.blogeri.hr , nick-Legos

tamo sam globalac pa cemo sredit neku reklamicu i preporuku

edit: a mozes i vamo na PM
 

Edited by Lega
Back to Top
crystal planet View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 170
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crystal planet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Lipanj 2007 at 20:56
ej, majo, mozes mi samo rec kolka je cijena karnitina kojeg si preporucila na blogu? nigdje ne pise na netu 
Back to Top
fitnessHr View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Ožujak 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 238
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessHr Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Lipanj 2007 at 01:11
 Cijena mu je 220 kuna
Back to Top
themaja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Sijecanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 226
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote themaja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Lipanj 2007 at 09:40

 Hvala fitness!

Ja sam imala nekakve feste ovoih dana pa me nije bilo... Svadba prijateljice i to, pa znate, cipele sminka, frizura.., pa me nije bilo

http://sportprehrana.bloger.hr/
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Lipanj 2007 at 01:31
Ma blog je super, gledao sam po njemu neki dan, jos kad prodje neko vrijeme, kad dovrsis rjecnik i slicno bit ce gala

Tako da kad ne kuzim neku tvoju strucnu rijec koju spomenes ovdje, odmah odem tamo pogledat znacenje
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.