New Posts New Posts RSS Feed - Jel to stvarno neophodno???
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Jel to stvarno neophodno???

 Post Reply Post Reply Page  <12345>
Author
JustMe View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Sijecanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 82
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote JustMe Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Sijecanj 2007 at 21:17
 sta? furamo se na aliene? ali triba si malo bolje iskidat...slikaj ponovo samo tatoo pa onda pokusaj.
karmen
Back to Top
Conan View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Sijecanj 2007
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 95
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Conan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Sijecanj 2007 at 21:19
 Mislin da je ova ipak najbolja
Od sutra pocinjem sa vjezbanjem...
majke mi...

nima Splita do Splita...
Back to Top
JustMe View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Sijecanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 82
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote JustMe Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Sijecanj 2007 at 21:22
 ajme stvarno si grez...taj avatar bi triba predstavljat tebe i tvoju osobnost pa ako ti zelis bit necija guzica samo izvoli.
karmen
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Sijecanj 2007 at 22:07
Nemojmo ic toliko offtopic.

Privatne rasprave vodite na PM.

Ja sam za dodatke prehrani, a tko nije neka ih ne uzima i to je to.
 
Back to Top
Conan View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Sijecanj 2007
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 95
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Conan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Sijecanj 2007 at 22:11

 

Quote Nemojmo ic toliko offtopic.

Od sutra pocinjem sa vjezbanjem...
majke mi...

nima Splita do Splita...
Back to Top
Slyster12 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 93
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slyster12 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Sijecanj 2007 at 02:47
Nista nije neophodno ali pomaze.
Stanje svijesti da ako ne raste na drvetu i ne pliva u vodi ne valja jer ja jos nisam vidio da utezi i bench klupe rastu u sumi ;)
Po meni oporavak nakon treninga i dorucak su dva najvaznija obroka.Ako njih ne odradimo kako treba uspjeh je uvelike smanjen.
Zbog tog razloga ja preferiram bjelancevine u prahu tako da mogu po zelji modificirati obrok u balansu njegovih makronutrijenata.
Upravo u ovome lezi tajna uspjeha.Kada pojedinac kontrolira svoju prehranu on drzi konce koji upravljaju uspjehom.
Back to Top
duje View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote duje Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Sijecanj 2007 at 12:18
 Ah conane kako si obranicen slazem se sa svim njima
Back to Top
caba View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Studeni 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 299
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote caba Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Sijecanj 2007 at 10:37

Joj kakav offtopic na drugoj i trecoj stranici. Morati cemo u buduce malo vise paziti na offtopice!

Mozda ti jesi jaci ali ja sam ludji
Back to Top
Conan View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Sijecanj 2007
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 95
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Conan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Sijecanj 2007 at 08:47

 

Quote Ah conane kako si obranicen slazem se sa svim njima

Zasto ogranicen...

Ako se ne slazen sa vasin misljenjima nisan zbog toga ogranicen Ja sve te vitamine, minerale itd. sta mi tribaju dobivan prirodnin puten, znaci kroz hranu a ne kroz prah i tablete...

Od sutra pocinjem sa vjezbanjem...
majke mi...

nima Splita do Splita...
Back to Top
Conan View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Sijecanj 2007
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 95
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Conan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Sijecanj 2007 at 08:49
 
Quote

Joj kakav offtopic na drugoj i trecoj stranici. Morati cemo u buduce malo vise paziti na offtopice!

Je slazen se... malo san se zanija

A sta cu kad JustMe samo provocira... mislin da je ona na forumu iz krivih pobuda, da se ruga nama sta drzimo do sebe i svog izgleda i zdravlja

Od sutra pocinjem sa vjezbanjem...
majke mi...

nima Splita do Splita...
Back to Top
JustMe View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Sijecanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 82
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote JustMe Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Sijecanj 2007 at 09:36
Originally posted by Conan Conan wrote:

Ako se ne slazen sa vasin misljenjima nisan zbog toga ogranicen Ja sve te vitamine, minerale itd. sta mi tribaju dobivan prirodnin puten, znaci kroz hranu a ne kroz prah i tablete...

 

ali mislim da je stvar u tome sta je hrana danas toliko iskvarena da zapravo u njoj nema dovoljno vitamina i minerala i zato vjerojatno ljudi uzimaju jos neke dodatke.

ja osobno ne koristim nista od toga, ni prahove...ni tablete...ali mislim da bi trebala...jer svakako u hrani nema dovoljno potrebnih stvari. ali to je samo moje misljenje.

karmen
Back to Top
Conan View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Sijecanj 2007
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 95
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Conan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Sijecanj 2007 at 10:01

 Ma sta nema dovoljno potrebnih stvari u hrani??? Ko van je to reka???

To su mitovi koje su izmislile multinacionalne kompanije koje prodaju te dodatke...

Eto to je moje misljenje

Od sutra pocinjem sa vjezbanjem...
majke mi...

nima Splita do Splita...
Back to Top
caba View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Studeni 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 299
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote caba Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Sijecanj 2007 at 12:16
 Ma pogledajte malo tablice prehrambenih vrijednosti pa usporedite odnos izmedju tezine toga sto jedete s kolicinom proteina koji se nalaze u tome(meso,pilketina,jaja....) koliko bi dnevno trebali pojesti necega da bi to zadovoljilo vasu potrebu za proteinima. Pa trebali bi jesti veliku kolicinu hrane,a to je malo teze nagurati u tjelo  

Edited by caba
Mozda ti jesi jaci ali ja sam ludji
Back to Top
Conan View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Sijecanj 2007
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 95
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Conan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Sijecanj 2007 at 13:26
 Ma koje tablice prehrambenih vrijednosti.... ne triba mi to da znan sta valja pojest a sta ne... ne opterecujen se da li san unija dovoljno proteina, bjelancevina itd. Jeden cesto i raznoliko i do sada mi je sve stimalo pa nema smisla da minjan ista
Od sutra pocinjem sa vjezbanjem...
majke mi...

nima Splita do Splita...
Back to Top
caba View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Studeni 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 299
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote caba Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Sijecanj 2007 at 17:18

Originally posted by Conan Conan wrote:

 Ma koje tablice prehrambenih vrijednosti.... ne triba mi to da znan sta valja pojest a sta ne... ne opterecujen se da li san unija dovoljno proteina, bjelancevina itd. Jeden cesto i raznoliko i do sada mi je sve stimalo pa nema smisla da minjan ista
 

Ok

Mozda ti jesi jaci ali ja sam ludji
Back to Top
Stribi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Sijecanj 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 50
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Stribi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Sijecanj 2007 at 19:20

Originally posted by Conan Conan wrote:

  ne opterecujen se da li san unija dovoljno proteina, bjelancevina itd. Jeden cesto i raznoliko i do sada mi je sve stimalo pa nema smisla da minjan ista
 

 

jeden cesto, jeden raznoliko, i proteine i bjelancevine, sve jeden

ne postoji objektivna stvarnost, sve je stvar subjektivnog dozivljaja
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.