New Posts New Posts RSS Feed - Jel frka?! >:)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Jel frka?! >:)

 Post Reply Post Reply Page  123>
Author
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Jel frka?! >:)
    Posted: 22 Svibanj 2010 at 17:21
  Zanima ne kako je natjecateljima nakon skoro 3 mj?

Zoki, kad ce slati slike i to?
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Svibanj 2010 at 07:44
  mislim da je ovo natjecanje otišlo u honduras davnih dana....  i izgubilo smisao...vec mjesec  dana nakon što je pocelo.... to je moje mišljenje....

 a frka..normalno da je frka.... treba staviti fotke i bar malo zadovoljiti ocekivanja... kod mene osobno je najteže sa mojim ocekivanjima....
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Svibanj 2010 at 10:06
 dalila slazen se,tribalo je stavit stroza pravila ili tako nesto
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Svibanj 2010 at 12:47
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

 dalila slazen se,tribalo je stavit stroza pravila ili tako nesto


Stroža pravila?!
Neki su posustali nakon vec mjesec dana treniranja - što smo trebali fizicki gurati ekipu u teretanu ili što?

Pa ljudi moji, na vama je da se potrudite i dovedete u red pred ljeto, natjecanje vas je samo trebalo dodatno pogurati! U pocetku je sve ulovila viroza i prehlada, no vidi se da ekipa ne može držati 3.mj. jakog treninga i discipline. Ovi novi nadobudni koji su došli i žele tijelo ala "Adriana Lima" su prvi odustali. Moram biti tako kritican, jer ekipa nije spremna uložiti 3.mj. u sebe, u trening i jaku disciplinu - ovo se odnosi na pocetnike koji su naletili na forum u stilu - Ja bi, ja bi, ja bi.

što se tice slika.. Kontaktirat cu sve natjecatelje i 3š.05. cemo imati sve slike na okupu! Slažete li se sa time?

Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Closer View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 130
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Closer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Svibanj 2010 at 14:20
Ja bi svoje stavila do 28og jer kasnije par dana necu bit u blizini kompa... ili poslat nekom moderatoru ako se namjeravaju stavljat sve isti dan?
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Svibanj 2010 at 15:13
Originally posted by Closer Closer wrote:

Ja bi svoje stavila do 28og jer kasnije par dana necu bit u blizini kompa... ili poslat nekom moderatoru ako se namjeravaju stavljat sve isti dan?


Slobodno meni pošalješ na email adresu: [email protected] .
Mogu tako i ostali..
Samo molim vas da se potpišete svojim nickom sa foruma da znamo o kome je rijec..
Hvala!
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Svibanj 2010 at 16:18
 ja san do proslog petka trenira š2 tjedana sad san na tjedan dana pauze,slike cu stavit cin nekog uvatin da me slika u ovih par dana
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Svibanj 2010 at 16:28
  ja sam trenirala sve vrijeme...podigla trening na višu razinu.... zadovoljna sam promjenama...iako imam još puno posla...no napokon se opet nešto promjenilo....

 Skoro pa sam pobjedila i strah od hrane.... uglavnom..i ja cu fotke staviti ovih dana.... pozz ;)
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Svibanj 2010 at 20:56
  3š.5. stavljam before-after slike u temu
Back to Top
*Tina* View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 162
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote *Tina* Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Svibanj 2010 at 21:05
ajoj, ja cu stvait fotke ali ja nisam uspijela... a kaj bas svi moramo... meni treba jos 3 mj...
Back to Top
Closer View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 130
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Closer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Svibanj 2010 at 21:17
haha, meni treba vishe od tri mjeseca, ali vidi se napredak... stavljamo svi =) a nitko te nece sprijecit ako za tri mjeseca opet stavis ;)
Back to Top
*Tina* View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 162
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote *Tina* Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Svibanj 2010 at 21:25
haha, a dobro... onda ovaj tj zivim samo na vodi... hahaha
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Svibanj 2010 at 21:29
  pa nisam ni ja došla do svog cilja...ali kakve to ima veze....

 I Tina wrong..ovaj tjedan živi pametno po savjetima trenerice
Back to Top
*Tina* View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 162
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote *Tina* Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Svibanj 2010 at 22:36
hehehe, ma salila sam se dalila..
ma bed mi je stavljat kad sam ista ko i prije i onda umijesto da skrivam, ja cu jos pokazivat.... ali dobro, to mi je duznost od kad sam pocela s ovim natjecanjem tak da cu ju i ispostivat...
Back to Top
Ann View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 15 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 764
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ann Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Svibanj 2010 at 22:54
Vjerujem da do cilja nitko od nas nije došao, a i da je,
promjenio bi ga brzo. Tako to ide s nama LJUDIMA. Isto
kao i pogreške, isto kao i nepridržavanje, nedosljednost
itd.

Ja sam u ova 3 mjeseca naucila puno o svojem tijelu,
pronašla što mu i koliko odgovara, vidjela što
funkcionira. Zakljucila koliko brzo covjek može
oblikovati svoje tijelo u pozitivnom i negativnom smislu.


Bolje sam izgledala prije 2 tjedna, nego sad, ali evo,
ovih zadnjih tjedan dana natjecanja, cu se full posvetiti
svemu ovome i tako nastaviti i dalje, dok ne dođem do
svog cilja, koji je napokon definiran, ako ništa drugo!

Zadana prehrana je ono po cemu cu nastaviti i dalje, kao
i treninzi.
Ja sam zahvalna na ovom iskustvu i uputama trenerice, jer
to stvarno funkcionira! Ono što je mrvicu tužno je što ne
funkcionira gotovo nimalo, kod odstupanja od samo 20%
(ako se to moze pretvoriti u postotke). Dakle, mala neka
odstupanja i sve ok... ali malo veca od malih... i ne
ide.

Fotke mogu poslati na meil ili uploadati direkt ovdje
30.5. Ok. :)
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Svibanj 2010 at 23:41
Originally posted by *Tina* *Tina* wrote:

ajoj, ja cu stvait fotke ali ja nisam uspijela... a kaj bas svi moramo... meni treba jos 3 mj...


a šta si ti to trebala uspjeti, a hoceš za 3 mjeseca?
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.