New Posts New Posts RSS Feed - Jednolicna prehrana
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Jednolicna prehrana

 Post Reply Post Reply Page  <123
Author
Justanyone View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 30 Studeni 2016
Status: Offline
Points: 540
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Justanyone Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Listopad 2017 at 12:19
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:


Neke ljude će odbiti takav pristup, vjeruj mi, prije će ih pridobiti jedno iskreno "razumijem te" :) Znam, jer sam probala to :) I onda na to nadograđuješ postepene promjene....ali prvo umiriš situaciju, daš čovjeku do znanja da nije jedini koji trenutno ide kontra sebe. Da se to dešava. I da se može rješiti.

Ljudi imaju svakakve situacije u životu. U određenim periodima to što ti spominješ samo je dio problema, nešto što se ostavlja za kasnije kada se nešto prioritetnije rješi. Takvi smo, kvragu, psiha je zeznuta stvar. I onda još kad kreneš u napad...napraviš još veći problem, a sa dobrim namjerama.

Da...potpuno mi jasno o čemu pričaš..ali kompleksna smo bića :)

I aha aha - nekad mi je feta bijelog kruha najbitnija na svijetu i u sekundi nađem opravdan razlog da ju još nutelom namažem i smažem! :D Balans...balans ... ;)

kada se nešto prioritetnije riješi, ovo me podsjeća na neke stvari koje me onda još više frustriraju xD. Al to je moja stvar, Uvijek imam osjećaj da je bitnije što će ljudi reći, društvo, običaji, na što sam ja alergična jer ne daju čovjeku da ŽIVI. P.S. nisam ja većinu vremena gung ho,u biti i krenem s tim "razumijem te". Samo imam određene stavove zbog kojih možda tako zvuči, jer imam iskustva s nečim s čime baš nema nazad. A zbog gluposti i neznanja. I odbijanja da se nauči bolje. Hahahahah... čudno. Meni baš nikad ne dođe želja za bijelim, samo se sjetim čega sve ima unutra.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.