New Posts New Posts RSS Feed - Jedno pitanjce
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Jedno pitanjce

 Post Reply Post Reply
Author
ivankO96 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 16 Travanj 2013
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ivankO96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Jedno pitanjce
    Posted: 10 Prosinac 2013 at 09:56
Poz ljudi ! Ovako zanima me ako mi moze neko pomoci, dogada mi se da nakon dorucka  nakon otpirlike 10min osjetim glad nerazumijem u cemu je stvar. Pripremim si 2 cjela jaja i 3 bjelanjka  i s time pojedem jos nekih 50/70g  pilecih prsa  i s time 2 snite razenog kruha, molim bilo kakav savjet 
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Prosinac 2013 at 10:50
možda da još malo povecaš UH, a smanjis proteine? nagli pad šecera ne bi trebao biti jer imaš složeni UH, masti iz jaja i proteine iz jaja i pilecih. jesi probao se nekim drugim namirnicama tipa zobene ili jecmene pahuljice? mozda da probas s njima i dodas jos neku vocku nizeg GI. napravis palacinku od zobenog ili razenog brasna i jaja, narazes neku vocku u palacinku i pojedes par badema..
cookies are for pussies
Back to Top
ivankO96 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 16 Travanj 2013
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ivankO96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Prosinac 2013 at 10:56
Mogao bih probati onda smanjiti P a povecat UH malo po malo dok nedodem do prave mjere, iako sam probao sa jajima zajedno pomjesati i zobene i sve zajedno jednu smjesu i na tavu, dosta bude zasitno i treba vremena da se pojede ali opet onda nakon nekih pol sata vec se osjeti lagano , ali neznam tocno jel to glad nego kao da zeludac trazi jos nesto..
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Prosinac 2013 at 11:00
masti mozda- ja bi dodala jos 10ak badema, oraha ili nekih drugih orasastih. Mozda ti je jednostavno malo hrane, koliko kcal pojedes u dorucku? dodaj neku vocku nizeg GI i orasaste pa vidi kako reagiras. Takoder UH nek ti budu složeni (mislim svi ovi osim vocke naravno)
cookies are for pussies
Back to Top
ivankO96 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 16 Travanj 2013
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ivankO96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Prosinac 2013 at 11:08
oke, hvala na savjetima morat cu probati pa javim :D !
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Prosinac 2013 at 11:31
Teško je gledati ovako bez cijele slike Smile

Pitanje je u kojoj si fazi uopce trenutno, koliko inace jedeš, koliko si težak/visok, cime se baviš, kakva ti je vecera bila sinoc i u koliko sati,  koliko tih 2 fete kruha teže Big smile i tako to...na kraju krajeva bitno je i koliko se cesto to dešava.

Možda jedeš premalo, možda jedeš neuravnoteženo, možda je vecera bila prelagana i predavno, možda je pala nakon treninga pa je ostala rupa nakon toga, možda je to samo dan takav...100 stvari može bit....

Ja bih isto najprije rekla da tu imaš mjesta za još UH-a jer me cisto strah koliko je u biti tih 2 fete kruha Smile Cak ni ne bih smanjivala proteine, nije ih previše......ovo je sve skupa 30-ak g P. Možda ih treba i povecati no teško je reci bez uvida u sve ostalo.



"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
ivankO96 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 16 Travanj 2013
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ivankO96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Prosinac 2013 at 11:57
Hvala Gymka na javljanju :) visok sam 181-182cm nisam se mjerio dugo tako da su to mjere od prije 5mjeseci iako nevjerujem da sam ista narastao jer sam vec pred kraj sa rastom sad cu napuniti 18 u drugom mjesecu a vec sam prerastao i mamu i tatu a i cjelu tatinu stranu obitelji tako da jedino ako sam na nekoga s mamine strane pa izvucem koji cm jos jer mi je ujo visok oko 190cm.. i imam 86kg isto zadnja mjera na ljeto tako da je starije malo, inace se bavim fitnessom tj. teretana. :)
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Prosinac 2013 at 12:42
 
Super, ali ono najbitnije si zaboravio Big smile

U kojoj si fazi, mase/defke/održavanja....? I kako uopce jedeš tokom dana?

Možda jednostavno jedeš premalo za svoje potrebe pa tijelo traži još. Tako se meni znalo dešavat na 55 kg, nikako se nisam mogla najest ma koliko god jela, organizam je tražio više energije kroz tu konstantnu glad. 

Nema na cemu Wink


Edited by Gym_girl - 10 Prosinac 2013 at 12:43
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
ivankO96 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 16 Travanj 2013
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ivankO96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Prosinac 2013 at 22:05
Gymka ja sam ti sada na defki ali sve mi se cini da sam previse smanjio UH odjednom, naspram kolicine UH koliko sam jeo na masi , tako da sam sada povecao UH za malo  i sada sve stima :) ne osjetim vise da mi zeludac trazi jos  hrane:)
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.