New Posts New Posts RSS Feed - Jedenje jabuka kasno navecer
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Jedenje jabuka kasno navecer

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Ožujak 2009 at 07:57
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by Theia Theia wrote:

 
I ja jedva cekam FAQ!


za tebe ce pogtovo biti onaj o treningu


  zašto?
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Ožujak 2009 at 10:01
ma šalim se, sve 4
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Ožujak 2009 at 10:36
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

ma šalim se, na sve 4


Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Ožujak 2009 at 14:09
  VAS 2 OTROVA!!!!!!!!!!
Back to Top
ewie View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ewie Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Ožujak 2009 at 14:20
Lolek i Bolek  


Back to Top
plavi.curetak View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote plavi.curetak Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Svibanj 2009 at 13:56
  hahahaha..i mene je jabuka mucila ...hahahaha...
vjecito sam ih jela za veceru :D
Back to Top
Didii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Rujan 2014
Status: Offline
Points: 164
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Didii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Studeni 2014 at 18:29
Podizem! :D
I sta bi sa ovom jabukom, da ili ne jesti je navecer?
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Studeni 2014 at 20:21

Probaj pa vidi na sebi, to je sve što ti mogu reći Big smile Sve druge teorije mi se prelijevaju iz osobe u osobu tako da je nemoguće odabrati jedno stajalište, sve je na tvojoj volji za testiranjem ;)

Osobno ju prije spavanja ne bih jela, kao ni nakon večere (bar za sad) ali ne kažem da je to loša ideja. Govorimo o jabuci, ne o kutiji keksa :)  Ako ti je gušt i ne umanjuje ti progres na neki način ( u što sumnjam), samo daj ;) Mislim da se u trenutnoj fazi time ne biš trebala opterećivati.




"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Didii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Rujan 2014
Status: Offline
Points: 164
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Didii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Studeni 2014 at 20:31
Ma u nekoj prici s drugaricama dosla sam na tu temu, pa je neka spomenula kako je dobro pred spavanje pojesti jabuku, isla sam malo traziti po netu, kad ono, kod nas na forumu otvorena tema..
Cisto me interesuju misljenja pojedinca, neki kazu da, neki ne, ali kao sto kazes nije kutija keksa, pa bolje i to, ako se bas trazi nesto za prigristi.
Back to Top
trip-to-fit View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Veljaca 2014
Location: gym
Status: Offline
Points: 128
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote trip-to-fit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Studeni 2014 at 21:44
s obzirom da sam obožavatelj voća i jedem ga tone ako mi je dostupno, jednom me netko susreo s navodnom izrekom: "Jabuka je u jutro zlato za želudac, u podne srebro, a na večer željezo."
Ni dan danas ne znam što bi to trebalo značiti, jer kao što gymka kaže, riječ je o jabuci, ne o kutiji keksa pa ne može biti velike štete, ako ikakve po mom mišljenju jer na sebi apsolutno nikakve promjene nisam primijetila osim što sam bila sretna što sam pojela jabuku
Don't complain about things you're not willing to work hard to change.
Back to Top
iver View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 22 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 631
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iver Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Studeni 2014 at 21:58
Nekad ranije je popularan način(neka vrsta narodne dijete) za mršavljenje bio zamijeniti večernji obrok jabukom, a i danas se još koristi u manjim mjestima. Jasno da uspješnost toga ovisi i o ukupnoj količini dnevno unešenih kalorija i još dosta toga. Ono što neki pišu o težini toga za želudac, ne bih rekao da je to istina, npr naranča je puno teža za želudac nego jabuka. Vrlo vjerojatno ovisno i o različitom cirkadijskom ritmu naših organa i tijela, i uspjeh takve dijete je različit. Nekima to zna pomoći i za regulaciju jutarnje stolice.
Back to Top
Didii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Rujan 2014
Status: Offline
Points: 164
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Didii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Studeni 2014 at 22:28
Originally posted by trip-to-fit trip-to-fit wrote:

s obzirom da sam obožavatelj voća i jedem ga tone ako mi je dostupno, jednom me netko susreo s navodnom izrekom: "Jabuka je u jutro zlato za želudac, u podne srebro, a na večer željezo."
Ni dan danas ne znam što bi to trebalo značiti, jer kao što gymka kaže, riječ je o jabuci, ne o kutiji keksa pa ne može biti velike štete, ako ikakve po mom mišljenju jer na sebi apsolutno nikakve promjene nisam primijetila osim što sam bila sretna što sam pojela jabuku


Tvoja izreka me asocira na recenicu koju sam nasla na jednoj stranici malo prije, tacnije ovdje ..kaze:

"Jabuka ujutro stvara raspolozenje za cio dan, jabuka u podne obezbjedjuje ocuvanje linije, a jabuka uvece, prije spavanja, obezbjedjuje dobar san"

Pa nije svaka za baciti, barem nesto od ovoga je tacno.. :)
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Studeni 2014 at 23:56

Ja sam od niti jedne voćke već par godina unazad (ne znam ni sama da li sam se po stoti put lažno uvjerila da mi tijelo ne traži voće ili je to zbilja bilo tako u tom periodu, konfuzija) došla do 3 različite dnevno već par mjeseci.....i preporodih se. Kao što sam rekla - ja bih ostavila sve teorije i jednostavno krenula u samoistraživanje, sve ostalo je gubitak dragocjenog vremena :)
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.