New Posts New Posts RSS Feed - Jedenje jabuka kasno navecer
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Jedenje jabuka kasno navecer

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Jedenje jabuka kasno navecer
    Posted: 12 Studeni 2008 at 19:45

da li je štetno ukoliko se želi smršaviti pošto je jabuka namirnica koja stvara negativne kalorije, a opet spada u ugljikohidrate?

Back to Top
Daemona View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Studeni 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 20
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Daemona Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Studeni 2008 at 00:05
mozes li molim te pojasnit sto smatras pod negatvine kalorije?? 
Back to Top
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Studeni 2008 at 02:17
 da tijelo više kalorija potroši dok probavi tu jabuku nego koliko ona sadrži
Back to Top
Daemona View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Studeni 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 20
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Daemona Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Studeni 2008 at 09:26
Originally posted by jedna_mala jedna_mala wrote:

 da tijelo više kalorija potroši dok probavi tu jabuku nego koliko ona sadrži
a too
za jabuku stvarno nisam sigurna
recimo da ti se racuna u prosjeku oko š0% kalorija unesenih se potrosi na probavu
jedino zasto jabuka mozda nije dobra navecer...jer kao razbudjuje
ostalo nemam pojma
bilo bi dobro d se javi netko tko vise zna
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Studeni 2008 at 18:02
  ma jooooooooj........ ti i jabuka, jedi ako si gladna!
Back to Top
Dzony View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Sijecanj 2009
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dzony Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Sijecanj 2009 at 15:37
A bre cuj ovako, moj iskren savet jeste da ne jedesh notju  pred spavanje ., aj ok vecera pa to fino se svari i tak to, al kasnije da uzmes jabuku pred spawanje vala sestro moja to ne valja... jer tada mi kazemo zeludac a kako vi neznam.
Tada zeludac se bori  se  grci i zdrobi tu jabuku koja je veoma teska za varenje, a kada preko dana jedes ti se ipak kreces i lakse mu je da se grci i to zdrobi i fino svari.
Znaci nemoj rokati jabuku pred pawanje i josh ces imat samo stomacne tegobolje :D :D
Maksimalno treniraj ili idi Kuci!!!dosao malo i na ovaj forum, ;)
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Sijecanj 2009 at 15:41
  **zamišljam želudac kako drobi jabuke
Back to Top
Odin View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Status: Offline
Points: 46
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Odin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Sijecanj 2009 at 19:40
Originally posted by Dzony Dzony wrote:

A bre cuj ovako,

Ovo nije potrebno pisati, forum je na .hr domeni pa pretpostavljam da bi barem to mogao izostaviti ako vec neceš promijeniti pristup jer nije da smeta, ali forsiraš svoje porijeklo.

Originally posted by Dzony Dzony wrote:

Tada zeludac se bori  se  grci i zdrobi tu jabuku koja je veoma teska za varenje, a kada preko dana jedes ti se ipak kreces i lakse mu je da se grci i to zdrobi i fino svari.
Znaci nemoj rokati jabuku pred pawanje i josh ces imat samo stomacne tegobolje :D :D

Ovako su objašnjavali tjelesne pojave još u doba antike
...a ja nisam pod tom vrstom ja pokazujem i prstom
ja kazem glasno i jasno ja kazem dok nije kasno
ja cu reci jednom, dvaput, triput i opet cu ponovit
uvijek cu to govorit a vi me probajte oborit..
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2009 at 11:44
odine, mislim da ne ne forsira svoje porijeklo nego brijem daje to njemu normalno a tebe bode u uši malo!

nije da je zamjeriti ali ajmo svi lakše malo.. pošto vidim da su neki osjetljivi
Back to Top
Monique View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Veljaca 2009
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Monique Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Ožujak 2009 at 17:17
ja sam citala na par mjesta da voce opcenito ako jedeš treba ga jest do podne :P jer sve vitamina sto iskoristis bolje unijeti tad :P navece kad pojedes to jednostavno ajmo rec "trune" ne iskoristis sve to.

druga stvar ako ustajes u podne :P onda vjerovatno imas cijeli dan za iskoristit vitamine valjda se na to mislilo. a neznam zasto onda vitamini nebi usli u organizam i dok spavas??

sad sam se zbunila

trebala sam rec samo sta sam citala ne jos i razmisljat... uvijek se zeznem
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Ožujak 2009 at 17:53
  Ne toliko zbog unosa vitamina i njihove iskoristivosti, vec zbog glikemijskog indeksa voca ovisi kada i koje voce jesti.
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Ožujak 2009 at 18:06
dosta sma primjetio da se ljudi vrte oko krivih stvari kod prehrane.. kad doeđe FAQ to ce se nadm se malo smanjiti
Back to Top
ewie View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ewie Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Ožujak 2009 at 18:48
Jedva cekam taj FAQ
Back to Top
audreyh View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2009
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote audreyh Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Ožujak 2009 at 09:52

 i ja!!!

:/

Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Ožujak 2009 at 11:09
  I ja jedva cekam FAQ!
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Ožujak 2009 at 19:44
Originally posted by Theia Theia wrote:

 
I ja jedva cekam FAQ!


za tebe ce pogtovo biti onaj o treningu
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.