New Posts New Posts RSS Feed - Jastucici
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Jastucici

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
ivanica* View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ivanica* Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Jastucici
    Posted: 01 Srpanj 2009 at 14:46
Može li mi neko preporuciti vežbe kojima bih skinula "jastucice" na struku i donjem delu ledja. citala sam slicne teme na forumu, ali pitam se ima li neko bolje rešenje od hula-hopa Ne znam ni gde bih to mogla kupiti. Hvala unapred
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Srpanj 2009 at 15:12
Originally posted by ivanica* ivanica* wrote:

Može li mi neko preporuciti vežbe kojima bih skinula "jastucice" na struku i donjem delu ledja. citala sam slicne teme na forumu, ali pitam se ima li neko bolje rešenje od hula-hopa Ne znam ni gde bih to mogla kupiti. Hvala unapred

Nema lokaliziranog skidanja masnog tkiva buduci da masno tkivo na problematicnom dijelu tijela nema nikakve veze sa mišicem koji se nalazi ispod. Zbog toga trbušnjaci nemaju smisla kod skidanja masti sa trbuha. Iako veci i jaci trbušnjaci troše više kalorija u mirovanju što je svakako prednost.

Vježbanjem se troši mišic i to samo onaj koji je ukljucen u pokret, ali masno tkivo odlazi sa cijelog tijela, ne samo sa onog dijela koji se vježba. Najbolji nacin za podizanje tjelesne temperature i bazalnog metabolizma (jednom rjecju povecanje potrošnje kalorija) jest izvođenjem crobnog koji ukljucuje rad nogu i guze kao najvecih potrošaca kalorija iz masti ako se radi pri nižem intenzitetu.

Dakle aktiviraj se tokom dana, povecaj broj obroka, izvodi crobni i trening s utezima (odvojeno najbolje), povecaj unos vode.

Zašto nema željenog odgovora, tj. vježbi kojima se skidaju jastucici sa pojasa? Jer takvo što ne postoji, ali postoje nacini kako to dovesti u red, kao što sam vec naveo.


Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Srpanj 2009 at 17:49
ThornOfFaith, svaka cast - za ovakve postove treba uvesti nekakav nacin nagrađivanja! Karmu ili nešto slicno.
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Srpanj 2009 at 20:34
Originally posted by Lega Lega wrote:

ThornOfFaith, svaka cast - za ovakve postove treba uvesti nekakav nacin nagrađivanja! Karmu ili nešto slicno.

Heh drago mi je ovakvo što procitati no imaj na umu da je ovo samo skracena verzija jer je pisano nabrzinu, može se o ovome jako puno raspravljati


 

Edited by ThornOfFaith
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Srpanj 2009 at 23:45
 Iz vlastitog iskustva potvrđujem sve što je ThornOfFaith naveo, tek kad sam  krenula udarat sa svih strana jastucici su poceli nestajat..ne znam što bih više dodala, sve je receno, kratko i jasno - sretno ivanica 
Back to Top
ivanica* View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ivanica* Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Srpanj 2009 at 08:15
Heej, ljudi hvala na odgovoru, sad mi samo preostaje da se doooobro potrudim i nadam se bice rezultata uskoro poz
Back to Top
aurora View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2009
Status: Offline
Points: 34
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote aurora Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Srpanj 2009 at 09:06
 hej imala sam isti problem i vjeruj da nije lako pošto taj dio zadnji odlazi. smršavila sam dosta cak i previše dok nije i taj dio otišao ali druge nema nažalost. jedino što pomaže je da prilikom gubljenja kila konstantno vježbaš kako bi se tijelo pocelo oblikovati znaci i crobne i ancrobne vježbe. sretno
Back to Top
ivanica* View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ivanica* Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Srpanj 2009 at 12:23
Ah,uzas...zzzzzz...kapiram da cu morati dosta da omrsavim i da necu smeti da zabusavam ak zelim to skinuti... to se zapravo nakupilo kada sam nakon aktivnog treniranja pravila pauzu od 6 meseci i tako sam dobila pojas oko struka.Ruzno izgleda i nervira me.grrrrrr Inace mi je kilaza ok, nisam debela, ali ti jastucici mi kvare srecu
Back to Top
aurora View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2009
Status: Offline
Points: 34
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote aurora Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Srpanj 2009 at 15:09

znam kako vam je...

ajde skupa cemo to skidat . meni još malcice fali al vidim kako nestaje tako da vjerujem još mjesec dana i nema toga više.

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Srpanj 2009 at 16:37

 eh kad se sjetim onih ogromnih haljina koje su nekada žene nosile i to još podebljanih na bokovima da bi izgledali šire, a vidi nas, ubijamo se da bi se stisle što više 

teško je, istina...i ja sam se s vremenom istopila gore, kad me netko vidi da sjedim dao bi mi da nešto pojedem, a kad se dignem uzeo bi natrag tanjur ali tako je to..malo su me i geni zeznuli, iako se borim i nedam im gušta! 

Meni recimo zadnje odlazi na donjem tijelu, s nogama muku mucim..treba sve to ucvrstit i popravit davne godine krivog vježbanja i pretežito sjedenja

ali šta cemo cure moje, nema do lagane papice i kretanja, kretanja, kretanja..i to treba prihvatit kao stil života, a ne kao kratkotrajnu muku dok ne dođemo do cilja...e, kad se postigne taj klik u glavi onda je sve vec puno lakše, zabavnije i ucinkovitije!

Back to Top
aurora View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2009
Status: Offline
Points: 34
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote aurora Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Srpanj 2009 at 08:25

 joj samo kad se sjetim kolike sam godine se pokušavala zdebljati jer sam bila prava cackalica i kad sam konacno uspjela nabaciti koju kilu ostala sam cackalica u nogama i rukama sa trbušicem. e onda sam zakljucila da ipak bolje izgledam s par kila manje. ah mi žene nikad zadovoljne

no kile nisu toliko bitne, bitno je promijeniti nacin života, prehranu, vježbanje. sada vježbam redovito vec godinama koliko nisam u cijeloj mladosti i strašno mi fali kad propustim dan. kad se sjetim samo koliko sam mrzila tjelesni a vidi me sad

Back to Top
ivanica* View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ivanica* Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Srpanj 2009 at 09:46
Da,bas to, mi zene nikada zadovoljne! I da smrsam š0kg mislim da bih nasla negde na telu jos koji gram sala koji bi me nervirao... Teska je nasa sudbina
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Srpanj 2009 at 10:29
Originally posted by aurora aurora wrote:

 ah mi žene nikad zadovoljne


Originally posted by ivanica* ivanica* wrote:

Da,bas to, mi zene nikada zadovoljne! 


O da


Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Srpanj 2009 at 14:05
nisam ni ja nikad zadovoljan, a nisam žena

Uvjek kažem da je zadovoljan covjek, covjek koji je odustao! Ako si zadovoljan nemaš potrebe ništa mijenjati..
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Srpanj 2009 at 14:44
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

nisam ni ja nikad zadovoljan, a nisam žena

Uvjek kažem da je zadovoljan covjek, covjek koji je odustao! Ako si zadovoljan nemaš potrebe ništa mijenjati..


Ovo je vec dublja filozofija, ali nekoliko puta mi se dogodilo da sam bio BAš zadovoljan svojim tijelom (ako o tome razgovaramo na ovom forumu) , a nisam od nicega odustajao..
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Srpanj 2009 at 14:49

istina, treba stalno pomicati granice...samo tako možemo rasti, rasti, rasti....

zato uhvatimo se   i i sredimo te vražje jastucice

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.