New Posts New Posts RSS Feed - Jakna na treningu
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Jakna na treningu

 Post Reply Post Reply
Author
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Jakna na treningu
    Posted: 12 Prosinac 2006 at 20:24
Dosta cesto vidjam ljude koji zele smrsavit kako nose jakne na treningu u teretani kako bi se vise oznojili, pri tome misleci da im takvo nesto pomaze pri gubljenju tezine odnosno pri mrsavljenju.

Jednom sam procitao negdje da je Vedran Jaksic rekao kako je to samo trenutacni gubitak tekucine i kako to nema direktan ucinak na samo mrsavljenje.

Sto vi mislite o tome ?
Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Prosinac 2006 at 20:35
 potpuno je upravu.prilikom treniga treba se koristiti odjeca koja je komotna..samo se gubi tekucina kroz pojacano znojenje.
Back to Top
Slyster12 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 93
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slyster12 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Prosinac 2006 at 00:47
Znojenje koje nastaje tim potpuno pogresnim pristupom je zapravo reakcija tijela da se zastiti od prevelike temperature i na zalost nije povezano sa gubitkom masnih naslaga vec samo vode.
Back to Top
na dijeti View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Prosinac 2006
Status: Offline
Points: 30
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote na dijeti Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Prosinac 2006 at 07:22
 Ja nosim gornji dio trenirke jer se osjecam nekako "mrsavije",znam da nema nikakvu svrhu ali eto....
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Prosinac 2006 at 17:16

 Da, da, jos jedan od bisera u teretani. Vide ljudi da kad ekipa trci, nose suskavce, ali ne znaju da je to za zadrzavanje topline, a ne za znojenje.  

Problem je u tome sto je svima problem pitati! Ja sam zbog svoje znatizeljne prirode uvijek puna pitanja zato toliko i znam, a moj moto je:

 "Bolje pitati i biti glup tih 5 minuta, nego ne pitati i ostati glup cijeli zivot!"

Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.