New Posts New Posts RSS Feed - Jake noge / listovi
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Jake noge / listovi

 Post Reply Post Reply Page  <1 234
Author
irene View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Srpanj 2010
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote irene Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Srpanj 2010 at 23:04
eto...

http://img3š.imageshack.us/img3š/7092/

Edited by irene
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Srpanj 2010 at 23:15
?????
WTF seems to be the problem? da budem prost
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
irene View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Srpanj 2010
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote irene Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Srpanj 2010 at 23:37
????? pa predloži nešto...
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Srpanj 2010 at 23:40
  a nema ti šta predložiti...dobra si..i listovi su dobri..proporcionalni ....
Back to Top
irene View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Srpanj 2010
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote irene Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Srpanj 2010 at 23:45
a bedra...? mislim...noge su mi jake...pitala sam samo koje
vježbe trebam radit da to malo ljepše izgleda. uvijek može
bolje
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Srpanj 2010 at 23:54
  pa radi cucanj, iskorak deadlift... trci i tako..noge su skoro svima nama kriticna zona...treba najduže vremena..i ja se mucim sa tim ;))
Back to Top
irene View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Srpanj 2010
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote irene Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Srpanj 2010 at 23:58
ma da...još sam i niska a rolanje? obožavam to, ali
bojim se da ih još više ne "nabildam"?
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Srpanj 2010 at 00:10
  Ma neceš se nebuildati...samo ti rolaj.... kvalitetno papaj i sve ce super biti.. ne znam što se sve žene boje malo mišica.... ko da oni dolaze sam ak pucneš prsticima....
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Srpanj 2010 at 00:22
jao bože, ženo pa super izgledaš.. ne kužim u cemu je fora?
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
irene View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Srpanj 2010
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote irene Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Srpanj 2010 at 00:31
oke, oke...ne želim zvucat kao neka ufurana tuka koja traži
komplimente...stvarno nisam takva. jednostavno, svi mi
imamo neki dio tijela "s kojim se borimo"...meni su to
noge, tocnije bedra. niska sam i htjela bi da su noge duže
i tanje...to je to. dosta su mi izraženi ti mišici i mislim
da to nije nimalo ženstveno. oduvjek se bavim nekim
sportom, skijanje, odbojka...trenutno doma vježbam oko sat
vremena dnevno...rekreativac
hvala svejedno na lijepim rijecima...tko ih ne voli cuti
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Srpanj 2010 at 00:45
Meni je tvoja figura sasvim ženstvena.. a ako neceš takve noge malo jedi i to bez proteina puno puno hodaj, trci lagano... i rolaj se.. možda pomogne ali ceš izgubiti i ostalo
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Srpanj 2010 at 14:44
Irene, ja ne mogu videti sliku, a bas me zanimalo koji ''problem'' imas ((:
Ali shvatam taj problem oko jakih nogu,i to da se devojkama ta osobina na njima uglavnom ne svidja - ja sam jedna od njih, medjutim kontam da se prirodno jake noge nikad ne mogu stanjiti do stanja..neprepoznatljivosti Nikad ne mogu biti sasvim tanke niti izgledati nesto preterano duze, osim ako se na primer ne bavis baletom, gimnastikom ili ako te proporcije nisu udesile da su ti noge duze od trupa, sto je sa niskim osobama retko kad slucaj.
Jedini nacin koji je meni poznat jeste taj da smrsas i samim tim da ti se istopi salo sa nogu, medjutim ne znam koja ti je zona kriticna, gde ti se najvise talozi...
Na primer ja imam 46 kg a moje noge nagovestavaju sve samo ne tako malu kilazu Ali sta ces - misice je tesko tesko maknuti. Oblikuj ih vezbama sa svojom tezinom koje ti nece nabildovati vise noge, puno se istezi, nadji neke baletske vezbe(toplo preporucujem!), i radi neki kardio da ti potpomogne u mrsavljenju ako ti je to cilj...Trcanje, vijaca, skakanje, rolanje. Takodje mnogo hodanja moze puno pomoci u oblikovanju nogu ((:

Edited by Morrighan
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Kolovoz 2010 at 18:53
Da i mene baš zanima!
Srecom imam duge noge, ali mene je prije mucilo što mi se jako ocrtavaju kvadricepsi i mislila sam da mi je zadnja loža preizražena..ali, eto, nekako mi je to sad sexy (jer je rezultiralo dobrom guzom)!

što se tice tih listova, ako su lijepo oblikovani i proporcionalni s ostatkom, nema razloga za toliku paniku!

Ti Morrighan bolje šuti jer nemaš problem, svi smo vidjeli tvoju sliku, zato si bolje izbij iz glave da imaš prejake noge, imaš mišice - to je ljepše za vidjet nego da izgledaš ko kakva cackalica!!!
Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Kolovoz 2010 at 19:21
Eh Zika, kod zena ti je to uvek tako

Ali hvala u svakom slucaju ((: to su sve samo tripovice u glavi...
Svako ima nesto dobro i nesto sto ga muci citavog zivota kad je izgled u pitanju, kod nekoga su to noge, kod nekoga grudi...Kod nekoga zadnjica ((:

Ma nemam pojma, jednostavno sam pocela da se navikavam na njih, radim sta mogu da ih preoblikujem al' se ne opterecujem da sad po svaku cenu moram da ih stanjim i promenim i nisam vise u fazi kada mi dodje da zaplacem svaki put kad ih pogledam A i stikle resavaju mnogo toga ((: Osim toga, ako nista drugo ucinili su mi ples koji je sam po sebi fizicki i tehnicki zahtevan i naporan u samom startu mnogo laksim, a i barem je tu nesto da sagoreva kalorije...Barem malo ((:
I svesna sam koliko se mnoge zene muce sa tim donjim delom, a meni je to doslo nekako lako...Pa eto, barem nesto na cemu cemo biti zahvalne ! ((:

Hm, sto naravno ne znaci da cesto ne pozelim tanke noge od celika Svetlane Zakharove
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 234
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.