New Posts New Posts RSS Feed - Jake noge / listovi
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Jake noge / listovi

 Post Reply Post Reply Page  <1234>
Author
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2010 at 18:12
Originally posted by *Tina* *Tina* wrote:

eh, ja te listove nikad necu moc sredit... isto sam otisla gore a noge slabo.. prezivjela bi ja debljinu nogu samo da su vislje ali kad sam niska onda to izgleda puno gore... jedina je bedara kaj sestra ima savrsene noge, a bas sam ja morala dobiti takve listetine genetika, genetika....


E da, misici na kratkim nogama...Propast Mada primetila sam da meni jake noge ne smetaju na drugima..samo na meni...Al' bez obzira, ajde, bolje i to nego da su tanke a mlitave...ja se tako tesim
Back to Top
Ann View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 15 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 764
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ann Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2010 at 22:06
cek.. jel vas muce listovi ili GLEŽNJEVI?
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Lipanj 2010 at 10:51
  DOBRO PITANJE!
Back to Top
*Tina* View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 162
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote *Tina* Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Lipanj 2010 at 11:37
listovi bar mene...
Back to Top
*Tina* View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 162
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote *Tina* Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Lipanj 2010 at 11:38
Originally posted by Morrighan Morrighan wrote:

Originally posted by *Tina* *Tina* wrote:

eh, ja te listove nikad necu moc sredit... isto sam otisla gore a noge slabo.. prezivjela bi ja debljinu nogu samo da su vislje ali kad sam niska onda to izgleda puno gore... jedina je bedara kaj sestra ima savrsene noge, a bas sam ja morala dobiti takve listetine genetika, genetika....


E da, misici na kratkim nogama...Propast Mada primetila sam da meni jake noge ne smetaju na drugima..samo na meni...Al' bez obzira, ajde, bolje i to nego da su tanke a mlitave...ja se tako tesim


u potpunosti se slazem....
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Lipanj 2010 at 22:21
hm...ja pak imam jako tanke listove i jaca bedra i šire kukove..ukratko noge mi od ispod koljena izgledaju super otkad vježbam, a radila sam samo na spravama u teretani, one 2-3 i ne s više od 20 kg,max 4x po 20,uz orbitrek minimalno 25 min po treningu, su se stanjile nešto i dobile oblik, ali su i dalje jace.ne mogu reci da mi to smeta, ako ne želim još manje grudi. još bih malo doduše stanjila bedra, ali ne bih mijenjala listove(sviđaju mi se tanki), koje bi vježbe bilo preporucljivo raditi? ili da nastavim kao i dosad?
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2010 at 12:13
Jedi malo i imaj puno aktivnosti
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Lipanj 2010 at 21:07
Jedi malo, vezbaj mnogo i padaj u nesvest
Back to Top
irene View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Srpanj 2010
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote irene Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Srpanj 2010 at 13:46
pozdrav,nova sam na ovom forumu, ali vidim da se dosta
kužite!
i ja imam problem sa jaakim nogama. stalno nešto vježbam,
neke programe skidam sa neta ali ništa. niska sam i noge su
mi jako nabite. nekad mi se cini da niti nemam ništa masti
na nogama. izgledam ko nogometaš
ima li pomoci?
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Srpanj 2010 at 13:53
Originally posted by irene irene wrote:

pozdrav,nova sam na ovom forumu, ali vidim da se dosta
kužite!
i ja imam problem sa jaakim nogama. stalno nešto vježbam,
neke programe skidam sa neta ali ništa. niska sam i noge su
mi jako nabite. nekad mi se cini da niti nemam ništa masti
na nogama. izgledam ko nogometaš
ima li pomoci?


Meni se sviđaju lijepo oblikovane jace nogejoš ak se mišici onak iscrtavaju
Pošalji sliku da vidimo dal tu ima kaj za skinut dole
Back to Top
irene View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Srpanj 2010
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote irene Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Srpanj 2010 at 13:57
hmm...kako da ju stavim ?
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Srpanj 2010 at 17:39
uploadaj ju preko imageshacka
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Srpanj 2010 at 18:45
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

uploadaj ju preko imageshacka



 he he.... žicaš sliku listova... no no ....
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Srpanj 2010 at 20:20
Originally posted by dalila dalila wrote:


Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

uploadaj ju preko imageshacka
 he he.... žicaš sliku listova... no no ....


haha, iskreno nisam znao o slici cega se radi tu ali sam ju žicao na nekoj drugoj temi, uvjek me zanima kakvi su to preveliki listovi, pogotovo na muškima
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
irene View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Srpanj 2010
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote irene Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Srpanj 2010 at 22:25
ima nekog??? stavila bi sliku, molim iskrene savjete...
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Srpanj 2010 at 22:52
  ma samo ti stavi... ima nekog...a ako i ni trenutno...doci ce.... ;) Zvat cemo Ily-a da procjeni ;)
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.