New Posts New Posts RSS Feed - Jake noge / listovi
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Jake noge / listovi

 Post Reply Post Reply Page  <1234>
Author
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Studeni 2009 at 22:20
Originally posted by ivan7os ivan7os wrote:

ja sam se pomirio s tim da mi listovi nikada nece biti jednako razvijeni kao gornji dio nogu.. jednostavno genetski imam male listove


nisam primijetio, pricaš nebuloze
Back to Top
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Studeni 2009 at 15:36
dal ste primjetili da  košarkaši imaju jako razvijene listove...

moj brat trenira kosarku i uvjiek sam se cudila kako ima tako razvijene listove, i onda kad sam vidjela ostatak ekipe , sve mi je bilo jasno.... oni kad imaju trening ( osim sto milijun puta skoce u igri ) 80% zagrijavanja koje rade svodi se hopsanje preko klupica, na klupicu, na gredu, preko gredice, sutevi, skok sutevi.. to su bas treninzi za jacat skok, listovi tu najvise rade...

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Studeni 2009 at 16:03
Ma opseg lista je veoma tesko povecati, ali nek se barem iscrtavaju misici, i to je dovoljno
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Studeni 2009 at 17:54
Originally posted by ena:))) ena:))) wrote:

dal ste primjetili da  košarkaši imaju jako razvijene listove...

moj brat trenira kosarku i uvjiek sam se cudila kako ima tako razvijene listove, i onda kad sam vidjela ostatak ekipe , sve mi je bilo jasno.... oni kad imaju trening ( osim sto milijun puta skoce u igri ) 80% zagrijavanja koje rade svodi se hopsanje preko klupica, na klupicu, na gredu, preko gredice, sutevi, skok sutevi.. to su bas treninzi za jacat skok, listovi tu najvise rade...


Dakako, zbog toga i postoji odlicna vježba za jacat listove upravo temeljena na tom principu.
Back to Top
ivan7os View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Studeni 2009
Status: Offline
Points: 34
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ivan7os Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Studeni 2009 at 18:04
i rukometaši isto imaju razvijene listove, kao i ostali sportovi s loptom, također i odbojka zato što stalno skacu i puno vježbaju za odraz kako bi poboljšali igru
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Studeni 2009 at 11:33
Originally posted by Skviki Skviki wrote:

opcenito jake noge

Postoje li neke vježbe kojima bi se mogle malo stanjiti i izdužiti? Ne u smislu produljiti nego da nisu mišicave nego onako izduljene, ženstvene.


Meni su ti noge najveca boljka - dok sam njih dovela do zadovoljavajuceg oblika, gornji dio tijela mi je - nestao. Ako si spremna i ti na to (oprez: ostaješ bez sisa ), radi jako puno kardia i, što sam vec š00 puta napisala - HODANJE, HODANJE, HODANJE!!! Hodanjem prije ljeta dobije noge za prste polizati! hihi
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Studeni 2009 at 11:54

Originally posted by Theia Theia wrote:

Originally posted by Skviki Skviki wrote:

opcenito jake noge

Postoje li neke vježbe kojima bi se mogle malo stanjiti i izdužiti? Ne u smislu produljiti nego da nisu mišicave nego onako izduljene, ženstvene.


Meni su ti noge najveca boljka - dok sam njih dovela do zadovoljavajuceg oblika, gornji dio tijela mi je - nestao. Ako si spremna i ti na to (oprez: ostaješ bez sisa ), radi jako puno kardia i, što sam vec š00 puta napisala - HODANJE, HODANJE, HODANJE!!! Hodanjem prije ljeta dobije noge za prste polizati! hihi
 

još se jedna sa propuhom na gornjem katu slaže s ovim

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Studeni 2009 at 12:39
Jel se može pridružit i jedna s propuhom na kvadrat?
Back to Top
TheOne View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote TheOne Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Lipanj 2010 at 20:38
  Ma dame moje cime se zabrinjavate.
osobno, imam jake listove prirodno još sam trenirala košarku pa su se još više razvili i to me stvarno ne zamara.
Vecinom djevojke koje s e time hvale(uski listovi) imaju neki drugi nedostatak pa pronalaze utjehu u tome.
što se tice odjece, OBOŽAVAM uske haljinice i odjevam ih što cešce mogu.
Iskreno, smatram da je bitno imati lijepe, oblikovane grudi i guzu te uski strukic.
p.s. kad ste našli u kriterijima ljepote promjer listova, ja stvarno nisam. Ako netko je nek mi, molim vas, javi


Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Lipanj 2010 at 21:37
Originally posted by TheOne TheOne wrote:

 
Ma dame moje cime se zabrinjavate.osobno, imam jake listove prirodno još sam trenirala košarku pa su se još više razvili i to me stvarno ne zamara. Vecinom djevojke koje s e time hvale(uski listovi) imaju neki drugi nedostatak pa pronalaze utjehu u tome.što se tice odjece, OBOŽAVAM uske haljinice i odjevam ih što cešce mogu. Iskreno, smatram da je bitno imati lijepe, oblikovane grudi i guzu te uski strukic.p.s. kad ste našli u kriterijima ljepote promjer listova, ja stvarno nisam. Ako netko je nek mi, molim vas, javi


ostavi me bez teksta nekako
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Lipanj 2010 at 21:38
Originally posted by ena:))) ena:))) wrote:

dal ste primjetili da  košarkaši imaju jako razvijene listove... moj brat trenira kosarku i uvjiek sam se cudila kako ima tako razvijene listove, i onda kad sam vidjela ostatak ekipe , sve mi je bilo jasno.... oni kad imaju trening ( osim sto milijun puta skoce u igri ) 80% zagrijavanja koje rade svodi se hopsanje preko klupica, na klupicu, na gredu, preko gredice, sutevi, skok sutevi.. to su bas treninzi za jacat skok, listovi tu najvise rade...


to se zove pliometrija

p.s thorn, na koju vježbu misliš, cucnjeve opterecenjem i poskokom?
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Lipanj 2010 at 22:53
AJoj, ne spominjite noge, listove, BUTINE POGOTOVO Izduziti misice i stanjiti noge, ako ti genetika nije podarila takve misice, tesko. Ja bih isto htela vretenaste misice, ali ne vredi mi i pored toliko mrsavljenja, istezanja, hodanja i trcanja, prosto nece pa to ti je.
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Lipanj 2010 at 23:18
  Hm, pa dobro, genetika.... Ja se cijeli život borim s tim nogama. Zato sad gore izgledam k'o pilic , ali sam si sredila noge. Dobro izgleda u minjaku!
Back to Top
*Tina* View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 162
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote *Tina* Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Lipanj 2010 at 23:30
eh, ja te listove nikad necu moc sredit... isto sam otisla gore a noge slabo.. prezivjela bi ja debljinu nogu samo da su vislje ali kad sam niska onda to izgleda puno gore... jedina je bedara kaj sestra ima savrsene noge, a bas sam ja morala dobiti takve listetine genetika, genetika....
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2010 at 12:49
Originally posted by *Tina* *Tina* wrote:

eh, ja te listove nikad necu moc sredit... isto sam otisla gore a noge slabo.. prezivjela bi ja debljinu nogu samo da su vislje ali kad sam niska onda to izgleda puno gore... jedina je bedara kaj sestra ima savrsene noge, a bas sam ja morala dobiti takve listetine genetika, genetika....


jao bože.. ne vidim stvarno u cemu je problem... meni je recimo super sexy kad cura ima jake listove

pojacaj gornji dio i tp je to
važno je da nemaš naslage sala, nešto mišica nece smetati
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2010 at 12:59
Originally posted by Theia Theia wrote:

ali sam si sredila noge. Dobro izgleda u
minjaku!


posalji sliku da i mi vidimo to u minjaku hehehehe

Edited by The Phoenix
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.