New Posts New Posts RSS Feed - Izgled..!?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Izgled..!?

 Post Reply Post Reply Page  <1 234
Author
themaja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Sijecanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 226
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote themaja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Veljaca 2007 at 22:55
 gotovo potpuno zadovoljna! 95% I zahvaljujuci prehrani, vjezbama i ostalom, nemam ni viska kila, ni celulita. Jedino su mi to od kad sam bila debela (prije dakle 4-5 god) strije ostale.No cujem da se to danas da laserom sredit pa vjerujem da ni toga nece biti
Back to Top
Signorina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Prosinac 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 318
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Signorina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Veljaca 2007 at 15:54
Originally posted by JustMe JustMe wrote:

mislim da je malo koja cura bas potpuno i iskreno zadovoljna sa svojim tijelom...

svi mi imamo neke dijelove koje bi voljeli popravit...ucvrstit...izravnat...podignut...i slicno... 

 

Slazem se. Ja sam poprilicno zadovoljna sa sobom, jedino kaj bi htjela iskorjenit jednom za svagda je nesto celulita na nogama. Sredim ga, ali se on vrati cim se malo opustim, i tako u nedogled. Htjela bih jos malo taj gornji vanjski dio bedara dotjerat, ali sam kruskolike gradje pa nije lako, tak da sam zadovoljna s dosad postignutim.

Back to Top
Vanja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Sijecanj 2007
Status: Offline
Points: 91
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vanja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Veljaca 2007 at 13:34
Ja sam zadovoljna od kad vidim rezultate treniranja, ima djelova na kojima treba jos raditi, ima nekih na koje niti ne mogu utjecati ali zadovoljna sam .


Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2007 at 11:51

Ja nisam ni zadovoljan ni nezadovoljan ono nesto izmedju sam , mislim da sam dosta uspio popravit treningom prije sam bio dosta mrsav moglo bi se rec previse a sad sam dobio š0 kg u zadnje dvije i pol godine , ali ima jos dosta tih stvari koje bi zelio da budu malo drukcije!

No ipak od kad treniram osjecam se nekako bolje i fizicki i psihicki i osjecam se zadovoljniji samim sobom, iako nisam neki ljepotan, nego ono sasvim prosjecnog izgleda!



 
Back to Top
Colo24 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Veljaca 2007
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Colo24 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2007 at 21:55
nisam zuadovoljan svojim izgledom uopce.... 
Back to Top
JustMe View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Sijecanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 82
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote JustMe Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2007 at 21:53

 pa i nas zanima dali si ti zadovoljna svojim izgledom...

mislim da je malo koja cura bas potpuno i iskreno zadovoljna sa svojim tijelom...

svi mi imamo neke dijelove koje bi voljeli popravit...ucvrstit...izravnat...podignut...i slicno...

s vremenom shvatis da na neke stvari ne mozes utjecat i pomiris se s njima(s krivim nogama...velikim ili krivim nosom...raznoraznim anomalijama koje su jos moguce na tijelu...)

ipak postoje i one koje mi stvaramo..uzrokujemo...i na njih mozemo utjecat...

ipak kad se sve zbroji i oduzme osmjeh na licu je sva ljepota ovog svijeta...

(ali to ne znaci da nam je to opravdanje za bit!!!)

 

 

Edited by JustMe
karmen
Back to Top
Tanja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Prosinac 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 64
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tanja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2007 at 21:36
...Zanima me koliko su ljudi zadovoljni sobom i svojim izgledom..!?
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 234
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.