New Posts New Posts RSS Feed - It's me again...
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

It's me again...

 Post Reply Post Reply Page  <12345>
Author
zvoncica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zvoncica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Svibanj 2012 at 14:46

phenix,ja sam i napisala da mi nisu dosta te bucice al ne idem u teretanu jer nemam finansijsku mogucnost sada pa moram da se snalazim kako mogu dok ne zavrsim fax. zato radim veci broj vjezbi i veci broj ponavljanja. dajem ja sebe maximalno u treningu i vise od toga,vjeruj mi...ne vjezbam ja godinu dana samo,puno vise al prije god sam radila jillian. poslije skoro svakog treninga snage,imam upalu jer mijenjam treninge,vjezbe,ponavljanja...u teretanama gdje sam ja isla,malo koja zena je pocinjala vjezbanje sa tegovima od 5kg. cak i one koje su duze u treningu ne rade sa tom tezinom. vecina ih ne moze raditi sa tezim od 2,3kg... 

u insanity programu ima jako puno vjezbi sa sklekovima pa ako ih ne moze,nece moci postici briznu kao npr vjezba gdje se radi 8 sklekova,8 mountain climber i onda skok. ok,moze raditi zenski sklek al to ce ici jako sporo onda...a desavalo se da u treninzima iz 2.mjeseca odem povratiti koliko mi bude tesko al nastavim dalje,nema odustajanja...mislim da je to dokaz koliko se daje u treninzima 

nemam pojma,ja sam shvatila da sviki nije bas u treningu... 

Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Svibanj 2012 at 14:47
Originally posted by zika zika wrote:

Nije da kurim opet vatru Phoenix, ali doma imam bucice koje kad ih natrpam na ruku i jedva držim da ne ispadnu cine 12kg zajedno

Naravno, išla sam u teretanu i gušila se u kilama, ali vec 6 mjeseci sam off nje i imat cu prebrutalnu formu za ljeto jer sam shvatila kako da izazovem mišice s manjim opterecenjem, a max.efektom

Vjeruj, ne vjeruj, ja cu dokazati uz svoju Lily da je vježbom doma s rozim utezima svašta moguce


Fulala si poantu  i uletavaš sa krivim napomenama u tudji post. Ovdje se radi o njoj , a ne pricamo o tebi dal je Zika super il nije i kaj ona može ili ne, tako da tvoji komntari ju mogu samo unazaditi u treningu ,a ne pomoci joj...nije problem u malim bucicama, problem je što NE ZNA trenirati. I hvali se da je napredovala u godinu dana do bucica od 5 kg što baš i nije za pohvalu
Mogu se iskoristiti i manje težine naravno, posebno u te kozmeticke svrhe ako znaš što radiš, ali to ovdje uopce nije slucaj tako da je potpuno beskorisan takav trening koji ce ona raditi sa rozim bucicama


Edited by The Phoenix - 24 Svibanj 2012 at 14:48
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Svibanj 2012 at 14:56
Originally posted by zvoncica zvoncica wrote:

phenix,ja sam i napisala da mi nisu dosta te bucice al ne idem u teretanu jer nemam finansijsku mogucnost sada pa moram da se snalazim kako mogu dok ne zavrsim fax. zato radim veci broj vjezbi i veci broj ponavljanja. dajem ja sebe maximalno u treningu i vise od toga,vjeruj mi...ne vjezbam ja godinu dana samo,puno vise al prije god sam radila jillian. poslije skoro svakog treninga snage,imam upalu jer mijenjam treninge,vjezbe,ponavljanja...u teretanama gdje sam ja isla,malo koja zena je pocinjala vjezbanje sa tegovima od 5kg. cak i one koje su duze u treningu ne rade sa tom tezinom. vecina ih ne moze raditi sa tezim od 2,3kg... 



Vise vjezbui i vise ponavljanja ne znaci da si time nadoknadila nedostatak intenziteta.......ukupan volumen treninga je na kraju opet bio nedovoljan za neki napredak bitni.
Ja ne znam gdje si sada kaj se tice forme i zadovoljstva istom ili zadovoljstva izgledom ako ti je to cilj a uvijek i je ,barem sporedni ako ne i primarni, ako jesi nastavi dalje, ako nisi ocisto nesto ne valja u treningu jer u tolko puno vremena treniranja si trebala biti zadovoljna ako tezis tome.
te cure koje rade u teretani, ne da ne mogu.......ne žele, ne znaju i imaju predrasude i strahove da ce izgledati nabildano ako i pogledaju isšta teže od 2 kg..........zato po teretanama i nema bas nekih fit cura uglavnom, u velikoj su manjini i to iskljucivo smao ono koje su genetski takve
Back to Top
zvoncica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zvoncica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Svibanj 2012 at 15:03
zadovoljna sam izgledom. sto se tezine tegova tice,znam da mi trebaju tezi al sad je tako kako je. bez obzira mi se tijelo jako preoblikovalo u ovoj godini dana i neki dan sam nosala televizor,tako da mi se i snaga povecalaSmile .mislila sam ubaciti tegove u torbu pa da tako povecam oterecenje. izgled je uvijek cilj,mada moj trenutni cilj je da mogu raditi zgibove,sto jos ne mogu al radim na tome..... a da,cure se uvijek boje tegova al ja nisam jedna od njih.... necu vise o sebi,ovo je ipak tema od sviki
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Svibanj 2012 at 15:44
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:


Fulala si poantu  i uletavaš sa krivim napomenama u tudji post. Ovdje se radi o njoj , a ne pricamo o tebi dal je Zika super il nije i kaj ona može ili ne, tako da tvoji komntari ju mogu samo unazaditi u treningu ,a ne pomoci joj...nije problem u malim bucicama, problem je što NE ZNA trenirati. I hvali se da je napredovala u godinu dana do bucica od 5 kg što baš i nije za pohvaluMogu se iskoristiti i manje težine naravno, posebno u te kozmeticke svrhe ako znaš što radiš, ali to ovdje uopce nije slucaj tako da je potpuno beskorisan takav trening koji ce ona raditi sa rozim bucicama


Nisam fulala poantu, povukla sam paralelu da je moguce napredovati.

Zvoncica nejde u teretanu, radi sama, pa možda to sve ide sporije zbog puno razloga koje isto znam koji su kao i ti...tako da razumijem to što je rekla i zašto je rekla. Znam da i tim komercijalnim programima postoje upute za tocno izvodjenje, pa barem neki plus...

Za sve ostalo je potrebno puno znanja i istraživanja (onaj dio u kojem sam se hvalila sa sobom), sasvim se s tim slažem.

Kao što sam vec rekla u nekim od postovima prije, neka naprave treninge prema svom izgledu, ako treba ja cu im svima poslati kao što sam vec sto puta ljudima slala - vježbe, cak cu joj i poslat složene ako treba i upute, boli me djon. Ali ne možeš rec da nece postic niš bucicama. To što 80% ljudi ne zna trenirat, to je sasvim druga stvar...

Al tu joj ne ce pomoc nit teretana niti utezi dok god ne promijeni nacin na koji gleda trening i napredak te svoje granice.

Edited by zika - 24 Svibanj 2012 at 15:45
LiveStrong
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Svibanj 2012 at 16:13
Originally posted by zika zika wrote:

Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:


Fulala si poantu  i uletavaš sa krivim napomenama u tudji post. Ovdje se radi o njoj , a ne pricamo o tebi dal je Zika super il nije i kaj ona može ili ne, tako da tvoji komntari ju mogu samo unazaditi u treningu ,a ne pomoci joj...nije problem u malim bucicama, problem je što NE ZNA trenirati. I hvali se da je napredovala u godinu dana do bucica od 5 kg što baš i nije za pohvaluMogu se iskoristiti i manje težine naravno, posebno u te kozmeticke svrhe ako znaš što radiš, ali to ovdje uopce nije slucaj tako da je potpuno beskorisan takav trening koji ce ona raditi sa rozim bucicama


Nisam fulala poantu, povukla sam paralelu da je moguce napredovati.

Zvoncica nejde u teretanu, radi sama, pa možda to sve ide sporije zbog puno razloga koje isto znam koji su kao i ti...tako da razumijem to što je rekla i zašto je rekla. Znam da i tim komercijalnim programima postoje upute za tocno izvodjenje, pa barem neki plus...

Za sve ostalo je potrebno puno znanja i istraživanja (onaj dio u kojem sam se hvalila sa sobom), sasvim se s tim slažem.

Kao što sam vec rekla u nekim od postovima prije, neka naprave treninge prema svom izgledu, ako treba ja cu im svima poslati kao što sam vec sto puta ljudima slala - vježbe, cak cu joj i poslat složene ako treba i upute, boli me djon. Ali ne možeš rec da nece postic niš bucicama. To što 80% ljudi ne zna trenirat, to je sasvim druga stvar...

Al tu joj ne ce pomoc nit teretana niti utezi dok god ne promijeni nacin na koji gleda trening i napredak te svoje granice.

Ma jesi, jesi, samo si se isla malo pohvalit Wink
Eto,posalji joj upute, program i sve ostalo pa stvar riješena, a ne da doma radi Ab wheel u nadi da ce skinut salo s trbuha.
Btw. ovo se sve odnosili na Skviki, en na Zvoncicu.zvoncica je preporucila Jilian i roza bucice , za što se ja nikako ne slažem i smatram da ona nema šta s njima raditi da nece s njima postici ništa. I nije druga stvar to što 80% ljudi ne zna trenirati , to je jedino bitno.Nisam rekao da bucicama nece ništa postici, nego da nece postici ništa  bucicama od 3 kg šta god radila. daleko bolje je koristiti svoje tijelo nego koristiti neprimjerene težine.Iako je i ovo glupa izjava jer se bucica od 3 kg ne može nazvati treniranjem s vanjskim opterecenjem.....

PS. kakav je to program koji se radi prema svom izgledu?
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Svibanj 2012 at 23:31
Phoenix, sry, al naporan si mi malo, iskreno
LiveStrong
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Svibanj 2012 at 23:37
Originally posted by zika zika wrote:

Phoenix, sry, al naporan si mi malo, iskreno


Tvoj problem, get used to it Wink
A i ako ti je to najajci argument za gluposti koje si napislaa gore nek ti budeWink

PS.
Odjednom si postala jako pametna , pa zato valjda odjednom na svakon drugom topicu tvoji cinicni  komentari kak volis ovaj forum ponekad, kak bi neke postove trebalo brisat i kolutanja ocima , a do neki dan si upravo ti bulaznila o truljenju hranje u trbuhu i da se voce ne jede s drugom hranomLOL


Edited by The Phoenix - 24 Svibanj 2012 at 23:38
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Svibanj 2012 at 23:42
LiveStrong
Back to Top
ambiciozna View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 153
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ambiciozna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Svibanj 2012 at 09:33
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:




PS.Odjednom si postala jako pametna , pa zato valjda odjednom na svakon drugom topicu tvoji cinicni  komentari kak volis ovaj forum ponekad, kak bi neke postove trebalo brisat i kolutanja ocima , a do neki dan si upravo ti bulaznila o truljenju hranje u trbuhu i da se voce ne jede s drugom hranomLOL



da,baš sam to primjetila...što ti se dogadja zika cemu ti cinicni komentari, radije ne komentiraj ništa..
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Svibanj 2012 at 09:52
Tražili ste, ok!

Vaš forum, uživajte u njemu!
LiveStrong
Back to Top
Skviki View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Rujan 2009
Status: Offline
Points: 475
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Skviki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Svibanj 2012 at 10:34
o zaboga u šta se pretvorila moja tema :)

tko se tuce taj se voli nj nj nj :)

a ak roze bucice zamijenim plavima oce to onda bit bolje?    

šalu na stranu - kondicija mi je u banani pa cak i dok sam išla redovno na step aerobik godinama na nogama nisam imala teže utege od 1 kg i to mi je bilo sasvim dovoljno ... nisam neka izdržljivica...kaj da vam velim :(

da pozdravim tu svoju Gym Girl koja mi je i prije puno pomogla sa svojim savjetima

kako jedem? a cuj, kako kad ..
evo primjer

ujutro pojedem zobene s jogurtom (to ovisi kad se zbudim)
nakon 2 sata ja sam FUL gladna pa pojedem jabuku
onda nemrem docekat da prodje još sat dva jer sam FUL gladna i kad dodje rucak na red vec se tresem :( - za rucak pojedem tanjur variva s povrcem sa kriškom dvopeka ili pola posnog + 2 žlice jogurta + 1 paprika ili 3 kuhana jaja + neka zelenjava ili posni uz to
navecer si radim salate s tunjevinom i povrcem pa to jedem bez dvopeka

ali oko 22 sata , 23 sata ja bi pojela sve živo .. moj mops mi tad izgleda ko neka fina pecenka (haha ko u crticu) i onda si govorim necu necu necu al kakvi...nemrem zaspat ak sam gladna i onda odem do frižidera i da prostite sh*t.... :(

i baš si od zadnjih 2 tjedna vidim kao neku promjenu na sebi i ljudi pocinju primjecivati...stanem na vagu a ono 77,3 - kad me infarkt nije trefio
Back to Top
Skviki View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Rujan 2009
Status: Offline
Points: 475
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Skviki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Svibanj 2012 at 10:36
+ u PMS-u sam pa sam napuhana ko luft madrac pa sam si dodatno fuj :((
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Svibanj 2012 at 11:08
Je ti ne govori nešto to što si stalno ful gladna?


Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Svibanj 2012 at 11:17
joj, joj skviki Smile

Ajmo još par pitanja...

1.Koliko zobenih pojedeš ujutro?
2. Zašto samo jabuku? A još si i gladna...bojiš da bi još nešto bilo previše? Inace, mene jabuka još više razgladni..
3. samo varivo s povrcem? Proteini? Pola posnog, onog od 500g ili 250g? Smile
4. Kad je vecera, u koliko sati, koliko tunjevine staviš?
5. Koji je razmak izmedju rucka i vecere i jedeš li što izmedju? Jabuku ne brojim  Tongue

Premalo jedeš skviki...zato i jesi gladna...
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Skviki View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Rujan 2009
Status: Offline
Points: 475
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Skviki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Svibanj 2012 at 11:27
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

joj, joj skviki SmileAjmo još par pitanja...1.Koliko zobenih pojedeš ujutro?2. Zašto samo jabuku? A još si i gladna...bojiš da bi još nešto bilo previše? Inace, mene jabuka još više razgladni..3. samo varivo s povrcem? Proteini? Pola posnog, onog od 500g ili 250g? Smile4. Kad je vecera, u koliko sati, koliko tunjevine staviš? 5. Koji je razmak izmedju rucka i vecere i jedeš li što izmedju? Jabuku ne brojim  TonguePremalo jedeš skviki...zato i jesi gladna...



haj dalila :* ... znam da bi to znacilo da premalo jedem...ali ako povecam necu ništa skinuti, zar ne?

Gym:

1) oko 50 g
2) pa ono..najmanje kalorija a bar nekaj stavim u usta (a i mene razgladni ... :( )
3) uglavnom je samo povrtno varivo tipa djuvedj ili tak nešto , ali nekad bude tu cca 150 g pilecih prsa uz to. ako jesem posni pojedem pola od one velike pikse .. dakle 250
4) vecera je oko 7 ili 8 .. u salatu ide jedna konzerva tune
5) razmak izmedju glavnih obroka mi bude oko 4 sata



Edited by Skviki - 25 Svibanj 2012 at 11:28
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.