New Posts New Posts RSS Feed - It is simple
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

It is simple

 Post Reply Post Reply Page  <1 2345>
Author
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2010 at 22:10
 nesto cisto sumnjan da ona ne pazi al eto, necemo sad i o tome jos
Back to Top
Ann View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 15 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 764
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ann Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2010 at 22:14
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

 nesto cisto sumnjan da ona ne pazi al eto,
necemo sad i o tome jos


A jbg, nisam to izmislila, vec sam pogledala njen video.

Evo ga

2:36
http://www.bodyrock.tv/20š0/03/09/your-fitness-faqs-
answered/

Edited by Ann
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2010 at 22:39
Originally posted by Ann Ann wrote:

Originally posted by zmaj zmaj wrote:

 nesto cisto sumnjan da ona ne pazi al eto,
necemo sad i o tome jos


A jbg, nisam to izmislila, vec sam pogledala njen video.

Evo ga

2:36
http://www.bodyrock.tv/20š0/03/09/your-fitness-faqs-
answered/



ovo o ne korištenju suplemenata mi je malo bezveze
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2010 at 22:42
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by Ann Ann wrote:

Originally posted by zmaj zmaj wrote:

 nesto cisto sumnjan da ona ne pazi al eto,
necemo sad i o tome jos


A jbg, nisam to izmislila, vec sam pogledala njen video.

Evo ga

2:36
http://www.bodyrock.tv/20š0/03/09/your-fitness-faqs-
answered/



ovo o ne korištenju suplemenata mi je malo bezveze


Tako je.. podrzavam uzimanje proteina itd, ali tolika briga oko hrane, svakodnevno racunanje kalorija, brojanje P, UH i M i nerviranje oko toga smatram da je nepotrebno.. treba odradit dobar trening, odradit kardio svaki dan ako treba i to je to.. a hranu uzimat u umjerenim kolicinama, svega da je zastupljeno i svi ce biti zadovoljni (osim ovdje na forumu)
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2010 at 22:57
Originally posted by davor23 davor23 wrote:


Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by Ann Ann wrote:

Originally posted by zmaj zmaj wrote:

 nesto cisto sumnjan da ona ne pazi al eto,
necemo sad i o tome jos


A jbg, nisam to izmislila, vec sam pogledala njen video.

Evo ga

2:36
http://www.bodyrock.tv/20š0/03/09/your-fitness-faqs-
answered/



ovo o ne korištenju suplemenata mi je malo bezveze
Tako je.. podrzavam uzimanje proteina itd, ali tolika briga oko hrane, svakodnevno racunanje kalorija, brojanje P, UH i M i nerviranje oko toga smatram da je nepotrebno.. treba odradit dobar trening, odradit kardio svaki dan ako treba i to je to.. a hranu uzimat u umjerenim kolicinama, svega da je zastupljeno i svi ce biti zadovoljni (osim ovdje na forumu)


Ma ono.. na stranu whey cak i kreatin.. ali zašto bi bježao od suplemenata za zdravlje zglobova i slicnih stvari?
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2010 at 23:41
  a to ne znam.. jel tebi pomogao glukozamin (ili sto vec )koji si bio narucivao?
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Travanj 2010 at 00:06
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

 
a to ne znam.. jel tebi pomogao glukozamin (ili sto vec )koji si bio narucivao?


a cuj, glukozamin samo sprijecava trošenje hrskavice i to ne možeš osjetiti u biti ali msm i kondotroin pomažu protiv bolova ukocenosti i tako! Pošto sam trenutacno na terapijama nakon operacije ramena, koristim to troje... a bojim se prestati da testiram kako bi bilo bez toga
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Ann View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 15 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 764
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ann Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Travanj 2010 at 09:02
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by Ann Ann wrote:

Originally posted by zmaj zmaj wrote:

 nesto cisto
sumnjan da ona ne pazi al eto,
necemo sad i o tome jos


A jbg, nisam to izmislila, vec sam pogledala njen video.

Evo ga

2:36
http://www.bodyrock.tv/20š0/03/09/your-fitness-faqs-
answered/



ovo o ne korištenju suplemenata mi je malo bezveze


Zašto?
Povjerenje u vlastito tijelo nikako ne može biti bezveze.
Pogledajmo samo što sve naša tijela mogu sama i cije
funkcioniranje još ni danas ne razumijemo u potpunosti,
ali znamo da nam trebaju suplementi da bi funkcioniralo
bolje? Ja mislim da smo mi samo malo popušili pricu na
kojoj netko izvrsno zarađuje.

(Na stranu bolesti. Govorim o zdravom tijelu.)
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Travanj 2010 at 09:10
  U principu....ni ne moramo mi uzimati ništa od svih tih dodataka prehrani...apsolutno nitko nikoga na to ne sili.... ono..ali lakše je tako...pogorovo sa obzirom na nacin i tempo života...
a da živimo u kapitalizmu....živimo....sami smo ga htjeli i sami smo ga izmislili..... od kozmetike, dodataka prehrani...modne industrije...pa da idemo u daljnje krajnosti....sve je to stvoreno da od nas izvuce pare.....

 Nekako sumnjam da je Zuzane natural ovakva..nožda je..ali sumnjam..a ako je..ima hebeno dobru genetiku...jer mnoge sportašice treniraju i više od nje..pa imaju ipak malo veci BF..ona je rippana maximalno..a to je za ženu jako teško postici... no....svatklo vjeruje što želi....

 I mislim da bez obzira koliko mi detaljno pricamo o prehrani ovako ili onako...svi mi malo ipak odskocimo od tih pravila... OK:..trenutno sam na režimu di dosta gledam na to.... i ok mi je da sam naucila...jer smatram da nije ispravno jesti kako vecina NORMALNIH jede....

 Kužim o cemu Davor govori....ali ipak mislim da vecina od nas nije tako duboko zaglibila...


Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Travanj 2010 at 09:19

 Davore, razumijem ja i tebe i slažem se u jednom dijelu a to je da se sigurno nebi SVI trebali zamarat oko toga. Ako nekog to MUcI, onda nek se ne zamara - to je ono što ti pokušavam rec cijelo vrijeme :) Znaci ono što je Illy rekao....ako mene junk ne cini sretnom (nekad mi se naravno jede pa me ucini sretnom ) ali u vecini slucajeva cu rađe krknut krcat tanjur povrca i nekog mesa ili ribe i guštat u tome 20 min, nego otvorit neku cokoladicu i smotat je u minuti i ostat gladna :)

Spominješ nerviranje oko brojanja tih gramaža, racunanje kalorija...evo da ti pravo kažem ja sam tek jucer sebi iz fore i da vidim malo di sam, izracunala koliko bi tocno trebala unosit i koliko bi to tocno svega trebalo bit po svakom obroku - do danas sam jela otprilike - od oka - da bi skužila da sam jela malo premalo :) Al eto, ja se cijelo ovo vrijeme nisam "zamarala" gramažama, samo pravilnim kombinacijama - i u tome ne vidim ništa loše, dapace voljela bi kad bi i drugi malo pripazili na to jer ono što vidim zadnje vrijeme po gradu ne ide na dobro...welcome to America..

Druga stvar - okolina. Meni je baka kuhala svaki dan do par godina unazad i bilo je tu svega i svacega. Super, dođem doma na kuhano i ne zamaram se nicim. Al nešto mi je kuhalo u glavi...i u bedrima :)) onda sam si posložila prioritete i uzela kuhacu u ruke. Danas kuham za mene i mamu i vecinom svi jedemo isto, ako one požele nešto drugo ja si pripremim svoje. Dal mi je teško? Nije, napokon se dobro osjecam. Skužila sam na što mi tijelo najbolje reagira i to je to. Jesam li rob? Ne, radim ono što osjecam da je dobro ZA MENE.

Thorn je dobro rekao....ne znam zašto ljudi misle da se ne može živjet bez svih tih gluparija od hrane, to sam i ja negdje cini mi se napisala....to se cak i ne može nazvat hranom. Normalno da je ok uzet nešto s vremena na vrijeme (to i ja radim vjerovali ili ne), ali uzmi jedan dan, uzmi drugi dan, uzmi treci....suma je zna se koja - a sve se zbraja. Opet - nekome više, nekome manje ali poanta je - smisao života nije u ovim ili onim pravilima, prehrane ili bilo cega - nego u osjecaju da radiš pravu stvar za sebe. Ako to nekom znaci brojanje grama i miligrama - onda je to to, što god drugi mislili o tome. Da smo svi isti, nebi bilo ovako zabavno

 

Edited by Gym_girl
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Travanj 2010 at 09:33
  Eto ga, nekom nešto odgovara i radit ce onako kako mu odgovara.
Da smo svi isti ovaj forum niti bilo koji drugi nebi postojao, svi drugacije razmišljamo i imamo razlicite prioritete, tako da ce svatko radit onako kako želi, netko ce brojat grame, netko ce jest bureke. Uglavnom svi smo ljudi i hebiga, štaš zajebani smo.
Rijeąeno na PM.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Travanj 2010 at 09:58
 illy ja koristin osteo bi flex, i nisan primjetija neko poboljsanje nisan prije ima neke bolove, sad se ponekad jave, ali sve vise mi se cini tocna ona strana price da ti sastojci iz tableta nemogu doc uopce do hrskavice, e sad jeli istina ili nije neznan
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Travanj 2010 at 09:59

Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

   Uglavnom svi smo ljudi i hebiga, štaš zajebani smo.
 

Najbolji zakljucak

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Travanj 2010 at 12:02
Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

 
netko ce brojat grame, netko ce jest bureke.


a ponekad ce jednako napredovati
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Travanj 2010 at 12:05
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

 
netko ce brojat grame, netko ce jest bureke.


a ponekad ce jednako napredovati


Da, to je taj okrutni dio bb-a i fitnessa
Rijeąeno na PM.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Travanj 2010 at 13:01

 Zapravo su sve te gramaže, brojanja, kalkuliranja, spajanja i odvajanja i ostale finese razlika između ostalih foruma gdje je ekipa malo više zabrijana za sve to i gdje je to svima normalno, i ovoga gdje se više promovira jedan zdrav život - odnosno onaj koji bi vecina ljudi mogla i trebala provodit. Zato to možda tu nekima zvuci too much - ali neka si svi od svih tih potrebnih i nepotrebnih savjeta uzmu koliko im treba . Ja drugima ostavljam umjereno, a sebi sitnice da se igram ;))

Isto tako, vidiš recimo Davore, razlika u ukusima....ti si rekao negdje da voliš kad su cure mekane  Eto super, zašto ne! Ja recimo obožavam vidit utreniranu, definiranu curu sa jacim rukama i ramenima, ravnim i kamenim trbuhom itd...da sad ne nabrajam, slike mi sve govore...uglavnom da se vidi da radi ko konj i da se ne raspadne ako joj neko stavi malo težu vrecicu u ruku :) Znaci, da ja hocu bit "mekana" i prosjecne kilaže mogla bi brljat s prehranom i pomalo preskakat treninge, skakat po orbitreku povremeno itd....al ne, ja želim nešto drugo što od mene zahtijeva puno više rada i odricanja. I usput - zabavno mi je :)

I tebi i tvojoj curi je vjerojatno gušt otic negdje nešto fino i bez opterecenja pojest jelda? A meni i mom dragom je najveci gušt odradit trening zajedno vikendom, poslije još malo prošetat i otic doma pojest nešto kvalitetno :) ...i cekat sljedeci trening :) Kužiš bit? Ko voli, nek izvoli

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 2345>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.