New Posts New Posts RSS Feed - It is simple
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

It is simple

 Post Reply Post Reply Page  <1234 5>
Author
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2010 at 14:28
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

 Soner de ti riješi tog davora na PM, poceo je filozofirat



Nemoze nitko moju tvrdoglavost rijesit
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2010 at 15:09

hehe ali gledaj Davore...pa nemaju svi iste ciljeve!

Ovo što ti govoriš za 3 puta tjedno treninga i malo pažnje kod jela...misliš da ce to kod svih tako funkcionirat? Odnosno, da ne bude zabune...ja tu ne govorim o nekome ko varira prema prosjecnom izgledu i nekom zdravom životu...za njih ok, iako bi kod nekih i to bilo premalo..

Ti ocito ne možeš živjet na takav nacin da ti sve bude podređeno prehrani i treningu i to je sasvim ok! štoviše, mali postotak ljudi može živjet tako! I taj mali postotak ljudi ni ne zna živit drukcije...ne blebetam bezveze jer sam i ja takva, a i imam istu osobu uz sebe s kojom planiram živit upravo takav život, da ne govorim da se nešto nabrijavamo na natjecanja zadnje vrijeme.. :)

šta ti hocu rec....opet stvari gledaš iz svog kuta  Normalno da vecina nece komplicirat jer im se nece dat komplicirat ali uvijek ce postojat postotak ljudi koji ce svoj život posvetit "sitnicama" i ulaženjima u detalje - jer ce tražit svakakve nacine da napreduju.

Na kraju, da ne ponavljam, ostatak onog što bi htjela rec napisano je u sonerovom postu :)

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2010 at 15:20
 natecanja,hm
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2010 at 18:33
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

hehe ali gledaj Davore...pa nemaju svi iste ciljeve!

Ovo što ti govoriš za 3 puta tjedno treninga i malo pažnje kod jela...misliš da ce to kod svih tako funkcionirat? Odnosno, da ne bude zabune...ja tu ne govorim o nekome ko varira prema prosjecnom izgledu i nekom zdravom životu...za njih ok, iako bi kod nekih i to bilo premalo..

Ti ocito ne možeš živjet na takav nacin da ti sve bude podređeno prehrani i treningu i to je sasvim ok! štoviše, mali postotak ljudi može živjet tako! I taj mali postotak ljudi ni ne zna živit drukcije...ne blebetam bezveze jer sam i ja takva, a i imam istu osobu uz sebe s kojom planiram živit upravo takav život, da ne govorim da se nešto nabrijavamo na natjecanja zadnje vrijeme.. :)

šta ti hocu rec....opet stvari gledaš iz svog kuta  Normalno da vecina nece komplicirat jer im se nece dat komplicirat ali uvijek ce postojat postotak ljudi koji ce svoj život posvetit "sitnicama" i ulaženjima u detalje - jer ce tražit svakakve nacine da napreduju.

Na kraju, da ne ponavljam, ostatak onog što bi htjela rec napisano je u sonerovom postu :)



Smatram da osobe koje se ne natjecu, ne moraju toliko gledat u detalje i odricat se puno.. Mislim da vecina na ovom forumu mogu ostvaririti svoje ciljeve (ako su realni) sa manjim odricanjima i manjim filozofiranjem oko prehrane i vjezbanja.. Ako je cilj izgledati kao lupam npr. Sylvester Stallone, koji i nije toliko krupan, bez steroida je to jako tesko..

Smatram da je glupo zivot podredit prehrani.. trening je stvarno uzitak (slobodno to mogu reci jer sam bio i natjecatelj u sportu), ali to je neusporedivo sa filozofiranjem oko prehrane.. Stvarno ispadamo ROBOVI SVOJIH TIJELA!!!
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2010 at 18:55
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

 
Smatram da osobe koje se ne natjecu, ne moraju toliko gledat u detalje i odricat se puno.. Mislim da vecina na ovom forumu mogu ostvaririti svoje ciljeve (ako su realni) sa manjim odricanjima i manjim filozofiranjem oko prehrane i vjezbanja.. Ako je cilj izgledati kao lupam npr. Sylvester Stallone, koji i nije toliko krupan, bez steroida je to jako tesko..

Smatram da je glupo zivot podredit prehrani.. trening je stvarno uzitak (slobodno to mogu reci jer sam bio i natjecatelj u sportu), ali to je neusporedivo sa filozofiranjem oko prehrane.. Stvarno ispadamo ROBOVI SVOJIH TIJELA!!!


Znaš kako se kaže, kako jedeš, tako i izgledaš

Ti kažeš da ispadamo robovi svojih tijela, ja bih rekao da bi robovi svojih tijela ispali tek onda kad bi se zapustili i kad bi imali š50-ak kg s ogromnim bf-om.Eh tad bi nam i zdravlje bilo veoma ugroženo.

Sad se zapitaj ovako:
što nam sve odricanje i uredna prehrana donose?
-vecu privlacnost suprotnom spolu
-manju mogucnost oboljevanja od raznih bolesti
-bolje performanse u sportovima
-veci ugled u društvu
-veca uspješnost u poslovnoj karijeri
-vece osobno zadovoljstvo
-mogao bih nabrajat do sutra...

Mislim da zdrava i uravnotežena prehrana ima više pluseva nego minusa, stoga ne vidim razlog zašto se nebi hranili kako treba.

A na kraju, mislim da si nitko na forumu ne uskrati neki kebab ili nešto slicno kad ima priliku.


Rijeąeno na PM.
Back to Top
Ann View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 15 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 764
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ann Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2010 at 19:11
Totalno kužim što Davor govori i ovih dana i sama o tome
razmišljam i malo sam "overload" sa vlastitim opsjedajucim
mislima što kad, zašto i kako.....u vezi treninga,
hrane...too much energije i misli usmjereno u to.

I da, Davor, blog post bi bio izvrstan u tom smislu. Tako
ceš bolje iskristalizirati svoje misli i izraziti ih. Baš
me zanima. :)))
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2010 at 19:13
  Mislim da se Davor malo preispituje.... možda ti je trenutno teško... ali ipak mislim da je vecini nas...ovo vec postala rutina.... al tebe izgleda malo kopka..jer si drugaciji od drugih... Ajde...piši taj blog...da vidimo...
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2010 at 19:19
Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

 
Smatram da osobe koje se ne natjecu, ne moraju toliko gledat u detalje i odricat se puno.. Mislim da vecina na ovom forumu mogu ostvaririti svoje ciljeve (ako su realni) sa manjim odricanjima i manjim filozofiranjem oko prehrane i vjezbanja.. Ako je cilj izgledati kao lupam npr. Sylvester Stallone, koji i nije toliko krupan, bez steroida je to jako tesko..

Smatram da je glupo zivot podredit prehrani.. trening je stvarno uzitak (slobodno to mogu reci jer sam bio i natjecatelj u sportu), ali to je neusporedivo sa filozofiranjem oko prehrane.. Stvarno ispadamo ROBOVI SVOJIH TIJELA!!!


Znaš kako se kaže, kako jedeš, tako i izgledaš

Ti kažeš da ispadamo robovi svojih tijela, ja bih rekao da bi robovi svojih tijela ispali tek onda kad bi se zapustili i kad bi imali š50-ak kg s ogromnim bf-om.Eh tad bi nam i zdravlje bilo veoma ugroženo.

Sad se zapitaj ovako:
što nam sve odricanje i uredna prehrana donose?
-vecu privlacnost suprotnom spolu
-manju mogucnost oboljevanja od raznih bolesti
-bolje performanse u sportovima
-veci ugled u društvu
-veca uspješnost u poslovnoj karijeri
-vece osobno zadovoljstvo
-mogao bih nabrajat do sutra...

Mislim da zdrava i uravnotežena prehrana ima više pluseva nego minusa, stoga ne vidim razlog zašto se nebi hranili kako treba.

A na kraju, mislim da si nitko na forumu ne uskrati neki kebab ili nešto slicno kad ima priliku.




Ja jedno, ti drugo.. jedno je zdrava prehrana, a jedno je pazit dal ces sa UH unijet koji gram masnoce.. Zar je zdrava prehrana kad netko izbacuje UH? Ili je zdravije dnevno oko 40% ukupnog unosa da bude UH? kada ces imat vise snage? Sa kojom prehranom ces bolje razmisljat i biti manje nervozan? Razmisli malo..

A glede mojih rijeci da smo robovi svog tijela, e pa jesmo.. npr pojeli bi cokoladu, i onda razmislis kako ako je pojedes, mozda ces dobit sala i vidis da je bolje za tih 500kcal pojest 250g piletine.. a zasto?zbog izgleda..

Mislis da sportasi ne jedu cokolade itd? Pa pogledaj sto jede jedan plivac, sad neznam dal je to bio Ian Thorpe ili koji drugi.. uglavnom dnevno oko š5 000 kcal, a od toga pola junk food.. i jel to utjece na njegove performanse? naravno da ne..

Veci ugled u drustvu? U kakvom drustvu? U drustvu normalnih ljudi mozda ce gledat dal ti imas 3,4 kg viska?? ccc

Jel debljina od Oprah umanjuje njen uspjeh?? Ili se mozda nesto drugo gleda? Nazalost, kod zaposljavanja ce prije gledat elegantnu osobu nego neku debelu, ali sada govoreci ako netko ima viska par kg, to nema nikakve veze..




I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Ann View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 15 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 764
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ann Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2010 at 19:23
Davore-pa vec kad pogledaš preporucenu prehranu npr. P90x
programa, vidjet ces da je za 3 mjesec preporucljivo
konzumirati 20%protina, 20%masti i ostalo UH. Upravo radi
vece energije za teže treninge!
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2010 at 19:30
Originally posted by Ann Ann wrote:

Davore-pa vec kad pogledaš preporucenu prehranu npr. P90x
programa, vidjet ces da je za 3 mjesec preporucljivo
konzumirati 20%protina, 20%masti i ostalo UH. Upravo radi
vece energije za teže treninge!


Pa svuda se preporuca da su UH 40-50 % dnevnog unosa kalorija, ako ne i vise.. a onda proteini i masti..

Mozda kad bi pola forumasa manje vremena provodilo na forumu, a vise na treningu i radovima oko kuce ili sto god vec imali, nebi morali toliko svog vremena posvecivati na razmisljanje o prehrani i uskracivati si UH..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2010 at 19:37

Originally posted by davor23 davor23 wrote:


Smatram da osobe koje se ne natjecu, ne moraju toliko gledat u detalje i odricat se puno.. Mislim da vecina na ovom forumu mogu ostvaririti svoje ciljeve (ako su realni) sa manjim odricanjima i manjim filozofiranjem oko prehrane i vjezbanja.. Ako je cilj izgledati kao lupam npr. Sylvester Stallone, koji i nije toliko krupan, bez steroida je to jako tesko..

Smatram da je glupo zivot podredit prehrani.. trening je stvarno uzitak (slobodno to mogu reci jer sam bio i natjecatelj u sportu), ali to je neusporedivo sa filozofiranjem oko prehrane.. Stvarno ispadamo ROBOVI SVOJIH TIJELA!!!
 

možda ali trajat ce duže to dolaženje do cilja...

i opet...netko ce se morat više, netko manje odricat za istu stvar! Eto uzet cu sebe kao primjer...zahvaljujuci svojoj genetici, sporom metabolizmu, a i inace višegodišnjoj sklonosti više sjedenju nego kretanju - samo da bi izgledala prosjecno se moram na glavu postavit, a kamoli tek da bi postigla nešto više od svog tijela! Pa covjece, meni je dovoljno da se na kratko ostavim treninga i zabrljavim s prehranom i ode sve u klinac - uvjerila sam se u to puno puta! Dakle, uzmimo u obzir i to....dosta njih izgleda super bez da mrdne malim prstom i sve je to divno i krasno ali jbga ta nisam, a ima nas još - take it or leave it.

Druga stvar...život podredit prehrani? Soner je to lijepo napisao..... šta znaci život podredit prehrani? Nije li baš ta prehrana ono što te drži na životu? ;) Ne trebamo bit opsesivni freakovi ali zvat nekog ko se brine o prehrani robom svoga tijela mi je presmiješno i više mi zvuci kao izgovor....

Netko ce jest sve i svašta, netko ce brojat svaki gram....nitko ne kaže da se treba ili ne treba niti prvo niti drugo. cinjenica je da ce netko stvarno morat potegnut malo više ako nije blagoslovljen i ako želi izgledat izvan prosjeka - ali to je opet želja pojedinca, i ne vidim razlog da onaj koji se tako dobro osjeca, to i ne radi. Pa makar i cijeli život. Ako tebe to ne veseli, nemoj

 

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2010 at 19:44


 

Necu imenovat jednu osobu sa foruma, ali rekla je kada dodje u goste, i kada joj se ponudi kolac ili sto slicno, ona to odbije.. Zar je to normalno? Mislim da nije..

Preporuca se da se jede svaka 3h.. zar doktor na poslu moze jesti svaka 3h? Smatram da osobe koje nemaju bas previse obaveza u zivotu, tj. imaju previse slobodnog vremena, kao ja i mnogi ovdje, mogu filozofirat oko prehrane i treninga itd.. Ali danas je zivot toliko uzurban i tolika je napetost da srecom vecina ni ne razmislja o tome..



Edited by Gym_girl
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2010 at 19:49
Originally posted by davor23 davor23 wrote:



Ja jedno, ti drugo.. jedno je zdrava prehrana, a jedno je pazit dal ces sa UH unijet koji gram masnoce.. Zar je zdrava prehrana kad netko izbacuje UH? Ili je zdravije dnevno oko 40% ukupnog unosa da bude UH? kada ces imat vise snage? Sa kojom prehranom ces bolje razmisljat i biti manje nervozan? Razmisli malo..

Gdje si procitao da sam ja napisao da treba izbacit UH??

Originally posted by davor23 davor23 wrote:


A glede mojih rijeci da smo robovi svog tijela, e pa jesmo.. npr pojeli bi cokoladu, i onda razmislis kako ako je pojedes, mozda ces dobit sala i vidis da je bolje za tih 500kcal pojest 250g piletine.. a zasto?zbog izgleda..

Neznam za tebe, ali meni je prehrana sad rutina i tocno znam kad šta jedem.Kad mi se jede neki junk pojedem ga, naravno da ga necu uskratit.Ta želja mi se ne javlja cesto, vjeruj mi.

Originally posted by davor23 davor23 wrote:


Mislis da sportasi ne jedu cokolade itd? Pa pogledaj sto jede jedan plivac, sad neznam dal je to bio Ian Thorpe ili koji drugi.. uglavnom dnevno oko š5 000 kcal, a od toga pola junk food.. i jel to utjece na njegove performanse? naravno da ne..


Mislim da je taj plivac Phelps.Naravno da može jesti toliku kolicinu hrane kad ima 2-3 treninga dnevno i veliku kolicinu AAS-a na raspolaganju,to vec svi znaju.


Originally posted by davor23 davor23 wrote:



Jel debljina od Oprah umanjuje njen uspjeh?? Ili se mozda nesto drugo gleda? Nazalost, kod zaposljavanja ce prije gledat elegantnu osobu nego neku debelu, ali sada govoreci ako netko ima viska par kg, to nema nikakve veze..


Zašto nažalost?
Jel problem zato što si je netko dao truda da bude elegantan?


Rijeąeno na PM.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2010 at 19:53
Originally posted by davor23 davor23 wrote:


Necu imenovat jednu osobu sa foruma, ali rekla je kada dodje u goste, i kada joj se ponudi kolac ili sto slicno, ona to odbije.. Zar je to normalno? Mislim da nije..

Preporuca se da se jede svaka 3h.. zar doktor na poslu moze jesti svaka 3h? Smatram da osobe koje nemaju bas previse obaveza u zivotu, tj. imaju previse slobodnog vremena, kao ja i mnogi ovdje, mogu filozofirat oko prehrane i treninga itd.. Ali danas je zivot toliko uzurban i tolika je napetost da srecom vecina ni ne razmislja o tome..

 
   

Normalno...šta znaci normalno? Normalno...za tebe? Tako je vec bolje  TEBI nije normalno, jer ti se ne odbija taj kolac i ako ga odbiješ osjecaš se posrano jelda? Onda ga ne odbijaj! Ja ga isto cesto odbijem, a nekad kad mi se jede ne odbijem - u svakom slucaju se osjecam dobro. Ako ga ne pojedem jer mi se ne jede, ok. Ako ga pojedem jer mi se jede, opet ok.

Doktor? Ovisi kakve ciljeve ima taj doktor :)) Pa ne kažemo mi da se SVI moraju pridržavat ovih jelovnika! Mi samo dajemo savjete i ideje kako što brže i kvalitetnije ostvarit željeno, a kako ce to ko moc i htjet uklopit u svoj raspored, to je na svakome pojedinacno. Još cu jednom ponovit - nemaju svi iste ciljeve. Doktor i ja ih sigurno nemamo

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2010 at 19:57
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Originally posted by davor23 davor23 wrote:


Necu imenovat jednu osobu sa foruma, ali rekla je kada dodje u goste, i kada joj se ponudi kolac ili sto slicno, ona to odbije.. Zar je to normalno? Mislim da nije..

Preporuca se da se jede svaka 3h.. zar doktor na poslu moze jesti svaka 3h? Smatram da osobe koje nemaju bas previse obaveza u zivotu, tj. imaju previse slobodnog vremena, kao ja i mnogi ovdje, mogu filozofirat oko prehrane i treninga itd.. Ali danas je zivot toliko uzurban i tolika je napetost da srecom vecina ni ne razmislja o tome..

 
   

Normalno...šta znaci normalno? Normalno...za tebe? Tako je vec bolje  TEBI nije normalno, jer ti se ne odbija taj kolac i ako ga odbiješ osjecaš se posrano jelda? Onda ga ne odbijaj! Ja ga isto cesto odbijem, a nekad kad mi se jede ne odbijem - u svakom slucaju se osjecam dobro. Ako ga ne pojedem jer mi se ne jede, ok. Ako ga pojedem jer mi se jede, opet ok.

Doktor? Ovisi kakve ciljeve ima taj doktor :)) Pa ne kažemo mi da se SVI moraju pridržavat ovih jelovnika! Mi samo dajemo savjete i ideje kako što brže i kvalitetnije ostvarit željeno, a kako ce to ko moc i htjet uklopit u svoj raspored, to je na svakome pojedinacno. Još cu jednom ponovit - nemaju svi iste ciljeve. Doktor i ja ih sigurno nemamo



Potpuno se slažem.
Rijeąeno na PM.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2010 at 20:05

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

A glede mojih rijeci da smo robovi svog tijela, e pa jesmo.. npr pojeli bi cokoladu, i onda razmislis kako ako je pojedes, mozda ces dobit sala i vidis da je bolje za tih 500kcal pojest 250g piletine.. a zasto?zbog izgleda..

misliš da je u ovom slucaju piletinu bolje pojest samo zbog izgleda?


Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Jel debljina od Oprah umanjuje njen uspjeh?? Ili se mozda nesto drugo gleda? Nazalost, kod zaposljavanja ce prije gledat elegantnu osobu nego neku debelu, ali sada govoreci ako netko ima viska par kg, to nema nikakve veze..


 

Debljina joj možda ne umanjuje uspjeh ali joj ugrožava zdravlje, što je prva stvar. Uostalom, misliš da je ona sretna tako? Je da, cijeli život se muci s tim...ko i vecina onih koju su u tom zacaranom krugu..iako govore da im je dobro tako..

...

soner, vidim ja da smo na istoj valnoj duljini

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234 5>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.