New Posts New Posts RSS Feed - It is simple
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

It is simple

 Post Reply Post Reply Page  123 5>
Author
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: It is simple
    Posted: 24 Travanj 2010 at 23:37
  Mislim da se previse diskusija vodi o tome koliko puta tjedno trenirati, koliko ponavljanja raditi po seriji, koliko vjezbi za misic itd.. prakticki, radili vi 3 ponavljanja ili š0 po seriji, misic ce biti pogodjen.. radili vi HIIT trcanje ili 45min trcanja, opet trosite kalorije i oboje ce djelovati.. tako da..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Travanj 2010 at 23:52

misliš? je li stvarno baš tako jednostavno?

de ti to nama malo bolje objasni

 

Edited by Gym_girl
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Shiny View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Veljaca 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 129
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Shiny Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2010 at 00:00
haha da,de ti to nama Ja o ishrani,kak se kaze, presla skoro sve uz duz i poprijeko

...a sad dosao red na bucice i ev 2h trazim sta bi trebala radit,kako bi mi trebao izgledat trening kod kuce da ne stavljam jednu u nizu tema...."Oce mi ko slozit trening "   
"Samo ljudi najuzviąenijeg i najniľeg karaktera se ne mijenjaju."
Back to Top
Furai View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Furai Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2010 at 00:12
Ja cu preformulirat oaj davorov naslov : Is it simple?
Možeš radit puno i ne napravit ništa, a možeš radit manje i napredovat puno. Ovisi od ciljeva dakako najviše, ali da je toliko jednostavno, ne bih rekao. Da je tako, svi bi mogli otic u gym, oplest malo po željezu, i nadat se najboljem.
There are few things graven in stone, except that you have to squat or you're a pussy.
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2010 at 01:06
  Ljudi se opterecuju s nekim toliko sitnim detaljima da od njih ne vide kako griješe u osnovama..
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2010 at 08:23

Originally posted by Lega Lega wrote:

  Ljudi se opterecuju s nekim toliko sitnim detaljima da od njih ne vide kako griješe u osnovama..
 

Eto :) Vjerujem da je Davor na to mislio samo se malo nespretno izrazio..

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2010 at 09:01
  A joj.....toliko je jednostavno da mi to moramo skomplicirati...jer kad je nešto tako jednostavno...cini se prelako....jel tak?
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2010 at 10:09
  Evo Lega je lijepo napisao.. pa ljudi iskompliciraju previse.. pa stanite malo, pa nismo mi profesionalni dizaci utega nit natjecatelji ni nista. Ljudi se ubijaju svakakvim dijetama, izmisljaju nove nacine za mrsavljenje, treniraju 7-š0 puta tjedno.. Mislim si ja, cemu to??? pa dovoljno je da se 3 x tjedno odrenira, da se sredi prehrana (a to nije komplicirano.. ako netko kaze da je komplicirano ako znas da se jedu kompleksni UH,  proteini i zdrave masti, onda taj ima problem u glavi)..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2010 at 10:11
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

  Evo Lega je lijepo napisao.. pa ljudi iskompliciraju previse.. pa stanite malo, pa nismo mi profesionalni dizaci utega nit natjecatelji ni nista. Ljudi se ubijaju svakakvim dijetama, izmisljaju nove nacine za mrsavljenje, treniraju 7-š0 puta tjedno.. Mislim si ja, cemu to??? pa dovoljno je da se 3 x tjedno odrenira, da se sredi prehrana (a to nije komplicirano.. ako netko kaze da je komplicirano ako znas da se jedu kompleksni UH,  proteini i zdrave masti, onda taj ima problem u glavi)..


Neki od nas vle treninge...pa je 3x tjedno ništa.... 3x tjedno teretana..ok...ali neke aktivnosti.....hm.....??? To je malo...
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2010 at 10:43
 Davore ocekujem jedan blog post od tebe na ovu temu
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2010 at 12:05
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

  Mislim da se previse diskusija vodi o tome koliko puta tjedno trenirati, koliko ponavljanja raditi po seriji, koliko vjezbi za misic itd.. prakticki, radili vi 3 ponavljanja ili š0 po seriji, misic ce biti pogodjen.. radili vi HIIT trcanje ili 45min trcanja, opet trosite kalorije i oboje ce djelovati.. tako da..


Cilj foruma je diskusija i izmjenjivanje iskustava.
Ti misliš da je sve to tako jednostavno i bajno, nebih se složio.Evo mislim da je ovo jedno 3685 puta napisano na forumu ali evo opet cu SVI SMO RAZLIcITI I ONO šTO šTEFICI I ANICI ODGOVARA NE ODGOVARA MARINELI I LJUBICI.Znaci istina je da za vecinu vrijede neka osnovna pravila ali ne za sve!Evo za primjer, usporedio si HIIT i LI cardio od 45 min i rekao si da ce sve doci na isto.Kako to?

Evo na primjer: kako ceš osobi od 30+ kilograma viška preporucit HIIT ?
Prvo preveliko je opterecenje na koljena, drugo takva osoba ce vrlo brzo odustati od tjelograditeljstva jer ce joj takav nacin treninga bit prezahtjevan.

Ono što sam htio reci: ako ne budemo ulazili u detalje i sitnice što se tice treninga,prehrane idr. puno cemo sporije napredovati i ono najvažnije potrebno je nauciti govor svog tijela i potrebno je skužiti što mu najbolje odgovara.A kako ceš to postic?
Tako što ceš mjenjati razne nacine treninga, izmjenjivat prehranu, dodavat kalorije,smanjivat kcal,ciklirat itd. itd. i naci ceš ono što ti odgovara.
A kako ceš doci do potrebnog znanja?
Ulaženjem u sitnice i detalje.
Tijelo je kompleksna stvar i da je sve tako jednostavno svi bi mi bili zadovoljni svojim zdravljem i izgledom.

Rijeąeno na PM.
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2010 at 13:35
Thorn, bude uskoro blog post.. bas sam razmisljao o tome..

Soner, istina je sto kazes, individualci smo, svi se razlikujemo i ne mozemo generalizirati tako. Ali smatram da vecina nas previse ide u detalje.. Npr. jede se P+M, a UH samo s P i povrcem.. znaci ako zivis s roditeljima, za rucak je meso sa krumpirom i umakom od vrhnja, ti to neces jesti (kao ni ja).. jer je kombinacija UH sa M.. ali to je smatram ludilo.. iako ce me dosta vas sada popljuvat, smatram da ne treba gledat da UH ide samo sa P, vec kombinacija svega u umjerenim kolicinama..

Na nacin na koji smo poceli analizirati prehranu i sredjivati jelovnike, mi mozemo zivjeti ili SAMI ili s osobom koja ima iste ciljeve kao mi.. inace je prakticki to nemoguce..

Ili npr. sto se tice vjezbanja, sad gledat dal odradit 3x5 ili 3x6 ili 3x8.. ma daj pa j.. odradi koliko god te volja, glavno da lijepo pogodis misic i da znas da si odradio trening..

Uzmimo i PWM, koliko cega unutra itd... ja do pred 2 god nisam ni cuo za dekstrozu, nisam pred 4god dok sam vjezbao ni pio proteine nakon treninga, i opet sam napredovao, imao vecu snagu nego sada itd.. tako da smatram da za nas rekreativce, malo previse pretjerujemo, a treba biti u zivotu umjeren u svemu..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2010 at 14:01
  Ma, sve je to ok

Ovo što kažeš za meso i krumpir s umakom -nemoš vjerovat evo prije 20 min sam to jeo , cak sam dobio P+UH obrok bez M, jednostavno sam mami rekao da mi odvoji krupir  i meso od umaka i to je to.
Sve se da iskombinirat
Rijeąeno na PM.
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2010 at 14:12

 Soner de ti riješi tog davora na PM, poceo je filozofirat

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2010 at 14:28
Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

  Ma, sve je to ok

Ovo što kažeš za meso i krumpir s umakom -nemoš vjerovat evo prije 20 min sam to jeo , cak sam dobio P+UH obrok bez M, jednostavno sam mami rekao da mi odvoji krupir  i meso od umaka i to je to.
Sve se da iskombinirat


Eto.. opet nek ti izdvaja.. ja kad trazim doma da mi izdvajaju, eto brata koji vec pocinje vrijedjat.. kaze nek radije idem navecer trcat š0km i nek jedem.. hehe
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2010 at 14:28
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

 Soner de ti riješi tog davora na PM, poceo je filozofirat



Necu ga riješit na PM, on nije pocetnica kojoj treba pomoc
Rijeąeno na PM.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 5>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.