New Posts New Posts RSS Feed - Ispovjedaonica za početnike - da čujemo!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Ispovjedaonica za početnike - da čujemo!

 Post Reply Post Reply Page  123>
Author
debela_frendica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Svibanj 2018
Status: Offline
Points: 89
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote debela_frendica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Ispovjedaonica za početnike - da čujemo!
    Posted: 02 Lipanj 2018 at 01:40
Da čujemo što ste danas jeli? I što ste griješili! Bez laganja molim! :)

No, tko će prvi?
Back to Top
debela_frendica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Svibanj 2018
Status: Offline
Points: 89
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote debela_frendica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2018 at 02:04
Dobro, ja ću prva :)

Sinoć sam oko 19 sati pojela kutiju sira i vrhnja iz lidla, oko 500 grama, plus čokoladu od 100 grama, i sad mi je toliko zlo da u dva ujutro ne mogu spavati :) Brijem da to više neću ponoviti :) Al bilo je fakat fino, dok se jelo :) 1000 kcal, bez problema :)
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2018 at 09:34

Originally posted by debela_frendica debela_frendica wrote:

, i sad mi je toliko zlo da u dva ujutro ne mogu spavati :) Brijem da to više neću ponoviti :)

Zapamti taj feeling i sjeti ga se kad ti opet tako nešto padne na pamet, mislim da je to dovoljno reći! Wink
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
debela_frendica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Svibanj 2018
Status: Offline
Points: 89
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote debela_frendica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2018 at 18:40
JOJ, znaš što - zapamtila sam i te kako! :) Prije nisam uopće povezivala te neke uzroke i posljedice, ali ovaj put sam i te kako upamtila! :)

Jel ima još netko za ispovijed? :-)
Back to Top
debela_frendica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Svibanj 2018
Status: Offline
Points: 89
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote debela_frendica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Lipanj 2018 at 08:03
Nitko ništa ne ispovdje ovdje, osim mene :) Mogli bi ju nazvati moja tema :-)

Ja ispovjedam 2 korneta od vanilije jučer! Da nije bilo toga, prehrana bi bila skroz prihvatljiva...
Back to Top
EllaRi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Lipanj 2018
Location: Rijeka
Status: Offline
Points: 44
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote EllaRi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Lipanj 2018 at 09:57
Ajme, kako možeš toliko toga pojest? Jedna kuglica sladoleda mi je dovoljna, a pola kile posnog sira mi traje 3 dana. Bez vrhnja ili čokolade
Ti bi se prepolovila samo da smanjiš količinu koju pojedeš!
Back to Top
Justanyone View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 30 Studeni 2016
Status: Offline
Points: 540
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Justanyone Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Lipanj 2018 at 10:42
Eeeeee.... kad bi to bilo tako lako, pola nas ne bi bilo ovdje :). Svatko bira(i ima) svoju bol. Nekome je to poremećen odnos sa hranom, hranjenje emocija i poremećen osjećaj sitosti. Igra tu i IR svoje, mene isto u najgoroj fazi sir nikad nije zasitio, već me samo vukao na još. A ima nas koji se volimo najesti do sitosti i nismo baš ugodni kad moramo hodati okolo polugladni, i tako dugoročno. Ja recimo, Frendicu skroz razumijem xD
Back to Top
EllaRi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Lipanj 2018
Location: Rijeka
Status: Offline
Points: 44
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote EllaRi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Lipanj 2018 at 11:07
Da, gledam svoju mamu, ima dijabetes 2,trpa se sladoledom, samo guta hranu, ne žvače... Uf. Čitala sam dosta na temu kad jedemo, jedemo zapravo naše emocije. Možda je depresija, možda je stres, nešto nas muči... Mislim Da imamo previše hrane na raspolaganju, svi ti marketinški trikovi i sniženja akcije i popusti, a ja sam za sebe ustanovila da trošim previše na hranu, skupljam ko hrčak a to je samo naslijeđe od mojih
Back to Top
Justanyone View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 30 Studeni 2016
Status: Offline
Points: 540
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Justanyone Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Lipanj 2018 at 11:11
Da... Znam. Meni je užasno dugo trebalo da osvjestim da sam se trpala s više hrane nego što mi je trebalo iz straha da ću ostati bez hrane. Jer iz... nekih razloga o kojima sad ne bih, nikad nismo znali ni ja ni starci hoće li nas i što dočekati u frižideru.
Back to Top
EllaRi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Lipanj 2018
Location: Rijeka
Status: Offline
Points: 44
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote EllaRi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Lipanj 2018 at 12:19
Da. Razloge treba osvijestiti. Ja sam jela navečer jer pored malog djeteta nisam stigla preko dana pa bih se to nadoknadila kad bih ga stavila spavati. Isto sam skužila da previše jedem uz tv pa sam prestala gledati tv, i tako malo pomalo sredila sve a sad me muči faza buđenja po noći i šetanja do kuhinje... Uvijek nekog posla na sebi
Back to Top
Justanyone View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 30 Studeni 2016
Status: Offline
Points: 540
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Justanyone Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Lipanj 2018 at 12:48
Ella, šta ti točno pojedeš po noći i kad? Koliko je toga, i šta jedeš za sljedeći obrok i kad je to?

Edited by Justanyone - 29 Lipanj 2018 at 12:48
Back to Top
EllaRi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Lipanj 2018
Location: Rijeka
Status: Offline
Points: 44
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote EllaRi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Lipanj 2018 at 13:10
Obično se probudim sat ili dva nakon što zaspim. Pojedem par keksa. Napolitanke, petit beurre, 5-6 keksa prožvačem pa se vratim na spavanje. Zanimljivo je da kad sam sa dragim, ne živi u mom gradu, nikad ne ustajem po noći da bih nešto grickala. Probudim se ali ne odlazim u kuhinju nikad. Čak i kad se posvadimo i budem ljuta ne ustajem po noći. E da mi je ovo shvatit bila bi super!
Back to Top
Justanyone View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 30 Studeni 2016
Status: Offline
Points: 540
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Justanyone Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Lipanj 2018 at 13:37
Moguće je da si tijelo jednostavno navikla na takav režim. Ili te nešto možda muči pa ne možeš zaspati? Ideš li odmah nakon što se probudiš nešto jesti? I zašto baš keksi od svega mogućeg? Ok, rekla si da su ti slabost, ali mislim da bi ti možda pomoglo da pričekaš jedno pola sata prije nego odeš jesti. Možda u međuvremenu zaspeš. Kad se meni to dogodi, ja se najprije natjeram popiti vode. Ako ne zaspem u roku od 15-20 minuta, krenem se moliti, a ako ni Očenaš ni Zdravomarijo ne pomognu i počnem baš osjećati efekte kortizola, onda idem jesti, ali to je onda cijeli obrok(Jaja i zobene najčešće, uz salatu), i sljedeći obrok mi je onda ručak, 8 sati nakon toga. I gledam da ne idem jesti prije cca 4 ujutro, pa makar svisnula.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Lipanj 2018 at 13:41

Originally posted by EllaRi EllaRi wrote:

Zanimljivo je da kad sam sa dragim, ne živi u mom gradu, nikad ne ustajem po noći da bih nešto grickala. Probudim se ali ne odlazim u kuhinju nikad. Čak i kad se posvadimo i budem ljuta ne ustajem po noći. E da mi je ovo shvatit bila bi super!


...sigurnost?

Edited by Gym_girl - 29 Lipanj 2018 at 13:42
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
EllaRi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Lipanj 2018
Location: Rijeka
Status: Offline
Points: 44
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote EllaRi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Lipanj 2018 at 14:14
Da, čim se probudim idem u kuhinju. A zašto baš keksi, ne znam... Moglo bi biti bilo što. Čudi me da mi nije dosadilo jedno te isto. Onda sam mislila ako sam na low carb možda mi fali, pa sam uvela voće, zobene ujutro sa cimetom i kokos mlijekom ali nine pomoglo. Inače nisam neka od slatkog, ni čokolade ni sladoleda, kolače volim spremat kod kuće
Morat ću probat tako kao ti, možda upali
Back to Top
Justanyone View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 30 Studeni 2016
Status: Offline
Points: 540
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Justanyone Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Lipanj 2018 at 14:30
Možda se nisam najjasnije ni izrazila. tek sad vidim. Jesi li kad ideš u ti kuhinju GLADNA/ne možeš zaspati, imaš drhtavice.... ili ideš u kuhinju tek tako? Ako imaš nekakve fizičke simptome, ok, jedi, ali neka ti to bude obrok onda. Možda stvarno jesi tijelo navikla na to pa ti je sad prešlo u automatizam/nagradu/iz dosade... ili ovo što kaže Gymka, neka vrsta nesigurnosti, pogotovo ako tvrdiš da kad ti dođe dečko toga nema. Probaj nešto od ovoga, da... nadajmo se da će upaliti.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.