New Posts New Posts RSS Feed - ispovijedaonica :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

ispovijedaonica :)

 Post Reply Post Reply Page  <123
Author
hercegovka-23 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2008
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 106
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hercegovka-23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Srpanj 2008 at 15:31
nisam jos nasla tu temu o pmsu, ali budem...
inace, slatko mi je strast i ako cu igdje zgrijesiti, onda cu tu, ali potrudit u se da toga bude sto manje...
a mozda i potrazzim taj whey ako bude potrebno...
..moje su oči samo moje i nitko ne zna ąto ja kroz njih vidim...
Back to Top
marttin View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Ožujak 2007
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marttin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Srpanj 2008 at 01:03

Originally posted by Hammerstrength Hammerstrength wrote:

Je li bolje dati (otprilike) 6,7kn za cokoladicu punu šecera ili (otprilike) 3.5kn-4kn za mjericu wheya punog proteina?
Dakako da je je zbog svoje brzine razgradnje najpoželjniji iza aktivnosti, odnosno ujutro, no ne vidim razloga zašto ga netko ne bi uzeo i u ostatku dana, ali samo ss necim što ce usporiti apsorpciju! Pogotovo ako ga bi time zamijenio/zamijenila želju za slatkim jer je to odlican supstitut.

Druga stvar, tko ima novaca neka troši, no opet se vracam na svoj prvi izloženi primjer.
 

Dakako da to sve stoji, ja sam samo rekao pravilnik wheya za one koji žele imati pravu korist od njega...naravno da inace mogu koristiti kako njima odgovara...pogotovo ako novac nije u pitanju.

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.