New Posts New Posts RSS Feed - ispovijedaonica :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

ispovijedaonica :)

 Post Reply Post Reply Page  123>
Author
evica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Veljaca 2008
Status: Offline
Points: 438
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote evica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: ispovijedaonica :)
    Posted: 01 Lipanj 2008 at 17:44
koliko cesto zgriješite? pritom mislim na hranu i dali onda imate nekakav "ritual" za to? npr. post, preskociti obrok,detoksikacija,jaci trening...?
jucer sam bila na djecjem rođendanu i naravno pod prisilom morala probati barem 6 kolaca,pa me savjest još i danas pece...narocito zato kaj se ljeto bliži...
Back to Top
©parogica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 96
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ©parogica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Lipanj 2008 at 21:27
ohohohoho kad bi se ja grizla...ne,ja jednostavno kad se prejedem ništa ne jedem dok ne pocne želudac pitat,dakle nekih 6 sati iza...to je ubiti to
nije se zdravo grist
primjer:
ja sam jucer za veceru pojela pizzu,ali osim toga sam samo jela salatu s tunom za rucak
danas sam jela samo voce i jogurt,ali sam sladoled pojela popodne(na bundeku hihi) i sad cu još jogurt i 2 male banane i to je to...
moraš si samo rasporedit kalorije pa te nece grist savjest

e offtopic:da ne otvaram novu temu radi bzvz pitanja koje me zanima: što mislite o žvakama,dali su nezdrave i koliko? jeste (ko ja) ovisni o njima?
 

Edited by šparogica
By:©parogica:)
Back to Top
fatima View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Svibanj 2008
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fatima Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Lipanj 2008 at 23:39

Originally posted by šparogica šparogica wrote:



e offtopic:da ne otvaram novu temu radi bzvz pitanja koje me zanima: što mislite o žvakama,dali su nezdrave i koliko? jeste (ko ja) ovisni o njima?
 
 

to i mene zanima!

Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2008 at 00:28
Originally posted by fatima fatima wrote:

Originally posted by šparogica šparogica wrote:



e offtopic:da ne otvaram novu temu radi bzvz pitanja koje me zanima: što mislite o žvakama,dali su nezdrave i koliko? jeste (ko ja) ovisni o njima?
 
 

to i mene zanima!


Prije svega, izum modernog doba, koliko su opasne ili ne, ne možemo nešto previše raspravljati - ali zato svi možemo procitati sastav koji nema u sebi previše toga prirodnoga ili barem neceg što vuce na prirodno. Svejedno ih velika vecina žvace, zašto ne.

Cure, ne opterecujte se sitnicama.

I najvažnije (barem na orbit-icama) imate kalorijske vrijednost napisane, pa koga zanima procitat ce
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
evica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Veljaca 2008
Status: Offline
Points: 438
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote evica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2008 at 07:09
Originally posted by šparogica šparogica wrote:


e offtopic:da ne otvaram novu temu radi bzvz pitanja koje me zanima: što mislite o žvakama,dali su nezdrave i koliko? jeste (ko ja) ovisni o njima?
 

ja samovisna o njima! paketic mi traje š dan!
al lakše sa onim bombonima od orbita ili winterfresha-moja rođakinjanekoliko dana se nije dizala sa wc-a!
Back to Top
Strippy View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Travanj 2008
Status: Offline
Points: 56
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Strippy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2008 at 13:25
Originally posted by evica evica wrote:

Originally posted by šparogica šparogica wrote:


e offtopic:da ne otvaram novu temu radi bzvz pitanja koje me zanima: što mislite o žvakama,dali su nezdrave i koliko? jeste (ko ja) ovisni o njima?
 

ja samovisna o njima! paketic mi traje š dan!
al lakše sa onim bombonima od orbita ili winterfresha-moja rođakinjanekoliko dana se nije dizala sa wc-a!


ne kužim sad ovo s wc-om
Back to Top
fatima View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Svibanj 2008
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fatima Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2008 at 13:45

Originally posted by Strippy Strippy wrote:

[


ne kužim sad ovo s wc-om
  

Negdje sam procitala da žvake sadrže određenu kolicinu nekog sastojka kojeg valjda sadrže i laksativi. Tako da pretjerana konzumacija izaziva proljeve i/ili bolove u trbuhu.

Jedan paketic valjda može proci, posebno ako podijeliš s nekim!

Back to Top
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2008 at 14:07
 ja sam to procitala upravo na ovim spomenutim orbit i winterfresh bombonima... da djeluju laksativno..
Back to Top
Strippy View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Travanj 2008
Status: Offline
Points: 56
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Strippy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2008 at 15:26
Originally posted by fatima fatima wrote:

Originally posted by Strippy Strippy wrote:

[


ne kužim sad ovo s wc-om
  

Negdje sam procitala da žvake sadrže određenu kolicinu nekog sastojka kojeg valjda sadrže i laksativi. Tako da pretjerana konzumacija izaziva proljeve i/ili bolove u trbuhu.

Jedan paketic valjda može proci, posebno ako podijeliš s nekim!



   pojela sam u životu kauguma i kauguma i nikad na mene nisu tak djelovale..prvi put cujem...
Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2008 at 16:45
Originally posted by Strippy Strippy wrote:

Originally posted by fatima fatima wrote:

Originally posted by Strippy Strippy wrote:

[


ne kužim sad ovo s wc-om
  

Negdje sam procitala da žvake sadrže određenu kolicinu nekog sastojka kojeg valjda sadrže i laksativi. Tako da pretjerana konzumacija izaziva proljeve i/ili bolove u trbuhu.

Jedan paketic valjda može proci, posebno ako podijeliš s nekim!



   pojela sam u životu kauguma i kauguma i nikad na mene nisu tak djelovale..prvi put cujem...

Upravo tako, ne mora djelovati na svakoga jednakim ucinkom.
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
Signorina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Prosinac 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 318
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Signorina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Lipanj 2008 at 14:50
Originally posted by evica evica wrote:

koliko cesto zgriješite? pritom mislim na hranu i dali onda imate nekakav "ritual" za to? npr. post, preskociti obrok,detoksikacija,jaci trening...?


Dosta cesto zgrijesim, jednom tjedno, a kad se zaredaju feste i cesce. Inace puno toga gresnog ne jedem jer ni ne volim. Najslabija sam na cips i slicne slane grickalice, toga se natamanim jednom mjesecno u kinu, cesto pojedem pizzu i kad idem van popijem nekaj alkoholno (a ponekad i malo vise).

Ritual je obicno dan nakon toga puno vode i skroz lagana hrana. To se pogotovo odnosi na post-alkoholni dan. Griznju savjesti bas i nemam, nego vise organizam sam trazi laganije nakon toga.
Back to Top
petra View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Prosinac 2006
Status: Offline
Points: 118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote petra Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Lipanj 2008 at 15:57

 Joj...ja sam neki dan zgriješila na najgori moguci nacin, u McD :) Bio je nejbolji moguci nacin u trenutku dok sam jela, njam, ali kasnije tj. next jutro...hm...malo sam pretjerala u kolicini pa mi je na želudac loše palo jer sam kasno na vecer sve to pojela.

E sad, dal imam grižnju savjesti zbog pojedenog...hm..ne znam baš. Jednom se živi. A i taj grijeh u McD-u prakticiram jednom u mjesec-dva pa nije tako strašno :) (bar se tješim )

A next dan, zeleni caj, voce, lagana prehrana s, ne malo ugljikohidrata, nego s ugljikohidratima u minusu :)

Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2008 at 14:13
Ne griješim cesto, pogotovo kad mi dode toplije vrijeme. Bude mi tako vruce da satima razmišljam šta mi se uopce jede, tako da nemam neke potrebe za "grešnom" hranom. U pms-u znam pojesti koju kockicu cokolade, sladoled....

Vec š00 puta spomenuto - najveci porok mi je alkohol. Izlazim svaki vikend, a kad je lijepo vrijeme (toplo) onda znam i preko tjedna. A u alk sam totalno neumjerena.  Da, moj najveci porok.....

Ali zato, kad se probudim, odjurim odmah onako mamurna na jarun na rolanje. Pomaže mi da izbacim te otrove iz sebe, razbudim se, otrijeznim i sve je opet super.

p.s. cešce griješim zimi - kucna druženja, gomile grickalica (zimi sam slaba na štapice skrooooooz....), cuga.... Ali dobro....
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2008 at 14:18
Eeeee, da.... kad smo kod ispovijedanja - prekjucer sam jela cevape!  

Naime..... štrebam za ispit pa sam skroz u komi, živci i to, nemam teka, a vrijeme je odvratno tako da ni ne rolam (u teretani je vec 2 mj kaos jer su svi u 4. mj odlucili da ce do ljeta biti na naslovnici Men's Healtha pa imam 3 pilica na jednoj spravi što za moje kružne treninge nikako nije dobro...).... Ne treninram, ne jedem i pala sam na 49 kg..... Uglavnom, brat kad me je vidio, odmah me odfurao na cevape i zalio to pivoooom. Eeeee, bilo je to lijepo iskustvo....
Back to Top
enaa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Studeni 2007
Status: Offline
Points: 186
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote enaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Lipanj 2008 at 13:27
Eh.... ja pocela puno griješiti! U posljednje vrijeme imam IZRAZITO pojacan apetit, dobila tri kg i umjesto da me to malo lupi po glavi, danas pojedem cijelu, veliku pizzu. Grižnji savjesti nema kraja!  
Back to Top
marttin View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Ožujak 2007
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marttin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Lipanj 2008 at 16:48
 Ako se redovito vježba i kvalitetno hrani, onda nema veze ako se koji put priušti neko takvo jelo. Bitno je dakle da se ne prestaje sa treninzima (pogotovo sad kada su lijepa vremena, može se uz glavni trening još više kretati i baviti drugim stvarima) i da se nakon takvog nekog jela nastavi kvalitetno hraniti.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.