New Posts New Posts RSS Feed - Iskustvo u fitness centru Gibi gib,Zagreb
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Iskustvo u fitness centru Gibi gib,Zagreb

 Post Reply Post Reply
Author
kiki11 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kiki11 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Iskustvo u fitness centru Gibi gib,Zagreb
    Posted: 22 Prosinac 2013 at 12:28

Pozdrav,

Samo da Vam ispricam svoje ''ugodno'' iskustvo u gib i gibu.

Inace ja sam bio jedan od tih MNOGIH,(tocnije 19 trener u 3 godine poslovanje teretane)trenera u gibi i gibu i evo moje price.

Poceo sam raditi 21.11.2013 i do 01.12.2013 sam bio na ''probnom roku'' koji mi nije bio placen i onda sam 01.12. dobio ugovor na odredjeno vrijeme,naravno probni rok od mjesec dana koji nisam niti odradio do kraju,tocnje samo do 15.12. zahvaljujuci tom ''poštenjaku'' od gazde koji me doslovno potjerao iz teretane usput me fino izvrjedjajuci zbog nekih razloga kojih niti sam Bog nezna,a da ne govorim da me par dan prije toga izbacio van i wc-a jer po njegovom nesmijem biti duže od 30 sec na wc-u,a o njegovom ''lijepom'' ponašanju da vam ne pricam,reci cu vam samo da se bez razloga derao na mene i da me je vrijedjao.

Ako pitate bilo koga od clanova tamo reci ce vam da sam se ja trudio i više ndo dovoljno oko clanova i da sam radio takve treninge za kakve on nije niti znao da postoje.

Inace imate puno bolju teretanu na križanju slavonse i selske,kod lidla, www.olimpfitness.hr i jeftinije.

Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.