New Posts New Posts RSS Feed - Isklesani misici
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Isklesani misici

 Post Reply Post Reply
Author
LLLL View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Veljaca 2007
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LLLL Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Isklesani misici
    Posted: 22 Ožujak 2007 at 18:35

Nakon sto se dobije masa misica,na koji  ga nacin izdefinirati("isklesati"),kakve vjezbe koristiti? Hvala

 

Edited by LLLL
Back to Top
fitnessHr View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Ožujak 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 238
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessHr Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Ožujak 2007 at 19:39
 Nakon sto si dobio misicnu masu slijedi ti faza u kojoj smanjujes unos ugljikohidrata ispod 4 grama po kilogramu tjelesne tezine pazis da unosis uglavnom nezasicene masne kiseline i proteine iz dobrih izvora ali nikako i nikada nemoj da te nagovore da izbacis ugljikohidrate i masti. Sto se tice treninga pocmi raditi sa manjim tezinama veci broj ponavljanja i uvrsti obavezno kardio trening.
Back to Top
LLLL View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Veljaca 2007
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LLLL Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Ožujak 2007 at 20:14
 a oce li to smanjiti njegovu snagu i velicinu??
Back to Top
fitnessHr View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Ožujak 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 238
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessHr Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Ožujak 2007 at 21:30
 Snaga je relativan pojam kao sto vjerovatno znas postoji apsolutna snaga, eksplozivna snaga repetitivna snaga itd. a velicinu malo hoce jer covijek od 90kg i covijek od 80kg ne izgledaju isto ali kad istopi visak masnog tkiva onda ce izgledat onako kako je napisao da zeli samo za to treba malo vremena i truda ali neka nikako ne prestaje uzimati ugljikohidrate jer su oni glavni izvor energije. To je prilicno komplicirana stvar pa ako hoce kad pocme s tim dat cu mu ja broj mobitela pa nek mi se javi.
Back to Top
LLLL View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Veljaca 2007
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LLLL Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Ožujak 2007 at 21:54
 Ok.Hvala puno.Jer ja iman š6 godina,a to me pocelo zanimati.A kakve bi meni vjezbe priporucili,a da ne narusim svoj rast i razvoj?

Edited by LLLL
Back to Top
fitnessHr View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Ožujak 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 238
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessHr Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Ožujak 2007 at 21:57
 Molim
Back to Top
fitnessHr View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Ožujak 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 238
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessHr Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Ožujak 2007 at 22:34
 Posto imas tek š6 godina i posto ti epifizne zone rasta jos nisu zatvorene trebas raditi vjezbe koje ti prvenstveno ne opterecuju kraljeznicu ako imas u svojoj teretani nekoga tko je profesionalni trener odnosno tko je zavrsio fakultet za to onda ga zamoli da ti objasni a ako ne onda mi se opet javi pa cu ti pa cu ti dati broj da me nazoves ali nikako nemoj slusati neke samouke trenere jer greske koje sad napravis kasnije je tesko ili nemoguce ispraviti
Back to Top
LLLL View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Veljaca 2007
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LLLL Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Ožujak 2007 at 18:22
 Ok,hvala na pomoci
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.