New Posts New Posts RSS Feed - Internet bankarstvo
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Internet bankarstvo

 Post Reply Post Reply
Author
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Internet bankarstvo
    Posted: 07 Srpanj 2010 at 17:18
Koristite li usluge internet bankarstva/Net banking-a?

Je li itko od vas kada uplacivao i/ili povlacio novac s Moneybookersa?

Ako imate iskustva s ovakvim vrstama transfera novca, molim vas podijelite svoja iskustva:da li ste bili zadovoljni uslugom, koje ste metode koristili i sl.?

Hvala
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2010 at 18:02
  Koristim se internet bankarstvom stalno.....a uplate /isplate preko moneybookersa sam radio, nikakvih problema nisam imao, takodjer paypal, kartice.........
kaj te zanima tocno?
Back to Top
opasni View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2010
Location: Afghanistan
Status: Offline
Points: 378
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote opasni Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2010 at 18:29
  koristim stalno, spasava me, izbjegnem glupe guzve, uglavnom super stvar!
mrtav hladan
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2010 at 21:22
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

 
Koristim se internet bankarstvom stalno.....a uplate /isplate preko moneybookersa sam radio, nikakvih problema nisam imao, takodjer paypal, kartice.........kaj te zanima tocno?


Pa uglavnom to - problemi, kad negdje zašteka..

citala sam na nekom forumu da su ljudi znali izgubit novac, da im valjda u banci nisu mogli registrirat transakciju, pa se lova izgubila.
Isto tako, dal sjedne u nekom normalnom roku na racun, dal ima kakvih poteškoca pri podizanju/povlacenju novca...

Zanima me sve što može biti od koristi.
To mi je još novo pa da ne kiksam negdje, nisu baš bezazlene stvari, je li?



Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2010 at 21:36
  Hmmm, neznam kak se lova izgubila, imaš sve podatke koje uneseš od banke od broja racunaa, onih kodova IBAN il kak se zove vec.......i ta lova ti sjeda na devizni racun, podižeš ko i svaku drugu love.....
Kladiš se i vuceš velike iznose love? pazi sam da ne prekoraciš neki iznos, zaboravio koji jer onda moras prijavit porez, banka prijavljuje
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2010 at 21:45
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

 
Kladiš se i vuceš velike iznose love? pazi sam da ne prekoraciš neki iznos, zaboravio koji jer onda moras prijavit porez, banka prijavljuje






Je za razmislit, haha.

Tko zna, možda me pukne kladit se, zasada ipak to prakticiram samo direktno u kladionici.

Ma, trebala bi radit za neke firme izvana a oni uplacuju honorar samo na MoneyBookers, PayPal i sl.
Pošto, koliko ja znam, PayPal nema u Hrvatskoj onda je ova druga opcija.
Nisam dosad s tim imala iskustva, pa da ne zabrljam nešto moram se educirat

Anyways, Hvala na odgovoru

Back to Top
Ann View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 15 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 764
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ann Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Srpanj 2010 at 14:54
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

 
zaboravio koji jer onda moras prijavit porez, banka
prijavljuje


Iznad kojeg iznosa banka prijavljuje?
Back to Top
Prasica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 39
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Prasica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Srpanj 2010 at 22:38
 Internet bankarstvo rules! Brzo je i jednostavno, izbjegnu se gužve, cekanje u redovima i placanje velikih provizija. Internet bankarstvom mogu kontrolirati stanje na svom racunu, promet na racunu, placati racune/slati kome lovu i isprintati si potvrde o placanju; prebaciti lovu s jednog na drugi svoj racun i sl. i to sve od kuce, pred svojim PCjem.
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Srpanj 2010 at 08:40
Da li netko zna jel se može s PayPala u nekoj banci dizat lova?

Dosad nisam cula da neka od banaka u Hrvatskoj surađuje s PayPalom????

Ako netko zna, molim vas prosvjetlite me, ovo mi je dosta bitna informacija.Hvala
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Srpanj 2010 at 21:04
Originally posted by Kate Kate wrote:

Da li netko zna jel se može s PayPala u nekoj banci dizat lova?

Dosad nisam cula da neka od banaka u Hrvatskoj surađuje s PayPalom????

Ako netko zna, molim vas prosvjetlite me, ovo mi je dosta bitna informacija.Hvala


Paypal isplata u HR ne funkcionira odnosno ne moze se.
Mozes platiti, al ne mozes primati lovu.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Srpanj 2010 at 22:37
Originally posted by Zoki Zoki wrote:


Paypal isplata u HR ne funkcionira odnosno ne moze se.Mozes platiti, al ne mozes primati lovu.



Hvala ti Zoki.

cudno je to, skoro pa ista stvar ko MoneyBookers, cak vrlo cest nacin transfera novca u svijetu, a kod nas ne ide...
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.