New Posts New Posts RSS Feed - Insanity
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Insanity

 Post Reply Post Reply Page  <123>
Author
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2013 at 10:52
Originally posted by Markan1989 Markan1989 wrote:

Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

Pa ne radim ja kompletan ..imam par programa kojih promjenim koji su kardio...cisto ih samo tako koristim..kardio kao kardio :) Trošiš se :D Malo rekreacijski višeLOL Ne znam imaš moju temu i evo me na avataru pa vidi Smile


naglasak na boldano hehe

Propaganda LOL
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Matejko View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Studeni 2013
Location: Vinkovci
Status: Offline
Points: 54
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Matejko Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2013 at 11:49
Ma prava stvar za mršat, htjeo sam P90X ali nemam toliko sprava kod kuce i samo insanity dok se ne odlucim krenuti u teretanu malo :D
Workout
Back to Top
Mala_g1512 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 30 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 12
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mala_g1512 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2013 at 13:26
Zasto dok se ne odlucis? 
 Iskreno ja imam isti problem, zelim smrsaviti... Teretana mi je bila opcija dok se nisam sjetila da niti jednu vjezbu ne znam izvesti pravilno, izbacila sam ju iz glave jer cu si zeznut tijelo koje sam i ovako zapustila, pa sam krenula na grupne treninge gdje imam trenera koji mi kaze kada sta krivo radim... Gle, ja sam privatnica sto u mom slucaju znaci da provodim vremena na poslu vise nego pola  Hrvata i ne nemam realno para za neke mjesecne clanarine, ali sam se odrekla nekih mojih gusta da bi si mogla to prijustiti... To sta ce ti netko drugi reci ''GLE ON ZDRAVO JEDE'' je njihova stvar, prijusti si ti zasto ne, pa ne moras patit ali sve u granicama normale. U 8 razredu osnovne sam imala 105kg dok mi nije film puko kada sam krenula u drugi srednje, pa smo ja i mojih 105kg  poceli trcat svaki dan, obroke sam si samo bila prepolovila... i skinula u 6mj 38kg bez da sam trepnula...  ali i zeznula si zglobove jer nisam bas bila lagana ko perce, ali i to je ok... Sada zelim i ocu doci do 60kg, samo mi vise nije bitno kao u srednjoj skinut kile, nego ih skinut tako da se definiram i da nahranim ove misice koji su blizu atrofiranja... Tako da uhvati se onoga sto ti zelis, ne sta ce ti drugi rec, izmeduostaloga na kraju bitno je kako ces se ti osjecati u svome tijelu... Toliko od mene... :) 
Back to Top
Matejko View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Studeni 2013
Location: Vinkovci
Status: Offline
Points: 54
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Matejko Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2013 at 15:03
Ma naravno i ja želim još smršati ali još više od toga isto želim izdefinirati misice, a mislim da je to nemoguce bez teretane. Ali moj najveci problem mi je škola jer zivim na selu i moram stalno putovati u skolu pa odma na bus i tako svaki dan. Tesko hvatam vremena za teretanu pa sad si planiram kako bi mi najbolje bilo da mi škola ne pati a da mogu u teretanu :D
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2013 at 16:49
prvo moraš imati mišice da bi ih mogao izdefinirati:))
Za pocetak možeš puno toga kod kuce napraviti i to s malo opreme ili cak samo sa svojim tijelom.

Pogledaj ovo https://www.fitness.com.hr/Fit-TV/Kucne-trening-rutine.aspx

i ovo http://fitnessangels.net/treninzi/

Back to Top
Matejko View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Studeni 2013
Location: Vinkovci
Status: Offline
Points: 54
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Matejko Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2013 at 19:02
Naravno da treba prvo imati misice, mislim nisam ja nesto sad pretjerano debel i dok sam skidao te kile dobivao sam mišice i sad radim taj Insanity i kao da nema ucinka s njim. Pa zato želim krenuti u teratanu :P
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2013 at 19:44
Sve O.K. nemam ja ništa protiv teretane, dapace:))

Ali gore si napisao da nikako ne stigneš pa ti samo želim reci da se može trenirati (i to dobro) i doma
Back to Top
Matejko View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Studeni 2013
Location: Vinkovci
Status: Offline
Points: 54
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Matejko Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2013 at 19:54
Pokusat cu nekako to uskladiti nema mi druge, ako zelim biti lijep, mlad, simpatican haha :P
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2013 at 20:02
Možeš puno toga kod kuce bez teretane... domišljatost ti može puno pomoci ;)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Matejko View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Studeni 2013
Location: Vinkovci
Status: Offline
Points: 54
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Matejko Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2013 at 20:32
Ma znam vidio sam na raznim primjerima, samo eto jednostavnije je mi je otici tamo nego kod kuce dok smislim na sta kako izgubim volju :D
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2013 at 20:35
Ma ako imaš priliku idi tamo :) 
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Matejko View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Studeni 2013
Location: Vinkovci
Status: Offline
Points: 54
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Matejko Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Studeni 2013 at 14:13
Bio sam danas prvi put evo trenutno se vozim kuci.
Danas su mi pokazali kako se izvode vjezbe i odradio sam trening za triceps i prsa.
Back to Top
Matejko View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Studeni 2013
Location: Vinkovci
Status: Offline
Points: 54
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Matejko Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2013 at 19:00
Javljam se nakon 5 dana zdrave prehrane i vježbanja, stvarno ne mogu vam reci koliko sam vam zahvalan na svemu što radite. U ovih 8 dana otako sam došao na forum moj život se promijenio više nema ništa masno, samo vlakna riba piletina i junetina, i mogu vam reci da se odma bolje osjecam, znam da rezultati ne mogu doci preko noci ali sam stvarno zadovooljan.
Hvala vam još jednom :D
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2013 at 21:15
Bravo:))
Nadam se da nastavljaš tim putom dalje:)

Sretno i javljaj nam kako ide
Back to Top
Matejko View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Studeni 2013
Location: Vinkovci
Status: Offline
Points: 54
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Matejko Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Prosinac 2013 at 17:05
Sretan vam i blagoslovljen Božic fitovci i fitovke :D
E ovako javljam se nakon mjesec dana i rezultatima sam vise nego zadovoljan. Imam tu jednu sliku iako se na njoj ne vidi bas najbolje ta razlika u kilama.
Evo vam link http://i.imgur.com/tDoZJFc.jpg
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Prosinac 2013 at 18:32
kako mislis ne vidi se? odlicno samo papaj dobro da ne bi misice izgubio
cookies are for pussies
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.