New Posts New Posts RSS Feed - Insanity kucni trening
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Insanity kucni trening

 Post Reply Post Reply
Author
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Insanity kucni trening
    Posted: 27 Prosinac 2009 at 11:04
  Zanima me jeste li upoznati sa ovim treningom??

Na sljedecem linku mozete skinuti cijeli trening:

Insanity
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
ewie View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ewie Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Prosinac 2009 at 11:34
ja sam to bila skinula, ali sam izbrisala radi loše kvalitete, možda probam opet skinuti, ovaj put se nadam da cu naletit na bolju kvalitetu...
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Prosinac 2009 at 11:41
  Pa ovaj koji sam ja skinuo je odlicne kvalitete.. Ali mi je bolji P90X trening.. intenzivniji je..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Signorina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Prosinac 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 318
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Signorina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Prosinac 2009 at 15:25
Evo prebacujem se ovdje kad je vec otvorena posebna tema...

Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Originally posted by Signorina Signorina wrote:

evo još jednog programa iz iste "kuce":

Insanity

hard core cardio, sviđa mi se


Da, odlicno izgleda!
Jel tko probao ovaj program?


Probala ja. Ne cijeli program, ali cca 4-5 filmica (ukupno ih je š0ak).

Program je zahtjevan, jako zahtjevan i intenzivan, puls ide u nebo. Ne preporucam pocetnicima ni pod razno, jer može biti demotivirajuce kad 70% toga ne možeš. Ima puno skakanja, đipanja i sl., znoj curi u potocima, vježbe i intenziteti se izmjenjuju relativno brzo. Ok je jer ti ne trebaju nikakvi utezi, podloge, ma ništa osim tenisica.

Ovim programom se sigurno može super dotjerati, ali za one koji tek pocinju ili koji imaju puno viškova i lošu kondiciju, veliki NE NE i NE! prvo poceti s necim lakšim pa tek onda na ovo.

Program još nisam isprobala po shemi koju oni predlažu, vec samo tih nekoliko filmica za probu, ali planiram uskoro probati tih 60 dana njihove sheme pa cu se javiti.

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Prosinac 2009 at 15:33
  Program je zanimljiv, ali po meni je on vise prilagodljiv zenama jer vecina nas muskih tezi velikoj fizickoj snazi, a to bas ovime se tesko moze postici..Ali za sagorijevanje kalorija i kao kardio trening djeluje odlicno..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Signorina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Prosinac 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 318
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Signorina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Prosinac 2009 at 15:38
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

  Pa ovaj koji sam ja skinuo je odlicne kvalitete.. Ali mi je bolji P90X trening.. intenzivniji je..


Djelomicno se slažem s tobom.

P90X mi se cini više i konkretnije razrađen od Insanity-a, ima puno više raznolikih treninga pa se može i bolje prilagoditi potrebama. I zato bih rekla da je kvalitetnije složen. A i može se kombinirati sa svim ostalim P90 programima da ti prakticki nikad ne dosadi i da razne ciljeve možeš tom kombinacijom postici.

No po pitanju samog intenziteta u smislu pulsa, tj.generalnog napora, Insanity je jaci, barem meni.

Plyo, cardio i ine programe iz P90X mogu odraditi baš onako "taman", bez nekih modifikacija, a opet da se fino "razradim" Dok mi Insanity ne ide tako od ruke. Još

No kao što rekoh, detaljna recenzija kad odradim komplet
Back to Top
Signorina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Prosinac 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 318
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Signorina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Prosinac 2009 at 15:40
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

  Program je zanimljiv, ali po meni je on vise prilagodljiv zenama jer vecina nas muskih tezi velikoj fizickoj snazi, a to bas ovime se tesko moze postici..Ali za sagorijevanje kalorija i kao kardio trening djeluje odlicno..


Brži si od mene...
Da, što se tice snage, imaš pravo. Ovo je više za opcu kondiciju, žilavost, eksplozivnost i sl. Ali da ce mišici rasti, baš i nece vjerojatno.
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Prosinac 2009 at 15:46
  Evo sada sam stavio skidat Chalean Extreme trening.. pa cemo vidjet.. taman cu imat kolekciju 3 kucna treninga

Ajde mi reci dal ti zivodis vjezbe doma ili?? jer mi se cini malo nespretno izvodit u sobi..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Signorina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Prosinac 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 318
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Signorina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Prosinac 2009 at 15:48
Da, doma radim. Ali prvo za zagrijavanje razmicem namještaj
Bilo bi super doma imati jednu prostoriju samo za to, ah pusti snovi...
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Prosinac 2009 at 15:55
  Pa da, ovako je to problem.. steta da nema u svakom gradu, u teretani grupni trening na taj nacin, tada bi se puno njih prebacilo na ovu vrstu treninga..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Prosinac 2009 at 19:42

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

  Pa da, ovako je to problem.. steta da nema u svakom gradu, u teretani grupni trening na taj nacin, tada bi se puno njih prebacilo na ovu vrstu treninga..
 

bit ce, bit ce

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Sijecanj 2010 at 01:45
I ja u posljednje vrijeme tragam za ovim "kucnim" treninzima, s obzirom da u trenutno ne idem u teretanu ali idem na bazen plivati, no osjecam nekako da mi fali snage ...

Skinuti cu svakako i ovaj, iako mi se cini po vašim napisima da je ovo više za samu kondiciju, a pošto kondicije imam i više nego dovoljno, mislim da cu se prikloniti P90X treningu



Mozda Bog zeli da upoznas mnogo pogresnih osoba prije nego sto upoznas pravu i na tome ces mu, kad se to bude dogodilo, biti zahvalan.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.