New Posts New Posts RSS Feed - insane home fat loss
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

insane home fat loss

 Post Reply Post Reply
Author
marty84 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2011
Status: Offline
Points: 25
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marty84 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: insane home fat loss
    Posted: 08 Kolovoz 2013 at 21:16
Hej ljudi!

Jel netko mozda probao ovaj program Mike Changa - insane home fat loss?
Djeluje mi zanimljivo, i skinula sam cijeli program ali nemam raspored kako se radi...
ako netko vec ima iskustva, pisite!
Back to Top
Novamladamamauformi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Prosinac 2012
Location: millbrae, ca
Status: Offline
Points: 214
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Novamladamamauformi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Kolovoz 2013 at 07:58
Hej! E ovako, da bi gubljenje tezine bilo zdravo najbolje je izgubiti 0.50 do 1 kg na tjedan. Veci gubitak rezultira gubljenje misicne mase. Budi jako oprezna oko toga. Po nazivu insane home fat loss znaci gubljenje jako puno kilograma u jako malo vremena. Od svih tih programa koji ti treneri preporucuju po meni najbje su vjezbe. A prehranu si moras izracunati sto se tice tvojih godina, tezine i nacinu zivota. Sretno i pazi se.
if you fly high and if you dream big then your results are tremendous
Back to Top
marty84 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2011
Status: Offline
Points: 25
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marty84 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Kolovoz 2013 at 22:12
ma program na nije na principu brzog gubljenja težine. dosta je slicno insanity-u (koji sam odradila prije 2 godine), ali cini mi se malo blaze. S obzirom da bi voljela imati jos navecer pola sata nekog treninga, ovo mi se cini bas ok. Taj Mike ima i nacin prehrane za vrijeme treniranja. Stvarno mi se ne cini nesto nezdravo...:)
Hvala na savjetu ;)
Back to Top
Novamladamamauformi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Prosinac 2012
Location: millbrae, ca
Status: Offline
Points: 214
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Novamladamamauformi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Kolovoz 2013 at 22:42
Nema na cemu. Ja znam da ima jako puno ljudi koji zele izgubiti puno kilograma ne misleci na svoje zdravlje.
if you fly high and if you dream big then your results are tremendous
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.