New Posts New Posts RSS Feed - Imperia - transformacija
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Imperia - transformacija

 Post Reply Post Reply
Author
imperia View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Studeni 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote imperia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Imperia - transformacija
    Posted: 23 Studeni 2010 at 12:57

 Buduci da sam se tek ukljucila na ovaj forum (doduše i prije sam citala radi RAX.) evo neke osnovne stvari o meni:

visina š7š/š72 tezina 64 dob 23

U teretanu vec idem nekih 2 mjeseca, prehranu sam promjenila (ne bas iz korijena mada se ponekad nadje i neka šnita nutele u š5-tak dana) i imam puno volje za vjezbanje. Uglavnom me iritira moj donjih stomak kao i RAX. imamo slicnu prehranu moja je mozda za trun malo drugacija posto ne mogu da jedem puno mesa pa ono što mi je potrebno unosim iz druge hrane.

 

Za svo ovo vjezbanje nogu, straznjice i  ruku misici su mi se popravili iz korijena izgledaju barem priblizno onako kako bih ja zeljela (ima se tu još sta raditi) ali stomak iako se ubijam od vjezbanja se ne mrda. Odbija da prošeta!

Radim klasicne vjezbe sa trbusnjacima za stomak -laganija verzija sa puno ponavljanja, onda uzmem da odradim trbušnjake sa nagibom ili kako se to vec kaze (teza verzija) i dobijem totalnu upalu mišica koja se sredi nakon dan-dva. Stomak se ne mrda.. Cak radim i trbušnjake (negdje sam to procitala na forumu) sa podignutim nogama jer navodno doprinose da se pokupi i ode moj donji stomak..

Stoga bilo kakvi savjeti ili preporuke su dobro doslo.. A sljedeci puta vam stavim slike i napisem kakav trening odradim pošto idem u teretanu 3X tjedno :)) 

SAd odoh da ganjam fotografa :P

"Ogledalo je mjerilo naąeg uspjeha" -stoga,bacite vage kroz prozor ;))
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Studeni 2010 at 13:05
Originally posted by imperia imperia wrote:

 
ali stomak iako se ubijam od vjezbanja se ne mrda. Odbija da prošeta!
Radim klasicne vjezbe sa trbusnjacima za stomak -laganija verzija sa puno ponavljanja, onda uzmem da odradim trbušnjake sa nagibom ili kako se to vec kaze (teza verzija) i dobijem totalnu upalu mišica koja se sredi nakon dan-dva. Stomak se ne mrda.. Cak radim i trbušnjake (negdje sam to procitala na forumu) sa podignutim nogama jer navodno doprinose da se pokupi i ode moj donji stomak..



Za tebe bi bilo najbolje da prvo procitaš FAQ! Kako bi tvoj trbuh "otišo ca u šetnju" i više se ne vratio, bitno ti je srediti prehranu, raditi više crobnih vježbi, a tek kada ti postotak masnoce padne ispod š8%, jer to je kod nas cura neka optimalna brojka za to, onda ti tek direktne, nazovimo ih tako, vježbe za trbušnjake imaju vizualog efekta.
LiveStrong
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Studeni 2010 at 13:08
Iiii...drago mi je što si se i ti prijavila! Sretno s transformacijo! Tu smo da pomognemo gdi šteka!
Detaljnije ce bit kad staviš fotos, plan prehrane i treninga!

Edited by zika
LiveStrong
Back to Top
imperia View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Studeni 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote imperia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Studeni 2010 at 14:09

 Ovako izgleda jedan moj dan sa jelom

 prvi obrok 8:30
kafa, 20-30 grama zobenih pahuljica za mlijekom i vocka (jabuka, banana,kivi..) ili uzmem 2 kuhana jaja plus posni sir

2. malo orašastih plodova

3.noon-meso (najcesce pileci filet, riba, teletina) plus neko povrce i snita crnog kruha (ponekad posto nisam ljubitelj hljeba)

nakon podneva malo odmorim ili prošetam pa odem u teretanu

2-4 teretana

4. meso (najcesce purece posto to najvise volim) plus povrce ili umjesto mesa skuham si jaja dodam tome posni sir

5.obrok uzmem ponekad casu jogurta dodajuci tome lanene sjemenke, sjemenke, nekad mak i bundevu koje izmiksam i stavim u jogurt ili uzmem šaku orasastih plodova prije spavanja gdje spadaju badem, lješnjak, orah i poneka grozdjica ako mi se puno trazii slatko po danu dodje na moj jelovnik.

Svaka kritika je dobro dosla :) jer se barem trudim da nešto postignem. SAd da vas cujem šta da mijenjam??

I pitanje za ostale kako izlazite na kraj kad vam se jede nešto slatko, jer je meni stvarno teško i doddje mi dan kad samo mislim na cokoladu. Al umjesto toga ja uzmem malo grozdjica, mozda š0-tak grama i to je to. Nadam se da nije prevelik grijeh dok se totalno odviknem tih slatkih uzasa koje toliko volim :))

"Ogledalo je mjerilo naąeg uspjeha" -stoga,bacite vage kroz prozor ;))
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2010 at 10:49
Slatko možeš prije treninga, ako te baš ulovi želja za slatkim..
što se tice prehrane, da li osjecaš da imaš energije dovoljno za trening?

Pripazi da imaš energije za trening i da ti obrok bude cca. sat do sat i pol prije treninga. Slobodno ubaci u taj obrok prije treninga, uz meso i povrce, smeđu rižu ili neki UH. Mislim da ti je šnita kruha premalo i loša verzija..
 

Edited by Zoki
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
imperia View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Studeni 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote imperia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2010 at 20:22

 Zoki nije da ja nemam snage, osjecam se ja dobro uzmem integralnu rizu ponekad sa mesom. Jedem 2h prije treninga posto mi je trening poslije rucka negdje oko 2-4h.

Uzimam raznorazne vitamine magnezij, cink, zeljezo, b-kompleks itd.

što se tice slatke hrane kad me "spopadne" jedem grozdjice, smokve ili slicno pa mi pomogne :))

Zašto smatraš da je šnita kruha loša verzija?? šta treba da popravim u prehrani?

Hvala svima :))

"Ogledalo je mjerilo naąeg uspjeha" -stoga,bacite vage kroz prozor ;))
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Studeni 2010 at 10:32
Originally posted by imperia imperia wrote:

Zašto smatraš da je šnita kruha loša verzija?? šta treba da popravim u prehrani?

Hvala svima :))



Pa ja bi radije umjesto te šnite kruha stavio integralnu rižu uz meso i povrce.
Slobodno za veceru variraj s posnim sirom / jajima / jogurtom (svaku vecer nešto od ovoga).
Inace, imaš dobru podlogu, vidi se da pratiš što je zdravo i dobro - a što ne.


Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
imperia View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Studeni 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote imperia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Studeni 2010 at 17:30

 Zoki puno hvala, potrudicu se da to nekako ubacim u prehranu. Iako imam problem što i ovo što pojedem (gore navedeno) mi nekada bude puno.
Na pocetku sam mogla pojesti š-2 sake badema, lješnjaka i sl. a sad jednu saku pojedem dnevno i dovoljno mi bude.

što se tice vecere jedem posni sir, uzmem malo da nebi bila preko noci gladna ili cašu jogurta sa sjemenkama (znam da bi mozda i trebalo više jogurta radi proteina). Trudim se da jedem zdravo, ponekad uleti u prehranu i nešto što nebi trebalo. Ali, sve dok je po rijetko-smatram da je sasvim okey.

Ipak smo mi ljudi od krvi i mesa

"Ogledalo je mjerilo naąeg uspjeha" -stoga,bacite vage kroz prozor ;))
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Prosinac 2010 at 22:34
Imperia, potrebno je sto prije dodati slike kako bi mogla prisustvovati ovom natjecanju. Stoga, ukoliko si se ozbiljno primila treninga i svog cilja, dodaj slike sto prije.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.