New Posts New Posts RSS Feed - Imam problem
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Imam problem

 Post Reply Post Reply Page  <12345 16>
Author
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Rujan 2013 at 17:06
Originally posted by fitnessmogul fitnessmogul wrote:

Jucer: Marenda :Ensure plus od cokolade na tanjuru s bananom,kasnije za rucak oko 3 kuhana piletina,krumpir i mahuna i oko 6 rajcica i paprika

Danas:Marenda :Krafna i mlijeko,oko 2 šumsko voce jogurt ,oko 4 1 jaje na oko s kruhom


e tako
znaci dorucak- ensure + banana- ok, s tim da treba tu dodati još kvalitetnih proteina jer ih u ensureu ima relativno malo cca 13g. Možeš najbolje probati dodati posni ili svježi sir, barem 200-250 g
rucak- piletina, krumpir i mahune- ok, samo koja kolicina?
vecera- samo povrce? nope, treba dodati žitarice bilo kakve+ meso ili riba ili sir
nedostaje bar još jedan obrok prije spavanja. Gdje je drugi ensure u cijeloj prici?
cookies are for pussies
Back to Top
fitnessmogul View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 456
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessmogul Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Rujan 2013 at 17:15
Pa drugi bude tu i tamo,žitarice sam uvijek stavljao ujutro kupio sam viola 6 vrsta žitarica ,pred dosta sam jeo posni sir s bananom a i sam ,a kolicina mahuna je bila mala kao i krumpira
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Rujan 2013 at 17:20
jedeš pre pre malo u svakom slucaju
pogledaj si šta jedu forumaši, možda to pomogne
https://www.fitness.com.hr/forum/moj-dnevni-tjedni-jelovnik_topic1632_page278.html
cookies are for pussies
Back to Top
fitnessmogul View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 456
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessmogul Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Rujan 2013 at 17:22
Da jer sam se bojao ako pojedem više da cu se jako udebljat
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Rujan 2013 at 17:27
s ovako malo hrane samo štetiš svom metabolizmu, organima i cijelom tijelu
cookies are for pussies
Back to Top
fitnessmogul View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 456
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessmogul Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Rujan 2013 at 17:31
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

s ovako malo hrane samo štetiš svom metabolizmu, organima i cijelom tijelu

Znam ,ok si cura ,šta ti si neka bilderica?
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Rujan 2013 at 17:37
bilderica..svi bi mi htjeli bit bilderi, a nitko ne bi htjelo dizati utege ko roonie coleman
jok, rekreativno idem u teretanu
cookies are for pussies
Back to Top
fitnessmogul View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 456
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessmogul Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Rujan 2013 at 17:42
Lijepo,lijepo je vidjet ženu koja drži do svog tijela al ne previše,ma najbolji bilder ikad je arnold schwarzeneger
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Rujan 2013 at 17:43
meni je dorian yates draži al arnie je legenda
cookies are for pussies
Back to Top
fitnessmogul View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 456
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessmogul Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Rujan 2013 at 17:44
Da,s arnijem je bildao moj bivši ucitelj tjelesnoga,hvala što odgovaraš na moja pitanja
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Rujan 2013 at 17:53
nema na cemu samo citaj što više po forumu pa ce ti sve postati malo jasnije. evo par clanaka koje bi trebao procitati:
https://www.fitness.com.hr/blog/Gym_girl/Prehrana_by_Gym_girl___.aspx
https://www.fitness.com.hr/vjezbe/programi-treninga/Tjelovjezba-za-mrsave-tipove.aspx
cookies are for pussies
Back to Top
eXpertise View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 200
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote eXpertise Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Rujan 2013 at 18:04
Pozz, zamolio bih te da pogledaš ovaj cijeli video
http://www.youtube.com/watch?v=QIiCek1bn4A

drži se i ne odustaj
Back to Top
fitnessmogul View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 456
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessmogul Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Rujan 2013 at 18:12
Originally posted by eXpertise eXpertise wrote:

Pozz, zamolio bih te da pogledaš ovaj cijeli video
http://www.youtube.com/watch?v=QIiCek1bn4A

drži se i ne odustaj

Ok,a valjda cu se držati da 
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Rujan 2013 at 19:26
Ne voli se Avangarde hvaliti...ali da vidiš kako izgleda ! :) Vjeruj mi slušaj što ti ona prica ...vidim da hvataš :) Evo ja se vratio sa ne toliko dobro završenog treninga! Ali neka ima još ponedjeljaka! :)

Pfff Vidim dosta ste tu obavili...

Pa želim ti samo reci da trenutno razumijem tvoju situaciju...I sa vremenom bi bilo to sve krace i krace ta satnica prvo sam i ja od 6..pa do 4...pa do 2 popodne nakraju...ako bi minuta prešla moje vrijeme makar ne stavio ništa u usta ne bih pomislio jesti!

Eh sada prije nego pocneš treninge...dozvoli tijelu da dodje do energije...da malo se stabilizira ono je šokirano...malo lakši tempo treninga uzmi za pocetak možda lagano trckaranje mada ne bih barem tjedan do 2 ništa uzimao...jer ti je tijelo do jaja iscrpljeno...

Avangarde ti je rekla savršen primjer što da jedeš jedi napuni baterije..zatim kao dijete kada uci hodati...tako i ti udji u aktivnosti korak po korak..ubaci trckanje pocni sa tijelom vježbe vježbe snage... i doci ce ti to sve na svoje...

Ali prvo prekini taj rat koji imaš u glavi dali hoceš ili neceš ..odbaci strah...to je najbitnija karika...zdravlje zdrava hrana neka ti bude na prvom mjestu...razmišljaj tako da ne možeš loše izgledati od zdrave hrane i treninga? Ustvari kako bih mogao? :)

Prisustvuj više ovdje sa nama..pitaj kada god nešto trebaš....traži odgovore...ako ti nije jasno pitaj...i kada shvatiš kako lagano možeš manipulirati sa svojim tijelom..tj sa hranom...kasnije ce ti to postati igranje...bez straha...biti ceš puniji energije sretniji...i zadovoljnoji ljudi ce to vidjeti..i ti ceš to osjetiti i tvoje zdravlje! :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
fitnessmogul View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 456
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessmogul Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Rujan 2013 at 20:53
Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

Ne voli se Avangarde hvaliti...ali da vidiš kako izgleda ! :) Vjeruj mi slušaj što ti ona prica ...vidim da hvataš :) Evo ja se vratio sa ne toliko dobro završenog treninga! Ali neka ima još ponedjeljaka! :)

Pfff Vidim dosta ste tu obavili...

Pa želim ti samo reci da trenutno razumijem tvoju situaciju...I sa vremenom bi bilo to sve krace i krace ta satnica prvo sam i ja od 6..pa do 4...pa do 2 popodne nakraju...ako bi minuta prešla moje vrijeme makar ne stavio ništa u usta ne bih pomislio jesti!

Eh sada prije nego pocneš treninge...dozvoli tijelu da dodje do energije...da malo se stabilizira ono je šokirano...malo lakši tempo treninga uzmi za pocetak možda lagano trckaranje mada ne bih barem tjedan do 2 ništa uzimao...jer ti je tijelo do jaja iscrpljeno...

Avangarde ti je rekla savršen primjer što da jedeš jedi napuni baterije..zatim kao dijete kada uci hodati...tako i ti udji u aktivnosti korak po korak..ubaci trckanje pocni sa tijelom vježbe vježbe snage... i doci ce ti to sve na svoje...

Ali prvo prekini taj rat koji imaš u glavi dali hoceš ili neceš ..odbaci strah...to je najbitnija karika...zdravlje zdrava hrana neka ti bude na prvom mjestu...razmišljaj tako da ne možeš loše izgledati od zdrave hrane i treninga? Ustvari kako bih mogao? :)

Prisustvuj više ovdje sa nama..pitaj kada god nešto trebaš....traži odgovore...ako ti nije jasno pitaj...i kada shvatiš kako lagano možeš manipulirati sa svojim tijelom..tj sa hranom...kasnije ce ti to postati igranje...bez straha...biti ceš puniji energije sretniji...i zadovoljnoji ljudi ce to vidjeti..i ti ceš to osjetiti i tvoje zdravlje! :)

Evo vratio sam se s laganom treninga i malo trbušnjaka i malo s utezima,hvala vam na savjetima jer i moji vec doma su zabrinuti boje se da cu umrijeti,da cura mi je sve objasnila i hvala joj na tome i ovom forumu za koji sam saznao slucajno ,tijelo mi je mršavo al tu i tamo trbuh zna bit napuhan kao da sam debel al nisam .Drago mi je da si ti pobjedio to i da je sada drukcije
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Rujan 2013 at 21:00
Tocno te kužim....jer vidim da smo bili u istom stanju...

E sad...utege ti ne bih još preporucio...gledaj tvoje tijelo je iscrpljeno... Vjerovatno si pocetnik? Što se tice tegova svega? Ako nisi onda uredu! Ali gledaj ...tijelo ti je isrcpljeno ...i to vjeruj mi metabolizam usporen sve dosta loše stanje...

Želim ti reci da barem se napuni par dana odmori se...(napuni mislim sa hranom)
Zatim se primi vježbanja polako....i polako povecavaj kalorije...kako polako povecavaš kalorije jaci intezitet ceš moci održavati na treningu..vidit ceš to sve sam...osjecat ceš se bolje...i sigurnije

Jer i ja sam pokušavao direktno ubaciti kalorija pun kurac hrane...i odjednom se pojavio taj strah i vratio sam se nazad...zato postepeno diži gore kalorije...i diži gore trening

Pošto si pocetnik mislim da jesi...ostavi se utega izolacijskih vježbi na barem mjesec dana...možeš i više i pocni se baviti tijelom..tj snaga tijela..daj si neku osnovu na koju ceš nakraju graditi te mišice..a to ceš postici sklekovima trbušjacima cucnjevima propadanjima zgibovima...
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345 16>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.