New Posts New Posts RSS Feed - Imam problem
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Imam problem

 Post Reply Post Reply Page  <1234 16>
Author
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Rujan 2013 at 16:25
Draga ne znam na što misliš? :D 
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Rujan 2013 at 16:26
mislim mett, secer ti udara u glavu dok ja ovdje gladujem
mislim na ovo https://www.fitness.com.hr/forum/fit-2013-mettasttaza_topic7627.html
cookies are for pussies
Back to Top
fitnessmogul View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 456
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessmogul Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Rujan 2013 at 16:27
Hvala vam što ste se javili i dali mišljenja,sad ovaj tjedan idem na pregled kod interniste
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Rujan 2013 at 16:29
pogledaj si Mettov link iznad i njegovu pricu. Javi što ti je doktor rekao.
sretno
pozz
cookies are for pussies
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Rujan 2013 at 16:29
hahaha ! a tooo! HeartHug

Da da,danas sam se malo zezao sa inzulinom haha :D

Koliko do punjenja? :D 
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
fitnessmogul View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 456
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessmogul Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Rujan 2013 at 16:29
Ocu,ok budem,hvala vam 
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Rujan 2013 at 16:31
Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

hahaha ! a tooo! HeartHug

Da da,danas sam se malo zezao sa inzulinom haha :D

Koliko do punjenja? :D 


jos 3 dana
cookies are for pussies
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Rujan 2013 at 16:36
Ma ništa...sada sam procitao ...uff 

Po mom mišljenju upao si u jedan oblik anoreksije....I vjerujem da samo misliš da jedeš sve i dosta...ali nije tako....nekako imam osjecaj da navecer ne stavljaš ništa u usta zadnji obrok ti završava a još nije pocelo se ni mraciti? Gledaj...

Žao mi je što nemam vremena ...ali nadam se da cu navecer stici na forum...Avangarde je jedna vrlo iskusna osoba što se toga tice i slušaj je dok te navodi što da radiš po forumu...vecina onih Privatnih trenera ljudi ce ti dati instrukcije koje bih morao platiti..ovdje su ljudi sa znanjem i dobrovoljno ti se javljaju pomoci...mnogo ljudi je to iskusilo što i ti..evo i ja sam primjer sam po sebi....

Nece ici bolje dok cvrsto ne odluciš u glavi...da možeš i da hoceš se udebljati...ali ne udebljati bez truda....bez pravilne prehrane...nego uz pravo navodjenje kvalitetnijih namirnica...i aktivnosti...stvoriti jednu lijepu liniju gdje ceš biti zadovoljan...

Zato prvo si posloži stvari u glavi....makni taj povez sa ociju , Budi jaci od toga ! Pomocemo ti samo slušaj uci i prati.....

Što te je navelo da tako jako smršaviš? To me zanima?
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Rujan 2013 at 16:36
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

hahaha ! a tooo! HeartHug

Da da,danas sam se malo zezao sa inzulinom haha :D

Koliko do punjenja? :D 


jos 3 dana

Mah sitniš LOL
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Rujan 2013 at 16:37
cookies are for pussies
Back to Top
fitnessmogul View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 456
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessmogul Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Rujan 2013 at 16:41
Svako mišljenje uvažavam i savjet
Back to Top
fitnessmogul View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 456
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessmogul Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Rujan 2013 at 16:46
Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

Ma ništa...sada sam procitao ...uff 

Po mom mišljenju upao si u jedan oblik anoreksije....I vjerujem da samo misliš da jedeš sve i dosta...ali nije tako....nekako imam osjecaj da navecer ne stavljaš ništa u usta zadnji obrok ti završava a još nije pocelo se ni mraciti? Gledaj...

Žao mi je što nemam vremena ...ali nadam se da cu navecer stici na forum...Avangarde je jedna vrlo iskusna osoba što se toga tice i slušaj je dok te navodi što da radiš po forumu...vecina onih Privatnih trenera ljudi ce ti dati instrukcije koje bih morao platiti..ovdje su ljudi sa znanjem i dobrovoljno ti se javljaju pomoci...mnogo ljudi je to iskusilo što i ti..evo i ja sam primjer sam po sebi....

Nece ici bolje dok cvrsto ne odluciš u glavi...da možeš i da hoceš se udebljati...ali ne udebljati bez truda....bez pravilne prehrane...nego uz pravo navodjenje kvalitetnijih namirnica...i aktivnosti...stvoriti jednu lijepu liniju gdje ceš biti zadovoljan...

Zato prvo si posloži stvari u glavi....makni taj povez sa ociju , Budi jaci od toga ! Pomocemo ti samo slušaj uci i prati.....

Što te je navelo da tako jako smršaviš? To me zanima?

Da upravo tako moj zadnji obrok bi završavao oko 4 cak i 6 i onda navecer ne bi ništa jeo jer je bio problem da nešto ne krene po zlu ,a razlog je dugacka prica,hvala vam što mi možete pomoc,da pitao sam savjete i fitness trenere naravno da mora se platiti a i pratim što oni jedu a što se tice kvalitetne hrane nemam baš novaca ,danas sam npr jeo krafnu ,popio jogurt i sad pred pola sata pojeo jaje na oko jedno a i redovno vježbam 
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Rujan 2013 at 16:48
krafna i jogurt je cca 10 kn = puno loših kalorija
zobene (100g) i jogurt + jedna vocka je cca 5 kn= bolje i kvalitetinje kalorije

vidiš što želim reci?
cookies are for pussies
Back to Top
fitnessmogul View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 456
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessmogul Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Rujan 2013 at 16:50
Da znam al to sam danas jeo a bilo je i dana gdje sam za marendu jeo žitarice i mlijeko
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Rujan 2013 at 16:55
najbolje bi bilo da jelovnik svoja 2 dana staviš ovdje. Ovako je sve razbacano i nemože se zakljuciti šta i koliko zapravo jedeš
cookies are for pussies
Back to Top
fitnessmogul View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 456
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessmogul Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Rujan 2013 at 17:01
Jucer: Marenda :Ensure plus od cokolade na tanjuru s bananom,kasnije za rucak oko 3 kuhana piletina,krumpir i mahuna i oko 6 rajcica i paprika

Danas:Marenda :Krafna i mlijeko,oko 2 šumsko voce jogurt ,oko 4 1 jaje na oko s kruhom
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234 16>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.